Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Jsem napsal jenom že jsem byl v karanténě, né, že jsem se nudil.... A z určitého úhlu pohledu je údajně nuda důkazem toho, že se má člověk (i krtek :myslim) dobře.... A když se má dobře, tak šu....stí.... :roker  Hergot, jsem se do toho nějak zamotal..... To dělá ta trnka od @Ferry.... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře, to máš dobrý. U nás na vsi je koček milión, soused je kočkomil a krtci přesto dělají to, co píše @Hafity. Já tady teda mám na kočky plašiče, protože mi močily (tímto pozdravuji místní filtr na slova) na domovní dveře a jsem jediný, kdo krtince nemá. Ale mám past :D

 

@VojtouNerCZ Potřebuješ něco zjistit, co by nevěděl Google? Soused a bratranec jsou včelaři.

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Hafity napsal:

Jsem napsal jenom že jsem byl v karanténě, né, že jsem se nudil.... A z určitého úhlu pohledu je údajně nuda důkazem toho, že se má člověk (i krtek :myslim) dobře.... A když se má dobře, tak šu....stí.... :roker  Hergot, jsem se do toho nějak zamotal..... To dělá ta trnka od @Ferry.... :aut

Ja te varoval, ze to ma asi 14 voltu :D a co, dobry? Dalo se to pit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Péťa napsal:

Petře, to máš dobrý. U nás na vsi je koček milión, soused je kočkomil a krtci přesto dělají to, co píše @Hafity. Já tady teda mám na kočky plašiče, protože mi močily (tímto pozdravuji místní filtr na slova) na domovní dveře a jsem jediný, kdo krtince nemá. Ale mám past :D

 

@VojtouNerCZ Potřebuješ něco zjistit, co by nevěděl Google? Soused a bratranec jsou včelaři.

Péťo, my máme všechny kočky kastrovaný, takže neznačkujou. Dvě z těch pěti jsou statní kocouři, kteří si rajon ohlídají, takže cizáci nám nic neochcávají. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, ozzy56 napsal:

potom jsem ještě viděl takový strojní válec, co měl na tom válci cca 20 cm dlouhé ostny, používá se to na skládkách atd., tak tím bych ty smrady nejradši pojezdil :D

Až ho seženeš, půjčíš mi ho? :D

Bude krtkobraní. 

IMG_20210226_111618.jpgIMG_20210226_111734.jpgIMG_20210226_111817.jpg

A ještě je jich pár na druhém konci zahrady... :bacha

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...