Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

@minimaxa

Ty by jsi to mohl vědět, jelikož děláš v elektro,dnes jsem tu likvidoval nějaké svazky kabelů z aut, vykupuje to někdo,tedy kabely ,nebo je to jen na sběrný dvůr?

Teď jdu ještě překopat dceři dolů dveře na novou lednici zprava do leva a malou lednici dát do sklepa,mám toho dnes už dost.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Medvěd napsal:

Oproti včerejšku se počasí trochu zhoršilo, nicméně i tak vyrazíme odpoledne do Stínadel pátrat po Rychlých šípech

 

Citovat

Takže 25 úkolů splněno, dělali jsme na tom od 14 do 18 hodin. Po Stínadlech se pohybovalo spousta skupinek rodičů s potěrem (možná jich bylo až moc), ale celkově tuto hru mohu jen dopobručit. Pokud tedy jste Foglarem posedlí, tak máte cca do 8.3. čas

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dement to nebyl, byl to kuryr, mel i handsfree v uchu, telefonoval, a koukal po popisnych cislech a najednou rana, nebrzdil, ja necumel za sebe a mozna dobre, ze jsem stal na brzde, jinak bych asi nakouril jeste auto pred sebou...... no dam sem video, je na tom videt, jaky jsem agresivni ridic :D jo a taky si ulevim az 10 vterin po narazu :D a pak to v klidu s panem vyresime. Az mi ho bylo lito, ze prisel o praci. Ja bohuzel asi o auto a asi i o nejake penize, asi totalku nedaj na 100% hodnoty vozu...... 😕 

 

 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Milan+ napsal:

Na tom se chceš hojit na totální? Zabouchej plasty zpět a jezdi. 

jako ted uplne nevim co napsat, ale levy svetlo je vyrvany, uz zacalo rosit, viko kufru je zarazeny o 1 cm nize, a nejde zavrit, leva strana karoserie je vyosena o 0,5 cm, praskly naraznik, do*neumím psát slušně*eny difuzor, to vse vcelku jasne ukazuje nejen na vyztuhu, ale i nosniky hnute, takze ne, fakt plasty dopasovavat nebudu. Nikdo se nechce hojit, spis budu tratit, ale jezdit v tom aktualne nejde :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Hele je jasný, že se může stát cokoliv.. ustál jsi to s klidem. Já bych měl v tu chvíli snad nervový záchvat. I když si nepomůžeš pochopitelně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tohle je fakt na ty nejhorší slova co mne napadají. Jako je to pro každého ale dnes je problém, že lidi za jízdy řeší kde co. I taková blbost jako vykecávání po telefonu kdy se člověk nachází uprostřed ucpaného města během špičky nemusí dopadnout dobře. Vyžaduje to rychlé reakce a rozhodování. Ach jo ☹️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...