Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

JJ minula byla Elektrolux s kosikem na pribory a pomocnym rozstrikovacim kolem dole, a ted to bude asi stejna volba jen upresnit typ a dohodnout nejakou rozume lepsi cenu :)

Hadice se taky zadarila namontovat ikdyz koncovky uz Karcher nema stejne tak ze az budeme ve sbernem dvore  :mrk poohledneme se po nejakem vyhozenem vysavaci.


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, sitler napsal:

Prevod je to nejmensi :) . Problem jsou dnesni kontroly na okresech. Teoreticky bych se mohl vymluvit na cestu smerem na Ostravu na nasi pobocku a prerusit cestu u Olmiku :D , ale i tak je to celkem pruda tohle muset resit 😕

Kontroly na okresech nejsou problém, spíš jen zdržení. Pokud máš služební auto pomalované tak pokud se vysloveně nenudí tak Tě nechají jet ,včera dopoledne jsem letěl pro nějakou drobnost do obchodu a vzal jsem si rodičovskýho Acenta a samozřejmě že jsem vyjel tou nejkratší cestou ale přes " čáru "  jasně že mě rafli říkám pánové jedu jen z Horoušan do Úval do Penny pro droždí do knedlíků a on jo v pořádku ale domů druhou stranou tam není " čára ". Odpoledne jsem jel do Tuklat k Pepovy svým autem taky přes " čáru " a ti samí poldové na tom samém místě, zvednul plácačku a když viděl na autě firemní polepy tak je mávnul ať jedu dál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám firemak :) , jezdim svým. A sice na papíru z práce mám i Ostravu, takže trasu Přelouč-Olomouc bych v pohodě asi i projel, neb je to "cestou", ale stejně... Auto bude řídit i žena a víc očí víc vidí, tak bych ji chtěl s sebou. No uvidíme jak to dopadne :D . Trochu mě láká poměr cena/nájezd/stav ale... Třeba je taky všechno jinak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 2 hodinami, Sawoy napsal:

Máme tuhle 

Máme podobnou, Beko, v provozu 6 let, absolutně bez problému. Postupně jsme se dopracovali ke kupování spotřebičů v nějakém tom cenovém středu. Téměř vše máme Beko a fakt zatím s jediným výrobkem nebyl problém, žádné opravy. Když vydrží 10 let a pak klekne snadno se koupí za ty peníze nová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak VINko si můžeš nechat pro jistotu ještě prohlídnout u @jarokare jakožto platící člen. A podle těch fotek to teda nevypadá zle. Co mě naštvalo je  ta cenovka  já mám o dva roky starší stejný km téměř stejnou výbavu a žil jsem v tom že bych za něj mohl dostat přes padesát když to vidím tak bych byl rád když bych dostal čtyřicet takže to si to raději nechám a budu se snažit to udržet v provozu u mě ještě dva tři roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pak asi není nad čím váhat. Zkusil bych jim napsat jestli by dokázali udělat pár fotek na volném place protože takhle jak je to focený tak to hází spoustu stínů.  Nebo sehnat někoho kdo by na to hodil voko. Jestli je to opravdu tak jak na těch fotkách.  Ale jestli máme někoho v Olomouci nebo okolí to teď netuším. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Před hodinou, Vena garážmistr napsal:

Co mě naštvalo je  ta cenovka 

Budu trochu škodolibej Václave. Já jsem se svý zbavil v říjnu za těch 50. 🙂
Ale naložil jsem mu všechno co jsem k tomu měl zimní kola, nový originál koberce který jsem sušil deset let na „potom někdy"a ještě komplet filtry, olej a těsnění pod vypoušťák jsem mu dal na cestu.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak to jsem nechtěl vědět. Myslel jsem že jsi aspoň trochu hodnější a že napíšeš svoji jsem nabízel za 70 a dostal jsem 60 a jak jsem byl rád tak jsem mu do toho naložil všechno co tu k tomu bylo. Ale takhle mě škádlit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No ono to bylo opačně, všichni říkali: dej tam aspoň 60, slevit můžeš vždycky.
Šel jsem jinou cestou, v pátek jsem vysadil inzeráty a v pondělí odjela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Vena garážmistr napsal:

Tak VINko si můžeš nechat pro jistotu ještě prohlídnout u @jarokare jakožto platící člen. A podle těch fotek to teda nevypadá zle. Co mě naštvalo je  ta cenovka  já mám o dva roky starší stejný km téměř stejnou výbavu a žil jsem v tom že bych za něj mohl dostat přes padesát když to vidím tak bych byl rád když bych dostal čtyřicet takže to si to raději nechám a budu se snažit to udržet v provozu u mě ještě dva tři roky.

Tak ono je to pěkný,ale taky může sypat. V každém případě počáteční servis,rozvody,oleje,filtry,mohou přijít ramena , tlumiče a nedej bože dvouhmota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsme s Pavlem vyrazili na vyhlídku, která je na přebalu jedné úžasné staré LP desky. Před 40ti lety jsem tam býval hodně často a v podstatě se tam dalo potkat jen několik venčičů psů, dneska tam bylo lidí až mi to vyrazilo dech. 

Pozná někdo kde to je? 

157136479_5409851682360044_146581581252504646_n.jpg

IMG_20210307_141117.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr

U tohodle auta moc optimista nejsem, když v sekci 807 čteš problémy. Taky uvažuji ,že ho pustím a to mám na 180000 ty nové ramena,pera , tlumiče a na cca 210000 i tu dvohmotu,samo sebou, že bych taky třebas za to něco dostal,ale realita je jiná.

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...