Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Guest Petr 3008

Vary jsou super. Před lety jsem tam jezdil docela často, ne ale do lázní. Naposledy jsem si tam udělal výlet před rokem, byl jsem tam pro kola na mazla. Mimochodem docela slušnej Peugeot ve Varech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, vagi napsal:

v Borové u Poličky

Tam jsem se něco najezdil do tábořiště.... :super

Nicméně lama dotaz: pohyb je povolen v celé rozloze OKRESU? Protože je k vytisknutí formulář kvůli pohybu mimo okres.... A když mám trvalé i přechodné v rámci okresu (ale ne v rámci obce) tak mohu, či nikoli :myslim

Tak už jsem to asi našel.... Akorát mi není jasné, proč je venčení psů nakažlivější po 21té hodině.... :myslim

Cestování v rámci okresu a hl. m. Prahy

Pokud pojedu do zaměstnání, musím mít u sebe nějaký doklad či potvrzení?

  • NE, pro cesty do zaměstnání v rámci okresu není potřeba žádný doklad.
     

Pokud půjdu na nákup, k lékaři nebo na úřad, musím mít u sebe nějaké potvrzení?

  • NE, v rámci jednoho okresu potvrzení nepotřebujete.
     

Mohu opustit svoje bydliště za jiným účelem - vycházka, venčení psů apod.?

  • ANO. Na vycházku můžete přes den (od 5 do 21 hod) po celém území obce, NIKOLIV OKRESU. Venčení psů v noci je do 500 metrů od bydliště.
     

Mohu si jít zaběhat?

  • ANO, běhat lze přes den (od 5 do 21 hod) na celém území obce, NIKOLIV OKRESU. Přitom by se neměly stýkat osoby, které spolu nežijí ve společné domácnosti.
     

Mohu přejíždět mezi jednotlivými městskými částmi?

  • ANO. Mezi městskými částmi platí stejná pravidla jako v rámci jednoho okresu.
     

Mohu navštívit svoje příbuzné (rodiče, prarodiče), když bydlí ve stejném okresu?

  • NE, pokud nejde o zajištění jejich nezbytných potřeb, o zabezpečení jejich nutné péče nebo jejich doprovod např. k lékaři nebo na úřad. Smyslem je co nejvíce omezit mobilitu a tedy šíření viru.
Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HafityNejde o venčení. Jde o pochlastávání ... třeba tomu leckdo nevěří, ale jsou takové partičky ... obvykle náctiletých aspoň co já vídám (a že si sakra pamatuju co jsme dokázali před 40 lety, ale ...). No a pejskaři potřebují venčit i po 21 ... tak mají výjimku do 500 m od baráku. Nevztahuje se na plyšový psy a asi ani na lidi s nickem à la ... 😂 ... nic osobníh, jen fórek, to nešlo nepoužít :papa

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noo jasne ale v realu to bude podstatne mene ;)
Tim nerikam ze to bude hrat spatne.

Ja pamatuju krabici jako kjavu vazilo to snad 25kg tehda tusim Yamha THX zesik a mel "jen" 5x100W ...
Tak se me nechce verit ze toto ma deklarovanych .... myslim ze 40W bude zbozne prani v sinusu.

No a pri jakem zkresleni to bude taky zajimave cislo

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

uvidíme, až to uslyšíme ;):super

respektive bude do toho vpuštěn signál 99% z TV, nepředpokládám využití kvalitnějších vstupů zvuku/hudby.

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Pro použití které zmiňuješ je to ideální. Pokud někdo není audiofil a nechce to na muziku tak je to fajn řešení. Co totiž leze přímo z TV je hrůza. 

Mi ty soundbary na určité řešení přijdou právě super. Má to vesměs kvalitní centr kanál na hlas

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, minimaxa napsal:

400W RMS není zase tolik. Huhla má 220W a ta nudle pod TV 180W

Já si jen dovolím poznamenat pro @Lihous , že 400 RMS není to samé co 400 W hudebního výkonu !  Více na netu . . .   Někde jsem to kdysi četl že RMS je jen špička , kterou reproduktor krátkodobě vydrží , ale není to vlastní výkon zesilovače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...