Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

ano, přesně jak píšeš--ona stačila pomalu odbočit a ten z protisměru se protáhl tou mezerou..., ten z protisměru nestál na křižovatce--byl cca 20 metrů před ní a když viděl, že mu skočila zelená tak jel..., jenže samozřejmě nepočítal s tím, že mu tam baba vjede :), no a u nás je tichá domácnost 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, ozzy56 napsal:

ano, přesně jak píšeš--ona stačila pomalu odbočit a ten z protisměru se protáhl tou mezerou..., ten z protisměru nestál na křižovatce--byl cca 20 metrů před ní a když viděl, že mu skočila zelená tak jel..., jenže samozřejmě nepočítal s tím, že mu tam baba vjede :), no a u nás je tichá domácnost 😂

Tak to jsi měl z rekta (nebo z recta když jsme u tý stračí latiny?) kliku že ten v protisměru byl asi celkem pohotovej frajer ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, ozzy56 napsal:

STRAKA obecná :super, latinsky Pica pica

Tak tihle ptáci bez háčků dokázali to co magistrát nedokázal za 50 let . . . .  Zbavili nás holubů !!!  Tedy sem tam se nějaký ten holub objeví , ale za chvíli bude holub vzácností . . .  ( nemluvím o náměstích , kde je lidi krmí :bacha )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si byl umýt auto, bože to je krása když se to leskne, je to úplně něco jiného 🙂 Jinak super, nikde nikdo a všechny boxy prázdné. Alespoň nějakou výhodu má ten zákaz pohybu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou, čisté to bylo i když jsem to zabodnul do garáže. Bylo to ale ještě vlhké a když to uschne tak to bude asi jiné. Nějak to ale neřeším. Udělal jsem mu dobře a o to jde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek Hurvajz můžu to použít na řemínek od hodinek? https://www.banghandmade.cz/balzam-na-kuzi-mini-univerzal-40g/

je nový, příliš tvrdý, bojím ze ho zlámu, že se v něm udělají trhlinky...

edit: tak objednáno, nic lepšího jsem stejně nenašel ;)

 

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý pracovní týden jsem strávil na ranní u cestářů v Po jsme byli dokonce ráno i sypat. Od Út jsem jezdil po výspravách děr studenou balenou a jak se zimní sezona blíží ke konci tak se začíná naplňovat i moje angažmá pro tuto sezónu. Takže dnes a zítra budu provádět takové ty domácí práce které jsem zanedbal během cestářování v Po půjdu na poslední šichtu a od Út probouzení dílny ze zimního spánku.  Po pravdě jsem rád že je zima téměř za námi protože  pro mě byla dost náročná na rozdíl od té minulé kdy jsem měl téměř plnohodnotný zimní spánek kromě několik směn na autobusu. Tak tentokrát jsem od půlky prosince chodil do služeb k cestářům a k tomu jsem se věnoval přípravám na výměnu topení u našich. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 3. 2021 at 22:09, minimaxa napsal:

Já už to mám doma (určitě se ekonomicky vyplatí objednat větší balení i na ostatní věci)  Já už jsem s tím zmáknul tu bundu a navíc jedny botky. Z používaneho stavu se stal stav nový !  Díky @Radek Hurvajz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...