Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

V 27. 2. 2021 at 10:13, HanysR napsal:

@minimaxa Tak pak se se Soundbarem pochlub, to mě zajímá 🙂

Připojeno, nastaveno, dá se to nastavit taky přes aplikaci přes BT. Hraje to skvěle, alespoň pro mé ucho laika. Ještě přemýšlím o dvou zadních repro, ale vzhledem k jejich ceně cca 4700,- asi zůstane jen u myšlenky. Zapojeno přes HDMI ARC a druhým kabelem přes Optiku. Ten jsem ale hned odpojil a zůstaneme jen u HDMI vzhledem k chování. Samo se to zapne, samo vypne, vše ovládání jen jedním DO atd.. Prozatím tedy spokojenost.

 

20210322_170812.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

@HanysRjá to musel před tím ukončit a běžet, však víš.  Je to hrůza, jízdní řád klepe na dveře a řidič sedí na pc fóru 🤣. Od té doby tady ta veřejná doprava pěkně hapruje 🤣

@vagi žiješ ?  Já jen jestli jsi nevykrvácel  ?   🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Petr 3008 napsal:

@HanysRjá to musel před tím ukončit a běžet, však víš.  Je to hrůza, jízdní řád klepe na dveře a řidič sedí na pc fóru 🤣. Od té doby tady ta veřejná doprava pěkně hapruje 🤣

@vagi žiješ ?  Já jen jestli jsi nevykrvácel  ?   🤣

🤣 No já si říkal kam ses vypařil 🙂 Tak teď naštěstí stejně moc lidí nejezdí ne? 

@vagidostal své dny nebo co? 🤣 Nebo proč by měl vykrvácet? 🤔

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

@HanysRprotože měl jít v práci na šťourání 😆 a psal, že trpí na krvácení z nosu, tak měl obavy..

jezdí teď málo, a pěšky nepůjdou, tak holt musí chvilku počkat..  🤣 každý den není posvícení, a na autobus se má čekat a těšit se 😆

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože mu dneska šťourali holuby v nose. :D Nechtěl se svěřit do ruk již zkušenému a raději se doma cpal řízky s bramborovým salátem. :D

před 9 minutami, HanysR napsal:

Kde bydlíš ty nevím, sypu si popel na hlavu :mad:;)

Tam, kde vagiho tchýně s tchánem. :D To jsem ti pomohl co? :D Ale, že jsi to ty a máš tak pěkné auto a určitě koukáš přes mobil, tak ti to prozradím. Jinak by jsi si to přečetl tam, kde je u tebe napsáno Petřvald. :D:papahttps://cs.wikipedia.org/wiki/Kunvald

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Petr 3008 napsal:

 

jezdí teď málo, a pěšky nepůjdou, tak holt musí chvilku počkat..  🤣 každý den není posvícení, a na autobus se má čekat a těšit se 😆

 

JJ taky jsme tohle razili za dob kdy jsem jezdil v ČSAD s 🚐. Kaštani se na bus musí těšit a čím větší je jim zima tím jsou klidnější😂. A ty ještě větší frajeři když si cestující veřejnost moc dovolovala tak prohlašovali že cestující má dvě povinnosti mít platnou jízdenku a držet se madla až má bílé klouby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Petr 3008 Aha 😁 už si vzpomínám 🙂 Tak já myslím že to přežil, dnes už tu byl. Určitě jak ho znám se buď něčím cpe - asi těma řízkama, nebo v lednici hledá chlazené 😁 Jasně, kdo chce jet ať si počká, komu to vadí ať jde především pěšky. Pohyb na čerstvém vzduchu je zdravý 😁

@radim.1008 No jo, já to vidím i na mobilu, jen jsem tomu nevěnoval pozornost. Já bral automaticky že bydlíš Žamberk a to bůh ví jak nad mořem není 🙂 Nějak mě nenapadlo se na to mrknout 😁😉 Prý - že máš pěkné auto... Já vím, že jinak by se tu se mnou nikdo nebavil 😁🤣

 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HanysR V Žamberku jsem žil do svých 30ti. Teď už asi 5let v Kunvaldě. ;) Což je za jedním kopcem a údolím. :D

Ale bavil, jsi jeden z mála, co jsem nakoukl a neměl problém se zapojit. Což nejde říct o sekci Rifter, čest vyjímce. :D

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...