Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 19 hodinami, Péťa napsal:

Ještě si tak matně vzpomínám, že @dusan2 koketoval s myšlenkou, že si včely pořídí. Ale jak to dopadlo, to už nevím...

Áno. Mal som včely na chalupe zhruba tri roky tuším tak som sa toho veľa nestihol naučiť 😉. Iba to že potrebujú viac času ako som mal k dispozícii.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Včera zapojeno. Jsem staromilec DVDček, tedy některých které máme. Tak jsem ještě k TV přikoupil přehrávadlo.. 😀

A taky switch, ono to všechno chce internet... A v pondělí dovezou Soundbar s Huhlou 😂

 

20210226_121854.jpg

20210226_121841.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak poslední týden nedělám nic jiného než překopávám koupelnu. Minulý týden jsem musel koupit pračku protože odešla vestavba která byla totálně hloupě v kuchyni. Takže předělat koupelnu, zrušit jedno umyvadlo ze dvou které se stejně téměř nepoužívalo, udělat zásuvku a umístění pračky. V ten den po předělání žena dostala myšlenku že někdy časem by chtěla sušičku. Na druhý den se koupila sušička 🤣 Ta přišla včera protože dřív jsem neměl čas kvůli doručení. Mezi tím jsme jeli do Olomouce pro nový koupelnový nábytek. Včera jsem to vše vyházel, opět vyměnil nový sifon za pračkou aby tam šla dát i sušička. Montáž nábytku, nového umyvadla, baterie atd. Zabýval jsem se tím od rána až do půlnoci. Dnes musím odvézt starý nábytek, trošku to doladit a snad bude na chvíli klid  🤪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kirkiz napsal:

novej nosič na elektrokola

@kirkiz Mohu se zeptat, proč elektrokola potřebují jiný nosič? Já na normálním nosiči (levný u AutoKelly) vozím 3 kola + 1 elektrokolo a nemám problém. Pochopitelně baterku mám v autě :D

 

Dnes jsem chtěl pro @Zodiak vyfotit kočku u souseda, jak číhá u krtince, ale zaběle zdrhla :D Tak alespoň foto, jak to u souseda vypadá. U mě ani hromádka (pokud nepočítám hromádky sněhu, které roztají).

2021-02-27 08.35.37.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jednak jde o nosnost, baterku vyndáš to chápu, ale u nosiče na elektrokolo nemusíš.
Pak jde i o ty držáky na kola (co se do nich kolo staví) ty jsou na nosičích pro elektrokola trochu dál od sebe z důvodu uložených motorů ve středu šlapek, aby se to nedřelo o sebe.
A některá elektrokola mají i větší osovou vzdálenost než běžná neelktrokola.
Samozřejmně by jsi neměl překročit hodnotu svislého zatížení tažného zařízení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jo jo, já už to vše vyhodil, zůstaly mi jen nějaké hudební BD které je mi líto jen tak zahodit. Jedině streaming. Hlavně to nezabírá místo. Ale chápu že někdo potřebuje ty Booklety apod. Já na to nejsem. Potřebuji jen obsah a určitou kvalitu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

@HanysR Já mám několik koncertů, které jinde než na mém DVD nejsou, digitalizovat se mi to někam na NAS nechce, je to taková nostalgie.. Ostatně, třeba LP se taky nyní docela vrací do módy... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Teď jsem se pobavil.

Kouknul jsem na kanál Auto motor sport, kde byl porovnávací test Peugeot 3008 a Opel Grand Slam (bo jak se to píše)

A byť výsledky byly takřka totožné (zrychlení, brždění, slalom atd. - vše v rámci chyby měření\reakce řidiče) tak je opravdu silně cítit, že němci jsou národ, který si velmi rád chválí ten svůj ocásek (byť Opel patří pod PSA) :myslim

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

V pondělí mi dorazí ten soundbar z Alza. Těšil jsem se, jak si to pěkně nainstaluju a zprovozním, a ono prd.  Dopoledne volali lázně, kam mám ve středu nastoupit na tří týdenní léčení. Vzhledem k nařízení vlády musím nastoupit už zítra. Takže teď lítám po baraku, hledám kufry, balím a jsem úplně mimo 😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

@pavelu96 Letos tam jedu výjimečně jako samoplatce. Od 1.3. jsou lázně pro samoplatce zapovězený, je možný pouze pobyt a léčba kterou hradí pojišťovna. I když je to léčebný pobyt, který je stejný jako od pojišťovny, přijmout by mě nesměli. Takže jedu zitra, kdy to podle ještě současných pravidel možný je..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...