Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Před hodinou, Petr 3008 napsal:

žiješ ?  Já jen jestli jsi nevykrvácel  ? 

Žiju...sestřičku jsem upozornil na můj problém krvácení z nosu...a byla něžná... :D  :D

A jinač negativní...nicméně, myšlením stále pozitiv :D

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň

Vím o čem mluvíš,taky jsem si tím prošel,přesně jak píšeš,k tomu aby toho nebylo málo, mi to vlezlo do očí a skoro jsem přestával vidět,vypadalo to jako když mám igelit přes oči,všechno rozmazaný,když jsem potřeboval někam jet,vozil mě syn,skoro 3 neděle jsem trpěl, chytli jsme to s maminou oba dva

Takže držím pěstičky ať se ti to co nejdřív srovná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz druhy den si davam do poradku ruce od nejake "asi" nenaredene samospasne dezinfekce napatlane v nedeli v nejakem marketu :(
Ruce stale bile kuze rozpraskana krvave jizvicky - klasicke kremy se nejak neosvedcuji tak si dnes dopreju olivovej olej ale jak dopadne loznice potazmo postel ....

Cert nam bylo toho "viru" dluzno a vsechny ty samospasne opatreni :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Lihous napsal:

Uz druhy den si davam do poradku ruce od nejake "asi" nenaredene samospasne dezinfekce napatlane v nedeli v nejakem marketu :(
Ruce stale bile kuze rozpraskana krvave jizvicky - klasicke kremy se nejak neosvedcuji tak si dnes dopreju olivovej olej ale jak dopadne loznice potazmo postel ....

Cert nam bylo toho "viru" dluzno a vsechny ty samospasne opatreni :(

Nejake cosi asi, a asi nekde..... Tvl co tim chces rict??? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Scratch Co s tim chci rici - ze netusim kde jsem si to dobre naplacal na ruce.
Bohuzel pro me v nedeli jsem vyrazil po zhruba 14dnech na nakup - rozumejme vetsi nakup a ikdyz s ledascim v tato dobe proste nesouhlasim tak jsem "ohleduplny" k okoli a jedna z veci je i dezinfekce rukou.

A kdyz si vzpominam tak jsem navstivil - konkretne Benzinku v Tynisti Penny v Tynisti pak jsem byl v Rychnove Kaufland Lidl Tesco - a ted me prosim reknete kde jsem si to konkretni naplacal na ruce a co s tim jako VUL chci rici
vse co jsem ted napsal je ZALOVATELNE pro ujmu na dobrem jmenu a jak ja mam oznacit ze konkretne tahle provozovna ma neco spatne ;)
Proto to neurcite neadresne a nikoliv je to toto!!! Navic klidne kombinace vseho - a klidne me muzete napsat jsi trouba pokud se dezinfikujes 20x dene - a cast z vas bude mit pravdu.

Uz to chapeme - nejsem clovek ktery sedi jen doma na zadku a diky bohu zatim jeste ziju ;) ale na druhe strane se snazim tu absurditu ramcove dodrzovat - tak ze prace a domu ono stejne nikde nic otevrene neni tak proc jit
problemum naproti - jako vysvetleni staci :)

Klidne po SZ vice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, Lihous napsal:

@Scratch Co s tim chci rici - ze netusim kde jsem si to dobre naplacal na ruce.
Bohuzel pro me v nedeli jsem vyrazil po zhruba 14dnech na nakup - rozumejme vetsi nakup a ikdyz s ledascim v tato dobe proste nesouhlasim tak jsem "ohleduplny" k okoli a jedna z veci je i dezinfekce rukou.

A kdyz si vzpominam tak jsem navstivil - konkretne Benzinku v Tynisti Penny v Tynisti pak jsem byl v Rychnove Kaufland Lidl Tesco - a ted me prosim reknete kde jsem si to konkretni naplacal na ruce a co s tim jako VUL chci rici
vse co jsem ted napsal je ZALOVATELNE pro ujmu na dobrem jmenu a jak ja mam oznacit ze konkretne tahle provozovna ma neco spatne ;)
Proto to neurcite neadresne a nikoliv je to toto!!! Navic klidne kombinace vseho - a klidne me muzete napsat jsi trouba pokud se dezinfikujes 20x dene - a cast z vas bude mit pravdu.

Uz to chapeme - nejsem clovek ktery sedi jen doma na zadku a diky bohu zatim jeste ziju ;) ale na druhe strane se snazim tu absurditu ramcove dodrzovat - tak ze prace a domu ono stejne nikde nic otevrene neni tak proc jit
problemum naproti - jako vysvetleni staci :)

Klidne po SZ vice

z tohoto duvodu si nosim vlastni dezinfekci od zacatku. Je mi naprosto jasne, ze takove retezce v ramci nakladu tam daji tu nejlevnejsi *neumím psát slušně*ku (coz je pochopitelne)..... je dobre si ty ruce dezinfikovat, o tom zadna. jen to bylo napsano fakt zvlastne pro mne. No aspon mas reseni na tvuj problem. Pokud mas v okoli nekoho s detmi, tak zkus zda nemaji sudocream :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lihous To je problém koupit si pár jednorázových rukavic ? :aut

20210324_092451.thumb.jpg.abe6dd0a717bdd4ed612cd7a77786aed.jpg

Co myslíš, těmi "samospásnými" opatřeními?

Je super, jak každej Jouda co s Covidem nepřišel do styku brečí... - "Mamíííí - nemůžu ven se psem za hranice vesniceeee!!"😭 - "Mamííííí - nemůžu do Polska pro levnou naftuůůůů!!!!"😭

Škoda psát...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pavelu96 Spravne kazdy kdo neprisel a kazdy kdo nemuze spravne .... ! :)

A rukavice Ok to neni spatny napad mam doma plnou krabicku od prvni vlny ale mam je doma - navic do ted ac se tim dezinfekcnim bordelem matlam tak takovato reakce jeste NEBYLA az ted ....

A pro vsechny kdo nebreci a jdou tomu naproti / mysleno ironicky / - lekem je dobra nalada dobre jidlo piti byt v klidu a jako bonus doporucuji vsem prestat sledovat COVID news pak je hned svet veselejsi

Joo a potrefena HUSA se ozve - v Pl jsem nebyl od rijna / listopadu ale diky tomu co vidim na Pc v aute nemam duvod neverit ze  v Pl maji naftu lepsi ikdyz ne levnejsi
a nakup netusim kolk je ted treba veprova krkovice ale kdyz jsem si u nas kupoval za 179Kc/kg bez kosti tak verim ze v Pl bude max 20zl bez akce cca 120Kc/kg

Jinak kdyz  jsem tam byl 3 i 4 do tydne proc se nezastavit a nenakoupit stejne tak jako v nemecku rakousku ale i francii italii proste ja s tim problem nemel a nemam jen ted proste sedim na zadku doma
a pomalu me to prestava bavit jak asi vetsinu naprosto normalnich lidi.

A aby to nevypadalo jak "vipada " vrele doporucuji viz odkaz skutecne chutne a pritom prekvapive jednoduche :)


https://www.televizeseznam.cz/video/s-kucharem-u-plotny/konfitovany-bucek-jednoduche-levne-jidlo-povysene-k-dokonalosti-64137672#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=CkeNzCzTWV6-202103172221&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu


Pekny den vam vsem  :papa

Odkaz  pripadne smazte pokud by odporoval pravidlum

IMG_20210324_111453.jpg

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...