Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Guest Petr 3008

@radim.1008časem,časem.... vždyť to nejde všechno hned. Jiné práce se tady ještě najde. Garáž měla prioritu, teď musím řešit mnoho dalšího  🙂. Dodělat kus fasády, nějakou dlažbu ke vchodu, nejlépe nové vchodové dveře atd,atd..  A zrovna jsme koukali na nějaké obložky ke garářovým vratům, tak by pak mohly vyjít i na tu pergolku 🙂

No je to prostě nekonečný příběh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, radim.1008 napsal:

Však v poho. ;) Jo jak je barák, tak je pořád, co dělat. Na jedné straně skončíš a můžeš pomalu začít znovu. Alespoň se nenudíme. ;) Taky nemám stání ještě dodělaný. Chybí dlažba a to už přemýšlím, co budu dělat dál. :D

To mi povídej, jelikož se minulý rok dodělala dlažba pod stáním.... Tak na tento rok je v plánu:

1) fasáda pergola

2) kuchyně pergola nábytek

3) 10m3 nádrž na vodu zabudovat pod užitkovou zahradu

4) základy pro skleník+skleník

5) dokážete okrasnou zahradu+ dodělat obruby kolem trávníku.... 

A myslím že bude tak říjen.... 

Příští rok udělat nový plot místo dřevěného původního, po 16 letech novou kuchyň (stará je v pořádku tak si ji postavím v garáži) ještě, že ta bude jen za cenu materiálu, když si ji udělám sám 😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Charlie 1 napsal:

Příští rok udělat nový plot místo dřevěného původního, po 16 letech novou kuchyň (stará je v pořádku tak si ji postavím v garáži) ještě, že ta bude jen za cenu materiálu, když si ji udělám sám 😂

No kdyby tě Marcela slyšela (nebo to četla) Ta by ti dala stavět si jinou když je ona v pořádku. A já vůl starou vyměnil až po 21 letech, a dneska už se mění po 16 :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, tak ja mam na letosek asi vykopat zaklady na kulnu, asi najmu nejakyho ukrajince, asi ji koupit, to zvladnu, mam tu 5m3 dreva to nejak porezu a rozsekam, na chalupe umistit kameny z karlova mostu, mel bych taky zacistit spis vymalovat steny po nove elektrice ale to chce i nove podlahy.... K tomu nova kuchyn a bar pro adelku, no a mame duben..... Tak dnes jsem vse naplanoval a se svou lenosti neco v listopadu skrtnu jako splneno 🙈😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 11 hodinami, Charlie 1 napsal:

A myslím že bude tak říjen....

To máš dobrý, já si vždycky taky udělám seznámek... akorát mě ten čas předběhne a já neplním. Vždycky mě zima zaskočí a ze seznamu není nic.  😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši ještě že neplánujete na pětiletky 😂. Já neplánuju protože mám barák relativně "mladej" (2005 kolaudace) tak naštěstí nemusím řešit nějaké těžké havarijní stavy  ale potřeboval bych dodělat fasádu a samozřejmě že nějakou tu údržbu ten barák vyžaduje ale zatím to dokážu řešit bez nějakýho velkýho plánování co je potřeba to udělám. Fasáda musí počkat protože když už se na ní ušetří kačky tak je potřeba je vrazit jinam a bydlet se v tom dá.  Zahradu mám podle mého názoru hotovou.  Ale je pravda že mám spoustu práce okolo baráku u našich a tam před hrnu dvě velké akce před sebou už asi třetí nebo čtvrtý rok. Bohužel tím jak tatík přestává zvládat těžkou fyzickou práci tak na to jsou jen jedny ruce občas dvoje ale problém je se s bráchou potkat na společném volnu které by bylo delší než dva dny. Jako musím nechat že teď s tím topením pomohl to jak měl volno a bylo potřeba tak tady byl pokaždé a tu práci udělal. Jenže tam potřebuju udělat plato pod kůlnu koupit kůlnu a do té kůlny přestěhovat věci z jiné kůlny tu starou potom rozebrat zlikvidovat a nakonec vykopat dvůr a udělat zámkovku na dvoře. A to je práce na hodně dnů. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Vyzvedl jsem si balíček od @Péťa. Když všechno takhle funguje, tak to nemá chybu..  Jinak logo mě překvapilo, je ještě hezčí než na obrázku. Fakt moc pěkné, dobrá práce 👍. A to se zrovna zatím nepočítám mezi příznivce nového loga...  tohle se mi líbí 🙂.  Děkuju.

Dnes už to asi nebude, ale foto bude následovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...