Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Guest Petr 3008

U nás se za svoz odpadu platí 650,- za osobu, svoz je 1x týdně a do popelnice dávám téměř vše, včetně stavebního odpadu a ještě se nestalo, že by nebylo vyvezeno.  Nadto je zde několik míst s barevnými kontejnery na tříděný odpad, klasika papír, plasty, sklo a nějaké to místo na textil a elektro.  Ještě je tady v provozu sběrný dvůr, kam se dá odvézt naprosto vše, včetně nebezpečného. Pro místní, kteří mají zaplacený poplatek je využití zdarma. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska trochu pracovní  dopoledne jsem tady měl fabii od mojí účetní na takovou rychloopravu vysypaná dvouspona na výfuku nějaké žárovky a výměna stěračů odpoledne jsem dovezl octavii od saniťáků že nejdou stěrače a vyměnit olej a vyměnit nějaký žárovky ale budu to dělat až zítra odpoledne jsem na to neměl náladu on si to bude stejně vyzvedávat až v úterý tak je na to spousta času. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes prezul 2 Fobie III  a u jedne sem vymenil cepy na rizeni snad si uz ridic nebude stezovat ze tam neco mlati - cepy byly posledni vec co na predku nebylo vymeneno

A do toho priletel druhej ze na Ovecce neco vepredu cvaka - mesic stare lozisko v prednim kole a vytekly tlumic 

A jelikoz je zitra nedele tak nic delat nebudu (doufam 🤗)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...