Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 15 hodinami, VojtouNerCZ napsal:

Docela by mě zajímalo, máme tu nějakého včelaře? :)

Ještě si tak matně vzpomínám, že @dusan2 koketoval s myšlenkou, že si včely pořídí. Ale jak to dopadlo, to už nevím...

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Havlicek.Lukas napsal:

jinac teda ty tlacitka by mel znat kazdej a kdyz nevi prectem si navod k obsluze - ano je to ta zbytecna tlusta bychle umistena ve schrance spolujezdce

bichle je jak píšeš, ale na některá tlačítka kakám--priority mám v životě jinde 😜

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si dal na ostro respirator v aute.
Nemam chut podrejvat autoritu tem co ji uz pred 3/4 rokem "ztratili" ale muze me nekdo smysluplne vysvetlit jak mam ridit v repiratoru kde se me po 1minute zamlzuji bryle
patlat cokoliv na vec kterou nutne potrebuju k zivotu a navic ma hodnotu >20tis nehodlam a jezdime v aute dva nekdy tri ....??

Myslim ze hodne z ůůůůůůů a pokud bude problem rad pujdu do spravniho reseni tohoto "prohresku" navic bez obroucek vidim cca 30cm ?? A podminkou jsou k rizeni uvedeme v RP .....

Tak a ted me prosim naprosto bez emoci napiste jak to mam udelat ....
A opakuji ac s timto nesouhlasim nemam chut NEdodrzovat ale tady me a pripadne kolegy tento stav OHROZUJE ....

Jinak pekny dobry vecer ci mozna uz noc a nebo i klidne den ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemíním tu rozpoutat žádný flame ohledně smysluplnosti toho či onoho ... takže čistě technicky: ten respirátor ti asi netěsní - vydechuješ kolem horního okraje pod brejle. Pokud to fakt chceš vyřešit musíš vytvarovat tu sponu nebo plíšek kolem nosu a tak. A z čiré zvědavosti: co je ta věc za > 20 tis.?

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lihouš - taky se mi skla potěj, ale mám výhodu v tom, že většinu pracovních cest v poslední době absolvuju sám (nikdo se mnou, jen něco předám/vyzvednu a jedu dál), tudíž i v pracovním autě mohu jezdit (SNAD) s holou hubou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Dneska zatím nic. Teda jen snídaně. 
Ale včera konečně v reálu vyzkoušenej novej nosič na elektrokola od MFT. 
Hodně dobrej nosič, skladnej a nádhera jsou ty LED světla ikdyž na tom videu to není moc vidět. 
 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Sawoy napsal:

Nemíním tu rozpoutat žádný flame ohledně smysluplnosti toho či onoho ... takže čistě technicky: ten respirátor ti asi netěsní - vydechuješ kolem horního okraje pod brejle. Pokud to fakt chceš vyřešit musíš vytvarovat tu sponu nebo plíšek kolem nosu a tak. A z čiré zvědavosti: co je ta věc za > 20 tis.?

at se snazim jak snazim moje kapacita dychani vzdy posle vzduch kolem respiku a jsem za to i rad , ciste v respiku bych neudychal ani deset minut. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...