Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 7 minutami, sitler napsal:

Potrebuju dozmluvit ze C8/807 v 2.0 HDI RHK (88kW) s 200 na hrbu je blbej napad uz v prvopocatku a ze se to urcite bude jen a pouze sypat a sypat :D . A ne, uz nebudu prolejzat inzerci dokud mi soucasny auto uplne nezdechne.

Myslíš rozmluvit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozmlouvat to nemá smysl.  Hele RHK pokud vím tak nemá FAP čímž je jeden problém vyřešený a ty motory vcelku drží co já vím.  Je fakt že při těch  dvou kilech na hrbu už bude nějakou péči potřebovat pokud ji nedostalo ale asi bych se toho úplně nebál. Když pořídíš něco jiného s podobným nájezdem tak je to pokaždé o tom štěstí jak se k tomu choval předešlý majitel.  Já mám RHR a zatím si nestěžuju dva tři týdny zpátky jsem taky přejel dvou stovkovou hranici když jsem auto pořizoval tak mělo něco okolo 122 000 km za tu dobu jsem jsem nechal udělat rozvody pak na nějakých 170 spojku to je  z těch větších věcí všechno. Pak jsem udělal brzdy tuším že jednou dokola a předek ještě jednou jedno ložisko na předku jedno na zadku lanovody u ručky jo a obě přední ramena a teď v únoru jsem dával baterku to je snad všechno. Kdybych nebyl línej tak se podívám do notýsku kam si to vše zapisuju ale jsem línej.  Hele ležím teď v inzerátech skoro obden a ano aut je jako s.ra.ček ale něco solidního sehnat je kumšt. Když za to nechtěji svět tak je to vybydlený jako garsonka v Chánově a když to vypadá k světu tak za to chtějí nesmysl hlavně za auta týhle kategorie protože žádnej nástupce za to dá se říct není. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli je to z bazaru tak by neměl být problém. Zavoláš si do bazaru smluvíš si prohlídku a bazarník auto vyvyeze ven ze dvora na ulici tam si ho prohlídneš a pokud to klapne i sepíšete papíry. Bazary takhle fungují už od loňského jara od té doby jsem byl asistovat asi už 7 nákupů aut a většinově to probíhalo takhle. Ty velký bazarníci jsou schopný auto přivézt ukázat až před barák a všechno i takhle vyřídit.  A co vím tak ty stejně pracovně docela jezdíš takže glejt na cestování máš. Tak v tom nevidím problém. Problém by mohl nastat jen s převodem tam se musíš objednat a termínů je poskrovnu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdu zkusit proplachnout octem mycku - po cca 3letech stale hlasi chybu E2,F3 nebo tak nejak neco podobne :)
No pokud ji pomuzeme a na dno "pripravime" v procesu napousteni cca 5l vody rozjede se jak ma ....
Z toho usuzuju ze je nejaky problem v prutoku ... Kdyz nepujde i po tomto koupime jinou.

Rozbalil jsem "teplotni zaznamnik data logger RC 4 xx" no a neni baterka ...?
Dotaz proc neni baterka - Odpoved musi byt "vyndana" odkaz na nejaky bezpecnostni predpis :( / kupovano na ALI /
No tak si zitra pokusim nejakou v cene cca 100Kc koupit ....
Boze jak jsem stastny v teto uzasne dobe  :myslim

Odpoledne pokus o namontovani konce od Karchru hadici vysavace - konecne prislo to co by mohlo i slouzit 15m prodlouzeni i kvalita "vypada" ze by mohla byt Ok a cena 999/15m je celkem prijatelny kompromis /pro me/
oproti OG Karcher.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od rana nas*any
jedu do obchodu - fungl novy respirator nesel rozdelat byly ty kraje svarene nastesti sem mel v aute jeste starou lekarskou rousku - tvarili se na me jak na vraha
10 minut cekam u pultu s masem po 2 urgencich se obsluha konecne uracila dostavit a ja si mohl koupit maso
pote navsteva Alzy - chtel sem koupit USB kabely ktere meli skladem - vystal sem si asi 20 minutovou frontu kdyz mi frajer na prepazce rekne ze osobne si nic koupit nemuzu ale ze si to muzu objednat pres eshop v telefonu - samozrejme ze telefon sem mel doma
dojedu domu udelam objednavku vratim se tam vystojim si dalsi 10 minutovou frontu a dostanu se k placeni pres automat - ta svine mi nevratila papirovky
oznameno obsluze na prepazce a probehlo dalsi asi 10 minutove cekani pri kterym museli zkontrolovat kamerovy zaznam - automat restartovat a pote mi vratily castku kterou meli
zjistil sem ze nemam klice od kancelare takze sem se musel vratit znovu domu abych dojel na kancl a namontoval novy USB kabel na nabijeni tabletu do auta - (prace na 3 minuty)

takze dopoledne zabite cekanim - najeto asi 30km misto 6 a da se rict ze sem vlastne nic neudelal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Lihous napsal:

Jdu zkusit proplachnout octem mycku - po cca 3letech stale hlasi chybu E2,F3 nebo tak nejak neco podobne :)
No pokud ji pomuzeme a na dno "pripravime" v procesu napousteni cca 5l vody rozjede se jak ma ....
Z toho usuzuju ze je nejaky problem v prutoku ... Kdyz nepujde i po tomto koupime jinou.

Rozbalil jsem "teplotni zaznamnik data logger RC 4 xx" no a neni baterka ...?
Dotaz proc neni baterka - Odpoved musi byt "vyndana" odkaz na nejaky bezpecnostni predpis :( / kupovano na ALI /
No tak si zitra pokusim nejakou v cene cca 100Kc koupit ....
Boze jak jsem stastny v teto uzasne dobe  :myslim

Odpoledne pokus o namontovani konce od Karchru hadici vysavace - konecne prislo to co by mohlo i slouzit 15m prodlouzeni i kvalita "vypada" ze by mohla byt Ok a cena 999/15m je celkem prijatelny kompromis /pro me/
oproti OG Karcher.

 

To nám kdysi udělala  myčka Zanussi,stačí profouknout takovou hubičku dole ,ono je to nějak závislé na hladině vody.Na tohle ocet asi nepomůže,je to spíše mastnota,chce to používat jednou za čas něco na proplach myčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozpustne kapsle JARu si myslim ze neni spatna volba ...
Co dva tri mesice se protahla nejakym pripravkem na cisteni.

Ocet asi nejak nepomohl - a nebo vlastne pomohl ted uz nedokaze v case danem nejakym joudou nikoliv cidlem vypustit to malo co napustila :)
Ja myslel spis ze je nekde nejake "sitko" a to by bylo zarostle ...
Tak ze se operace zdarila PHILCO je znacka ktera je mozna dobra v nerezu ale kvalita uz od zacatku na nejake top myti nebyla oproti te co byla pred ni a vydrzela peknych 8roku ....

Ach jooo na co mame tridy A++++++++++ za 20x draz kdyz i to podelane F bude v praxi snad i levnejsi ...!


No nic zitra vybereme objedname a snad ve stredu namontujeme ale co netusim .... Urcite vim ze chceme na pribory kosik dole a co mozna nejjednoduzsi funkce a ovladani vs. ceny pokud se ma
zase za par roku vyhodit 100% nemam chut vyhazovat desitky tis jen aby byla "ekologicka" :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme tuhle jen o 4 roky starší model 26321 a zatím vše OK. Jestli vydrží 8-10 let koupím za osmičku jinou. První Ariston (myslím) vydržela 18 let ... to je dneska z říše snů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jestli to bylo pro mne tak ano, stála zhruba tolik 🙂 Problém je, že potřebuji podstavnou a tu užší verzi protože nám stačí. Pak výběr není tak velký. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HanysR Jo, před těma 15 rokama. Dneska už to řešit nemusíš, pokud nechceš doslova vestavnou kdy na dveře instalujes dekor linky (taková byla ta naše první). Taky jsem před těma 4 lety hledal vestavnou a nakonec jsem zjistil že když chci jen podstavnou tak je to jedno protože tzv. volně stojící mají demontovatelný horní panel čímž se pod linku vejdou. Co mě štve že dneska ani ta cena 15 není zárukou obdobné doby použitelnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@Sawoy jo, spolehlivost nijak s cenou nesouvisí to souhlas. To jsem netušil, že to jde dnes už všude sundat. Super. Nedávno jsem na to koukal a tváří se to pořád jako kdysi s tou podstavbou. Přední dekor nechci. Jen aby tam nebyl vrch. Tak snad to ale ještě nebudu muset chvíli řešit 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávám Boschovi rok .... maximálně dva 😂

Ale jestli se pletu tak jako autor v původní hlášce tak má @HanysR ještě na 20 let vystaráno ...

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak naše byla první již ta zmiňovaná Zanussi,rok 97,45cm,podstavná,tenkrát cca 15 tisíc,ještě myje o patro níže, krom toho zacpání té trubicky se dávaly nové kolečka košů,teď asi pátým rokem plná vestavba Electrolux,ta se vešla myslím do desítky jelikož se kupoval celý set do nové kuchyně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...