Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 7 hodinami, vagi napsal:

DVD...ale i BD je dnes už trošku nostalgie...hlavně teda DVD :)

Mám jich doma hafo...dva BD disky :D  a už jsem to nezapl...ani nepamatuji.

tak ať se chlapyyy taky zasmějete--mám milion DVD a CD, dost hudebních, hodně nahrávek s rodinou z kamery, dovolené, takže u nás DVD jede 😂, a kdyby se přehrávač pokazil, tak je doma rezerva, která ještě není ani rozbalená a čeká...😂

DSCN2555.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

 

@ozzy56Tak pierdole. Doskonala jakosc wykonania. 🤣 Co se na krabici nevleze 🤣

A ten telefon co máš u dveří ze srdce nenávidím, polovinu mladí mě s ním mamka budila do školy, protože jsme to měli doma jako domovní telefony 🤣

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Dnes vyměněn olej na Nissanu Qashqai první generace. Slabý benzín, 1.6 (84kW) a musím říct, že tišší motor, i přes nájezd 200tkm, jsem dlouho nezažil. Naposledy to byla benzínová Primera z roku 1995.

Cinkavé TSI od koncernu by bledlo závistí :D 

A ještě u toho vyměněn i převodový olej :)

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@vagiTak ono ani u 508 není ten benál bůh ví jak tichý. Všichni na to pěli ódy včetně novinářů jak ta 1.6 Puretech není tichounký a čekal jsem to lepší. Myslím tedy z venku. Vevnitř nemám námitek. Nej benzíny mají Japonci, za tím si stojím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to že neděle tak jsem nějakej akční. Už mám vypranou jednu pračku. Teď snídám a přemejšlím co budu dělat. Včera ségra přivezla prázdninovat Pepču nechala tady auto protože tomu končí STK tak ji musíme příští týden vyřešit tak to asi s Pepčou budem chystat na STK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Někdo je akční, což je určitě dobře. Na mě teda padla dobrá nedělní lenost, takže nějaká velká činnost určitě nehrozí. Odpoledne jen vyrazíme ještě na nějaký nákup a doplnění potřebných zásob a nastane příprava na další výživný pracovní týden.

Přišlo mi zajímavé video, ta se o něj podělím. Docela neuvěřitelné.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Poslal jsem se sám do Ostrožské Nové Vsi, kam jezdím skoro pravidelně, většinou na komplexní péči hrazenou pojišťovnou na 4 týdny, letos ale jako samoplátce na 3 týdny. 🤠

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jo jo taky taky ale ono to tak bývá, že se člověk cítí hůř a odezvu to má později. Blbé je, když se sejde dobrá partyja, pak se hodně chodí pařit a to já vždy říkám, že lázně nejsou pro nemocné lidi, protože ti by to nepřežili. Ráno s krvavýma očima na snídani a procedury 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ještě jsem do věku kdy bych se dobrovolně nechal mučit v lázních nedošel. A doufám že hned tak taky nedojdu protože takovýhle věci z duše nesnáším. Jako jo asi jsou lidi kterým to pomáhá ale já bych tam nevydržel tejden natož tři nebo čtyři. 

A dnešní akční den od rána pokračoval moc hezky zjistil jsem že mi zkolaboval kompresor v dílně dost dobrá zpráva pár týdnů před začátkem přezouvací sezóny. Nachystal jsem ségřino SX4 na STK  pak jsme s malým Pepínem chvilku vozili hlínu z výkopu u našich a když jsem, si na chvilku sednul že jako neděle tak zvoní telefon a skorobrácha Pepa  strejčku co děláš? Já chytám lelky a on mám prosbičku stojím v Pňov Předhradí  a auto vaří můžeš vzít lano a přijet pro mě, koupil jsem pro tátu Punťu ale rok to stálo a asi se kousnul termostat. Tak jsem ho počastoval několika slušnými jmény co si to vymejšlí v neděli za akce spakoval jsem vercajk do auta natočil jsem dvacet litrů vody do kanystrů a vyrazil. Tam jsem z toho vyboural termostat zabandážoval profukující odvzdušňovák a jeli jsme domů.  No a mezitím mi brácha dovezl C2 abych jí přichystal a dovezl na STK. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
před 43 minutami, Vena garážmistr napsal:

No ještě jsem do věku kdy bych se dobrovolně nechal mučit v lázních nedošel. A doufám že hned tak taky nedojdu protože takovýhle věci z duše nesnáším. Jako jo asi jsou lidi kterým to pomáhá ale já bych tam nevydržel tejden natož tři nebo čtyři. 

To není o tom, jestli chci, nebo nechci a o věku už vůbec ne. Je mi 44. Přibližně 12 let trpím středně těžkou lupenkou, kdy po cca 5 letech standartní léčby došli jsme s lékařkou k závěru, že lázně budou dalším stupněm léčby, kdy na tuhle nemoc se tady specializují. Pro mě jako člověka, který 25 let pracuje ve firmě se zákazníky, nemožnost si vzít na veřejnost v létě kraťasy a krátké tričko, tohle bylo světlo na konci tunelu. Už první pobyt v roce 2015 mi pomohl takovým způsobem, že tomu moje lékařka skoro nevěřila. V roce 2016 a 2017 to lázně ještě potlačily tak, že jsem byl v podstatě bez viditelných příznaků. V letech 2018,19 a 20 jsem sem vždy jel jen na kratší pobyt, už jen proto, že tady mám několik přátel, právě tu partyju, se kterou se rádi sejdeme. Letou už lázně opět potřebuju "jako sůl", protože se to zase začíná horšit...

Věř mi, že bych zrovna letos věděl o lepším způsobu, jak utratit bezmála 40.000,- než za lázně, které si letos musím zaplatit ze svého..., 

ostatně si je ze svého platím pořád, i když je lázním zaplatí pojišťovna, vzhledem k tomu, že jsem jinak za 25 let nebyl jediný den na nemocenské ...

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Vena garážmistr napsal:

já bych tam nevydržel tejden natož tři nebo čtyři

@Vena garážmistr Dokuď to nevyzkoušíš, tak nevíš. To je někdy opravdu kalup, aby jsi stihl všechny procedury. Já lázně vždy odmítal, měl jsem možnost ze zaměstnání. Bylo mi to proti srsti, že bych zdravý měl jezdit do lázní, byť "jen" na těch 14 dní. Pak jsem to jednou vyzkoušel a od té doby každý rok, dokuď to šlo (celkem 3x).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...