Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

ch

Před hodinou, Pepito napsal:

@ozzy56, měl jsem na mysli chválu na Hyundai. :D

Ber to prosím jako fórek, nechci se nikoho dotknout. :papa

já to jako forek beru, proto je tam tolik smajlíků :super, jasně, že na pežot foru s vynikajícím vozidlem hjundai 🙈😂 nemůžu uspět :papa, ale pežotek potřeboval pomoc, tak byl hjundaj dobrý... 🤣😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, ozzy56 napsal:

ch

já to jako forek beru, proto je tam tolik smajlíků :super, jasně, že na pežot foru s vynikajícím vozidlem hjundai 🙈😂 nemůžu uspět :papa, ale pežotek potřeboval pomoc, tak byl hjundaj dobrý... 🤣😂

Když jsem v roce 2004 si koupil 406tku, kolega z Ústí nad Orlicí si ve stejnou dobu koupil nějaký Fiat (nepamatuju už který). Ten odemne slyšel pomluv na Fiat, jakou udělal chybu. A co čert nechtěl, tak dva měsíce na to jsem byl na otočku v Brně a Olomouci i s moji těhulkou. Na cestě zpět, v Ústí nad Orlicí na křižovatce, Pežotek zhasl a nic nedělal. Pokorně jsem kolegovi volal, aby mě Fiatem na laně odtáhl na parkoviště, kde auto zůstalo a pro nás přijel brácha ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Péťa napsal:

Když jsem v roce 2004 si koupil 406tku, kolega z Ústí nad Orlicí si ve stejnou dobu koupil nějaký Fiat (nepamatuju už který). Ten odemne slyšel pomluv na Fiat, jakou udělal chybu. A co čert nechtěl, tak dva měsíce na to jsem byl na otočku v Brně a Olomouci i s moji těhulkou. Na cestě zpět, v Ústí nad Orlicí na křižovatce, Pežotek zhasl a nic nedělal. Pokorně jsem kolegovi volal, aby mě Fiatem na laně odtáhl na parkoviště, kde auto zůstalo a pro nás přijel brácha ;)

Když jsem ze zvědavosti jel na první auta do filmu od Bennyho do Vodochod,to jsem si tam vyslechl,co tam Ulysse dělá mezi pugy ,asik nevěděl,že je to jedna řada s 807 a jaký to jsou Fiat krámy a co čert asi chtěl,tak tam klekl pug toho co mi to vysvětloval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak se ti to jeví proti předchozí? Já měl LG asi 9 let (plazmu) a kdy jsem loni před vánocema vybalil Hisense tak se mi to jevilo ..... no dneska vím že to LG bylo prostě přebarvený ... asi jako se to říkávalo o všech asijských mobilech .... A nastavením to nebylo, prostě tu přesycenost(?) barev LG jsem tam nenacpal (i když jsem už ani nechtěl). Když to srovnám dneska (starou LG máme jako druhou jinde) tak si vzpomenu na scénu z Pelíšků .... "on už nám kluk pomalu začínal vonět..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plasmy obecně měly barvy přepálený. Máme teď LG, taky 55, není to teda OLED a podobný výmysly, prostě obyč IPS panel. A barvy má fajn. Ale tahle OLED bych řekl, že bude mít barvy trochu saturovanější, jak je již zvykem u většiny zařízení, které mají OLED, AMOLED, SAMOLED atd. Jenže každému vyhovuje něco. Vybírali jsme mezi LG a Samsungem a Samsung má ty barvy moc přesycený na můj vkus. Kolega zase nechce jiný než samsung...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...