Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 18 hodinami, Medvěd napsal:

Je známo, že lidi jsou různé a zjevně se nemusí všem líbit totéž.

Tohle je hotel a mě to teda určitě nevkusné nepřijde.

Já bych tam klidně během nějakého výletu přespal, Tebe k tomu nikdo nenutí.

Tisíc lidí,tisíc názorů,nekoukal jsem ,že je to hotel,vím , že do bytu si to lidi dávají,proto jsem psal, že já to beru tam,kde to v intoši musí korespondovat, autosalón,servis, posezení pro zákazníka. V hotelu bych do té postele lehnul asi také,jen ten kdo dělal tu postel nad kterou je znak Mustanga a čelo udělá z Capri,tak přemýšlel jen v duchu aby to bylo o autech. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes návštěva lékaře . . .  :myslim   Motolice je provázaná s tím zápalem plic , neboli mám sníženou saturaci .  No už nejsem nejmladší , to je v pohodě. S tím se vyrovnám. 🙊 Co mne ale zaskočilo, že až nyní se projevilo (opožděně) jedno z klasik Covidu - ztratil jsem chuť. Což je docela opruz.  Například v životě jsem nepil hnusnější Pepsi , obyč rohlík od Merkvarta chutná jak sladká houska a ty jogurty co mi dovezl (mimo jiné) @Scratch Florian od Olmy jsou tedy také divné. Vím, vím za to nemůže ani výrobce a ani dodavatel - a já se na ně tak těšil  😞

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@KlemoňFloriány jsou v pořádku, před chvílí vyzkoušeno. S tou chutí tak tři neděle ... mně teda celou dobu všechny věci chutnaly tak jak měly kromě kafe. To byl a pořád je běs - chutná mi jak močovina. Je jedno jaký - presso, latté z kapsle, překapaný, rozpustný ... radši jsem to přestal pít. A v době kdy jsem nic nejedl což bylo skoro pořád jsem měl čichovo chuťový halucinace - o půlnoci jsem cítil udírnu a uzený, jindy květák, pak zplodiny z dieselu ... Jo a pátej tejden nekouřím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to v úmyslu .... ale: před 15 lety jsem přestal s vydržel asi 4 měsíce, jenže když ti to "voní" pod nos od polovičky (ačkoliv jen v jedné místnosti a přes léto na zahradě) .... no ale z tehdejších 30 denně jsem to stáhnul na 3-5 ... pokud teda není nějaká kalba což je 3-4 krát do roka. Nebo dovolená ... obídky na předzahrádkách, hodně ježdění, denně grilovačka ... to i krabička padne. Ale vrátíme se a jako když utne a zas těch 3-5. Nejraději v létě za volantem s otevřeným oknem, to mám spotřebu 1/100 km. Tak uvidíme, zatím moc chuť nemám, bo jsem slabej jak moucha, dneska by mě přepral i děda Komárek ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak problém káva (viz můj post úterý 22:29) částečně vyřešen: frappé chutná přesně tak jak má. Že by byl problém v teplotě nápoje? No na léto dobrý a na podzim uvidíme .... pátá vlna :D ... a pověstná devátá před Vánocemi 2022 to rozsekne ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se vnouček rozhodl,že zase potěší dědu.Tak jsme dneska šli počítat vlaky na nádraží.Na zastávce stál strejda s autobusem,tak ho kousek svezl a mladej ted jen září.Spí s modelem 2008 :D a méďou 

Trénujeme

IMG_20210331_083047.jpg

Upraveno uživatelem pavelu96
Nepiš další příspěvky po sobě - použij "Upravit"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když zajíždím na dvorek,tak,přiznávám,ho beru na klin.Koupili jsme mu to v létě,nejdřív ho to netáhlo.Ted má malého brášku,tak začal zase víc tíhnout k dědovi.Ta Čína je vidět na všem.Myslím,že výrobní cena není ani litr.

Dveře by sám neotevřel,plast do plastu.Brzy reklamace,motorek v levém kole žhavil jako pec,krátký dojezd.Po měsíci vyřešeno,prý nový motorek.Já blbec ho neoznačil.Ted je sice dojezd lepší,ale nezdá se mi to.Baterka v tom je jak z motorky.Bohužel ten servis tady,škoda slov.

Časem do toho asi napasuju nějakou jinou gelovku, 12 voltů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepča skorobráška má dvojčata kluky takže jsme jim sehnali každýmu jeden má mergla, druhej audinu ty mají na ježdění do vsi a po dvoře maj každej takovej nějakej verk . Pepa do toho narval baterku z Fabie a vydrží to oproti tý co tam byla nesmysl. Nejdřív se trochu báli ale teď už jezdí každej sám.  

Náš Pepča (synovec) měl toho mergla ale pořádně s tím nikdy nejezdil nejdřív to pořádně nefungovalo a pak už do toho byl dlouhej takže teď mu půjčuju na polňačce Cé dvojku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já začínal asi ve 12ti,Měli jsme doma Zetora 25,strejda trochu rapl,to bylo lepáků😁.řazení mezi dolním a horním neutrálem.

Pak už to postupovalo,děda mi mezi vesnicema půjčoval š100,Na motorce.Paradox byl,že na fichtlovi jsem seděl prvně až v autoškole,bo doma nebyl.Dneska by to bylo nejmín na 5let bez možnosti propuštění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...