Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Precetl koukl na toto a skoro nevericne ziram.

https://www.autoforum.cz/predstaveni/novy-hyundai-tucson-totalne-selhal-v-losim-testu-je-o-rad-horsi-nez-starsi/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=536821&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=N6hs2AHreKe-202103041733

To ze takova naprosto "zbytecna" krabice neni ideal na podobne je jasne kazdemu kdo nebyl doma pri "fyzice" ale ze novejsi bude horsi ....??

Budeme verit ze je to jen spinava "propaganda" a trosku nas musi hrat ze i zastupce peugeotu byl vybran jako "lepsi" ;)

Ps:Berte tyto radky spis pro odlehceni v teto ne zrovna radostne dobe!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Medvěd napsal:

Určitě palec hore - ale stejně mi přijde strašný jak pomalu se v ČR s vakcínací postupuje

Njn ... ale co s tím? Dáš si jako dobrovolník Sputnik nebo Sinopharm?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Sawoy napsal:

Njn ... ale co s tím? Dáš si jako dobrovolník Sputnik nebo Sinopharm?:myslim

Ne, to si určitě nedám a po pravdě řečeno vůbec nechápu jak někdo může tlačit a úkolovat SÚKL , aby jinde neschválenou vakcínu schválil bez toho, aby bylo vše košer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Lihous napsal:

Precetl koukl na toto a skoro nevericne ziram.

https://www.autoforum.cz/predstaveni/novy-hyundai-tucson-totalne-selhal-v-losim-testu-je-o-rad-horsi-nez-starsi/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=536821&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=N6hs2AHreKe-202103041733

To ze takova naprosto "zbytecna" krabice neni ideal na podobne je jasne kazdemu kdo nebyl doma pri "fyzice" ale ze novejsi bude horsi ....??

Budeme verit ze je to jen spinava "propaganda" a trosku nas musi hrat ze i zastupce peugeotu byl vybran jako "lepsi" ;)

Ps:Berte tyto radky spis pro odlehceni v teto ne zrovna radostne dobe!

Jak jináč , než zaplacené,holt se to povedlo a konkurence to v cikanove zaplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Schreek napsal:

Sis pořídil novou kabelku? 

Jo jo - od pana Willie G / Davidsona . :mrk   Jo a vítěz soutěže je . . .  jak jinak než @Vena garážmistr , který byl první a přesně to vystihl . . . :super

A tady důkaz že to nejsou kalhoty , kabelky , brašny , kapesníky a pod . . .

 

IMG_20210304_125442.jpg

IMG_20210304_125645.jpg

IMG_20210304_125847.jpg

IMG_20210304_125929.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se těším až ji na jaře provětrám ( Covid / necovid )  :potlesk  "Nová" bunda, nová kamera , nové odhodlání . . .   tak snad nepojedu sám . . .

Musím ji používat , jinak budu doma poslouchat hudrování za vyhozené peníze ležící ve skříni ( přitom jsem ji pořídil "jen" za 2 000,- )  Co by chtěla - za 12 000,- ???

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No loni to se mnou ti "silní" jedinci dali i za deště. Ale vlastně díky organizaci @Pe.Tr to ani moc za deště nebylo a já osobně to považuji za velmi vydařenou akci, za kterou znovu poděkuji Petrovi :papa a samozřejmě všem statečným účastníkům včetně jedné dámy - @Miss Scratch 😉

Upraveno uživatelem Klemoň
háčky a čárky . . .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mojí letošní prioritou je ( jak se to zvolna blíží, stoupá natěšení , adrenalin a zároveň trochu strach/respekt) ten opravdový "Muscle car" . . .  Přeci jen 500 koní na zadní nápravě . . . bojim, bojim :mad:

Představa , že toho naleštěného veterána někde zadkem hodím do sloupu nebo zábradlí mne trochu straší . . .  Nová auta jsou určitě stabilnější než Charger ze ´73 na úzkých gumách :roker

A to ti blázni z Čakovic ho ještě trochu přes zimu vylepšují, tak uvidím co z toho vznikne. Zatím je tam nová převodovka pro 700HP zátahu + servis motoru a .........

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MedvědJá se to pochopit ani nesnažím neb nemám dost info jak je to legislativně nastavený. Jen mi neodbytně leze do hlavy otázka kdo to schvaloval když nebyla EU a EMA a k čemu ten SÚKL teda je. Do otázky kvality odborného personálu a míry vnějších tlaků zájmových skupin tam či onde se snad raději nebudu pouštět ... ale myslel jsem že od "být košer" je tu ten SÚKL a pokud to projde tak jak má tam tak "jinde" je mi vcelku jedno. On na ně někdo tlačí aby na to dali razítko od stolu aniž by to viděli?

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...