Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 6 hodinami, Klemoň napsal:

Určitě by zatleskala konektorama , kdybych jí nabil. Ale v téhle zimě mi dřív zmrznou ruce než ji vydoluji . . .  😧      A to už to umím zvládnout za 5 minut  🙃

Na dobíjení baterku nevyndávám. Nadzvednu červenej kryt u baterky a na vývodní kabel lupnu plus z nabíječky a na kostřící bod vedle chladiče  dám mínus a vesele dobíjím. Mám elektronickou dobíječku z Alzy. Když si vzpomenu, tak Ti to v sobotu vyfotím.

Taky teď hodně jezdím kolem komína a baterka dostává na frak ještě víc než u Tebe v benzínu, protože moje nafta má elektrický předehřev 😞 tak jí o víkendech dopřávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se to se všechno *neumím psát slušně* uz od včerejška...nejdříve robot vysavač že prý error v kolečku 🙃 a v noci výpovědel sluzbu kotel...prý error ve ventilátoru...mě jebne...naštěstí se mi podařilo sehnat servisaka na kotel,že se zastaví odpoledne...jestli ne..tak si jdu koupit kosu..at mam co klepat...😁

Tak sotva jsem tu kotel pomluvil, tak v nem hrklo...a zacal topit...no prohlidka servisakem ho nemine...jeste ze to vydrzelo ty mrazy😁

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 2. 2021 at 20:05, Péťa napsal:

@Klemoň má asi spíš problém, že na sídlišti se blbě tahá kabel s 230V k té nabíječce

Přesně tak - to jsi trefil. Ze třetího patra + 50 metrů od baráku je fakt už náročnější řešení. Ale ono ikdyby to bylo u domu, tak seď 8 hodin u auta aby ti to někdo nelohnul. No prostě to nejde.  Ale jak jsem psal - už to mám zmáknuté a i s vyndáním vzduchového vířiče nebo co to zaclání před tou baterkou ji mám venku do 5 minut. Jen nesmí mrznout neboť v zimě moje prsty tuhnou/křehnou do 2 minut. Pak už v prstech neudržím ani šroubovák natož matičku . 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem byl s autem zn. HYUNDAI zachránit jednoho naftového PEUGEOTA, jehož majitel se po těch mrazech rozhodl, že vyjede..., tak nevyjel 🙈--až startovací kabely z mého vozu donutily pežotka poslouchat :super, tak to dopadá, když se auto dlouho nepoužívá :myslim

tak bych prosil: o hnůjdaji pište jen v superlativech 😂🤣🙈🤠😜👍

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolem obeda sem se vzdudil po nocni otevrel internet kde se pise ze od pondelka musime mit respiratory FFFFcosi 2
tak ted uz 2 hodiny lovim po internetu nejakou vyrobni dokumentaci na skafandry abych byl pripraven az ten kteren ve vlade to jeste zprisni - prece jen skafandr nebyrobime za 10 minut ze :P

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepi , já myslím, že se Ozzy neurazil . Konec konců to není o značce, ale hlavně o údržbě a přípravě. Oba víme, že když necháš polomrtvou baterku v autě 14 dní v mrazech, tak se nemůžeš divit , že pak nenastartuješ :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...