Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Však já Vám to chlapy neberu ty lázně jen jsem napsal že pro mě to zatím není. 

@Klemoň no pomaličku uvažuju že když budu chtít držet neděli tak že budu vypínat telefon. Ale výš jak to je s Pepčou to tak nebereme protože on pro mě dělá hodně věcí. A většinou je to za děkuju nebo že mu  " na sebe" koupím nějaké díly a nechám mu je za nákup. Však proto taky o něm píšu že je to skorobrácha. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Přesně tak. Dobrovolně bych tam taky nejel a když mi to bylo oznámeno poprvé doktorem že mám jet tak jsem byl znechucený. Nemám moc rád nové lidi, mám totiž štěstí na podivíny. Bohužel když je zdraví v háji tak si nevybereš. Úplně tě @minimaxachápu, je to šílené, co s člověkem nemoc udělá.

 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Na to se vy.er 😁 člověk si zvykne na všechno a jsou lidi co jsou na tom mnohem hůř. Já už to neřeším za ty roky 😉 Jdu spát, opatrujte se a nedělejte tu hlavně bordel 😁:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem moc často nepřispívám , ale dnes mimořádně ano - dnes jsem dokončil tuning moto helmy. Nejdřív jsem si myslel jak to bude jednoduché , ale zapoměl jsem, že mám vyklápěčku :mad: .  Naštěstí je tu pár bikerů a tak mi pomohl / poradil @Pe.Tr Hlavně mi dal typ na Sugru , což byla nakonec jediná a 100% výhra ! Pak už mne jen postrčil (protože jsem na to zapomněl) , abych použil mobilní apku a bylo to. :papa   Mohu asi dodat i foto výsledku , ale teď už je pozdě 🙊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Péťa napsal:

@Vena garážmistr Dokuď to nevyzkoušíš, tak nevíš. To je někdy opravdu kalup, aby jsi stihl všechny procedury. Já lázně vždy odmítal, měl jsem možnost ze zaměstnání. Bylo mi to proti srsti, že bych zdravý měl jezdit do lázní, byť "jen" na těch 14 dní. Pak jsem to jednou vyzkoušel a od té doby každý rok, dokuď to šlo (celkem 3x).

A teď už kvůli korone pojedeš do prdelky a budeš tak doma na zahradě 😜

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu potvrdit vcera jsem byl ve Velichovkach a par lidi tam bylo.

Jinak LAZNE jako takove vrele doporucuji-ne jen pro super atmosferu vecery a lidi kolem ale pomaha to i telu ;)
U nas mam benefit pro nas starce tak ze +5dnu dovolene v plne refundaci
A ikdyz jsou Velichovky hodne drahe 14dnu s plnou "penzi" priplatkem za pokoj pro sebe parkovanim me prislo v roce 2019 na cca 7tis a to si myslim ze spatne neni.

14dnu naprosteho relaxu pri tehdy 36 procedurach ;) domu co by kamenem dohodil -1hod klidne jizdy podstatne mene pri sviznejsim presunu :D 

Ale neberte to jako reklamu letos na podzim pokud to pujde viz to co je ted :( pojedu zase ikdyz cena trosku sla smer "na ho ru"

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Radek Hurvajz napsal:

Lázně normálně fungujou, korona nekorona

nevím jak letos, ale vloni zrušili díky koroně švédské stoly, všude roušky, kavárny-vinárny zavřené, už to bylo jak v kriminálu :(, letos bych rád někam na západ Čech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já jezdím vždy Karlovy Vary protože nic jiného pro mou diagnózu v republice není. Až na Rusáky kteří se i v drogerii rozčilují jak je to možné že personál nemluví Rusky super. Parádní architektura, okolí plné lesů, nekonečné procházky. Coby kamenem dohodil do Mariánek apod. Kdo nebyl tak doporučuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...