Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

já byl dnes na kontrole chajdy a zjištěno asi 100 hromad od krtka, takže ten si ortel už podepsal 😂, jen co počasí dovolí jdu na něho..., a předjížděl mě polák s návěsem a jak se vracel, málem mi urval přední blatník, takže takový celkem běžný den 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Já jim dneska ty šílený kopice na zahradě zlikvidoval. Co šlo tak jsem napěchoval zpět do děr, zbytek jsem rozhrabal. Jak se oteplilo, tak si zatím dávají nějakou pauzu a další kopice nedělají, nebo odtáhli někam dál. Což by byla nejlepší varianta.

@ozzy56zrovna nedávno ukazovali v tv jak někdo zaplynoval, škrtnul .. a zmizela mu stodola 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bývalý kolega, dnes už zasloužený důchodce nám vyprávěl, jak se snažili s chlapama na firemním hřišti zbavit krtků nebo hrabošů. Vzali autogenní soupravu, otevřeli flašku a nechali ji vyfoukat do děr. :D Potom prý z pootevřeného okna na hodně dlouhé tyči zapáleným hadrem to škrtli. :D:D :D Jak to dopadlo si asi umíte představit. :D Po trávníku prý nebyla ani památka a ani po hraboších. :D Prda to prý byla řádná. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...