Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Guest Petr 3008

Protože bylo počasí jak vymalované a na nějakou práci venku to ještě moc nebylo, přišla na řadu po obídku taková malá nedělní procházka.  A bylo to docela fajn. 

Sloup páry na fotce je Temelín.

 

IMG_20210307_142430.thumb.jpg.4d67c1331824ebc33837550fefb0b4b4.jpgIMG_20210307_152122.thumb.jpg.416e125d8bad9a9c80d44be7f3138765.jpgIMG_20210307_140215.thumb.jpg.6113f8f3fcd9d3d235702773c45e1683.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Milan+ napsal:

Tak AEG, Electrolux, Zanussi vše je z jedné linky.

Tak AEG a Elektrolux je jedna firma!  Něco jako Technics a Panasonic - vyrábi to Matsushita nebo jak se to píše Technics High a Panasonic Low. No a Elekrolux High a AEG Low.

 @Lihous  Ale to není pomluva - my máme AEG Favorit snad už 13 let a jedeeee  :papa

Upraveno uživatelem Klemoň
pro Lihouse
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Milan+ napsal:

Tak AEG, Electrolux, Zanussi vše je z jedné linky.

Zjistíš to i v shopu s n.d.

ZANUSSI už nejsou italové?

Naše automatická pračka ZANUSSI kupovaná rodičema na přelomu 70 a 80 let fungovala bez poruchy až do roku 1995, kdy odešel programátor a oprava by stála raketu.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Klemoň napsal:

Tak AEG a Elektrolux je jedna firma!  Něco jako Technics a Panasonic - vyrábi to Matsushita nebo jak se to píše Technics High a Panasonic Low. No a Elekrolux High a AEG Low.

 @Lihous  Ale to není pomluva - my máme AEG Favorit snad už 13 let a jedeeee  :papa

Není to opačně AEG High a Electrolux low? 

Alespoň když se podívám na ceny, tak to tomu nasvědčuje 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jste mě na..ali pánové, už jsem se radoval že jsem si nedávno koupil HiTech mikrovlnku pro lepší lidi a nakonec jsem zase jen ta masa a dav?:bacha:grr   :mrk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Klemoň napsal:

No já to poznal taky - Podolský plavečák je jedinečný a to i historicky , ale @Milan+ fakt dobrej.  👏 Tleskám.   Myslím , že tak 20% Pražáků by to nepoznalo . . .

Tak já se domnívám, že těch 20% pražáků je hodně optimistické číslo (i když ono je vlastně i potřeba brát zřetel na to, zda myslíme pražáky rodilé nebo v Praze žijící náplavy ze všech možných koutů, jako jsem třeba i já)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Medvěd napsal:

ZANUSSI už nejsou italové?

Naše automatická pračka ZANUSSI kupovaná rodičema na přelomu 70 a 80 let fungovala bez poruchy až do roku 1995, kdy odešel programátor a oprava by stála raketu.

Jako jsou,ale je to dnes už jeden koncern.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, HanysR napsal:

Ano je to samozřejmě opačně, tak jak píšeš. AEG stojí nad Electrolux. 

Ono je to úplně jedno v tomto , protože ty díly lezou křížem krážem v těch přístrojích,sem tam se něco liší,ale hlavně se odlišují cenou i při stejné výbavě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mame "resume" mycka je stara 4,5roku ze nam fungovala tak dlouho / PHILCO / bylo opravarem odpovezeno - budte rad toto je jejich bezna zavada ...
Tak ze jdeme vybrat jinou jak se predeslalo Elektolux ...

A vcera s vecerem dalsi prekvapko stejny problem s vodou i pracka :( nanestesti stacilo vycistit na obou koncich "sitka"
No a dnes se na problem prijela podivat ceta ktera nam vodu dodava - celkem nic zasaniho trosku pred vodomerem pisku na sitku ale pro funkci zadny zasadni problem ....?
Urcite pro ne kladne hodnoceni za rychlou odezvu na poukazany pripadny problem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tož to mi chlapi neříkejte, že Beko a třeba Siemens jedno jest, já teda nemám tiskárnu na prachy, ale kupuju střední třídu (v elektro) a minimálně 10 let to jede bez problémů, někdo kupuje pračku za 4000 a po třech letech říká, že odsloužila a kupuje druhou a taky je spokojený, ale co sem četl, tak i EU se to moc nelíbí a požaduje od výrobců, aby dodávali na trh náhr. díly a servis jako u aut (povinnost náhr. dílů 10 let po skončení výroby)

ale lednici Minsk, co měli rodiče 27 let už asi ty dnešní výrobky nedoženou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...