Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Ono totiž neplatí 3R ale 3N: Nikdo Nic Neví.

Zeptej se deseti lidí kteří tím prošli na věk, zdravotní stav a závažnost průběhu. Nebudeš se stačit divit. Sám jsem takovým příkladem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi bylo trochu lépe a tak jsem udělal foto . . .   Co mi narostlo  na hubě , a jak dlouhý kartáč dokáže trčet i na palici . . . Ono to nevypadá , ale na té hlavě je to cca 8 - 10 cm . . .   🙃

Všichni už u nás doma dávno víme, že jak se neoholím a neostříhám , výrazně vyskočí moje šediny. Ale jak chodím normálně upravený , tak to vidět není . . .  To víte sami ze setkání  :papa

IMG_20210412_113539.jpg

IMG_20210413_114247.jpg

IMG_20210413_114320.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil se "vertikulator" pouzity ale zda se funkcni - cena smesna 300,- oba valce - uvidime.
Pokud "zora" zahradu jednou dvakrat bude asi i spokojenost

@Klemoň "vyzaz" bych naprosto neresil jsem taky jako Rumcajz ale ne ze bych nemohl ale je to takova ma revolta proti tem ducha nepritomnejm rozhodnutim nasich nemocnych ve vlade.
Zdravi je prednejsi ;) a snad zas bude lepe.

@Charlie 1 Nezavidim to je skoro na nejake male leseni ci pojizdnou plosinu.

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Klemoň napsal:

Dnes mi bylo trochu lépe a tak jsem udělal foto . . .   Co mi narostlo  na hubě , a jak dlouhý kartáč dokáže trčet i na palici . . . Ono to nevypadá , ale na té hlavě je to cca 8 - 10 cm . . .   🙃

Všichni už u nás doma dávno víme, že jak se neoholím a neostříhám , výrazně vyskočí moje šediny. Ale jak chodím normálně upravený , tak to vidět není . . .  To víte sami ze setkání  :papa

 

Hej pane! Kde je náš Vlastík? Co jste s ním udělal? :myslim :o :D :papa

Upraveno uživatelem pavelu96
Necituj s obrázky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, HanysR napsal:

Ale zimnice... Ty vogo! 

Mám statistiku několika stovek kolegů. Po Astře teplolty a zimnici mělo víc než 50% z nich. Po Moderně většinou jen bolela ruka, někoho mírně, jiné, že s ní nemohli ani pohnout. Čím mladší, tím horší reakce.  Po Pfizeru také bolest ruky. Ale nikdo nelituje, což mě překvapuje nejvíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

@Péťa byl jsem tím minulým neúspěchem poučený, tak jsem dneska po obdržení pin2  zapnul starý noťas s win xp a všechno proběhlo naprosto hladce a bez zaváhání  🙂.

V tamtom počítači jsem žádný problém neobjevil, žádný block tam nainstalovaný není, všechno ostatní funguje. Tak ti fakt nevím.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem absolvoval očkování. A pobavil mě sanitář. Otázka : jakou vakcínou očkujete? 

Odpověď : tam je kolo štěstí, to si zatočíte a modlete se aby to nebyla astra-zaneca. 

Prý pokud vtip. 

Naštěstí to bylo jinak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já bych bohužel bral i Astru. Je to asi menší zlo než loterie co by provedl Covid. Bohužel není na výběr a než odmítnout a dostat se na konec řady opět bez jistoty druhu... Situace je jaká je, co se dá dělat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...