Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Guest minimaxa

@VojtouNerCZ První věcí kterou vždy udělám je úprava sytosti, kontrastu, teploty barev, abych si nepřipadal jako u souseda, který ani neví že TV má nějaké nastavení obrazu a už 10 let se dívají na TV, která má zřejmě nastavený nějaký prodejní mód a vypadá to jako na pouti.

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kolega než přešel k nám dělal 10 let servisáka pro samsung :) Takže je prostě zvyklej. Ale jinak jo, někteří jsou s těma barva,a barbaři @minimaxa Já mám teda obecně rád teplejší barvy, přítelkyně chladnější. Takže když koukáme spolu, nějak to překousneme a když kouká jen jeden z nás, máme přednastavený profily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

@Charlie 1 @Sawoy Tak dojmy z OLED jsou skvělé. Schválně jsem počkal až venku zaleze slunce. Černá je tak černá, že to vypadá jako by byla TV vypnutá. Barvy jsem si vyladil podle sebe. Mám tu pár kousků videa ve 4K vč. několika bezchybných testovacích klipů a obraz je skutečně úžasný. Původní TV je necelé dva roky stará obyčejná LED, a rozdíl je obrovský. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj ... už jsem to tu asi psal: vždycky jsem myslel že jsou to takovy ty hi-tech kecy a chválení vlastního ocasu, ale musím uznat že černá je fakt černá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ cerna ale i bila je nekdy na tech "novodobych" vecech problem.
Me ted zklamal Philips  pry chytra smart Tv - proboha 3/4 veci neprehraje ktere prelouska Sencor ;)
Ale jejich profil "FILM" se me zamlouva a je dle me Ok

No a dnes me do bela rozzarila apka Albertu - proc tahat karty kdyz jsou apky ....
Prijdu k pokladne otevru apku klikam a klikam a klikam a telefon strkam do bundy se selovem ty matlaci veci me sero stvou :)

Jak toto muze nekdo pustit do sveta a jeste si za to rici honorar a sam sebe oznacit za cloveka z IT ....

V apce Lidlu si zase musim slevu aktivovat ...?

A pak se ptam a zse davam prikladem polskou berusku - mam jejich kartu a ma vsechny selvy vazane ke karte automaticky bez jakehokoliv klikani aktivovani ....
Proste jen nactu kartu ....


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, minimaxa napsal:

@Sawoy tak ona je to jiná technologie. jenom na samotné kecy taky nedám.

Já to myslel spíš tak že jsem si říkal že je přece fuk jestli je hodně nebo málo černá, ale ono to fakt dostane úplně jinou prostorovou hloubku. Technologie je v podstatě prostá: černý body nezobrazují černou smíchanou ale jednoduše se vypnou pokud jsem to správně pochopil. Že je to nějaká organická vrstva je mimo moje chápání a na sílu obrazovky 8 mm zirám s hubou dokořán.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 16 hodinami, VojtouNerCZ napsal:

Plasmy obecně měly barvy přepálený

S tímto zásadně nesouhlasím. Panasonic TH-42PX80E (i Panasonic TH-xxPZ800E) na které se v té době v podstatě žádné cenově srovnatelné LCD nechytalo, co se týče celkového podání obrazu, taková byla v té době realita.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mě žena donutila instalovat fólie na okna v koupelně a na WC... :aut

I když máme z koupelny výhled do zdi sousedního baráku a do zahrady -

20210221_123353.thumb.jpg.58b1f076b04f0e57945691b475ca2764.jpg

Tak jsem musel nalepit fólie (protože všichni na zahradě a půl kilometru vzdálených domech koukají na mojí ženu do koupelny) :roll

20210221_123412.thumb.jpg.32222c471d71476628e7d0abc7652dfa.jpg

20210221_132123.thumb.jpg.7d9831d59e404e9bb923eb4a52ccabde.jpg

Při instalaci mi hodinky spustily druh "jiného cvičení" 1h 30min. spáleno 480 kalorií a tepová frekvence 211 tepů (maximální nasrání :bacha).

No docela to ujde... 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, pavelu96 napsal:

Při instalaci mi hodinky spustily druh "jiného cvičení" 1h 30min. spáleno 480 kalorií a tepová frekvence 211 tepů (maximální nasrání :bacha).

Že ty jsi to dělal s nesundanýma okenníma křídlama.... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...