Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

no nedelal jsem ja ale technik od internetu a bylo to vcera

sice me vzbudil asi hodinku po tom co sem usnul po nocni ale dosel vyresit nestabilitu bezdrat internetu (puvodne to resily dalkove ze sidla ale ...)
takze nebehnul - na strechu k antene lezl po zebriku ktery podemnou prasknul - jenze ja mam 120 kilo on mel tak 40-50 takze ho to udrzelo
vymenil antenu za novejsi model neco na PC nastavil a s takovym mirnym nezajmem odpovedel ze je potreba vymenit venkovni UTP kabel ze je nevhodny :myslim

tak rozepsaly sem ho upozornil ze pred cca 10 lety to bylo tazeno jeho kolegou - mozna uz byvalym kolegou a on jen konstatoval ze v dobe montaze jeste neexistovaly venkovni UTP kabely ale ze to zada do pozadavku - ze se mi ozvou a vymeni to - teda doufam ze zdarma - ono 15kc za metr a celkova delka se blizi par kilometrum by me zrujnovala 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně jsem se chtěl zúčastnit Masopustní protestní jízdy Prahou. Ze záměru ale sešlo, když mě náš soused požádal o odvoz na druhé přeočkování vakcínou proti Covidu - no a taková pomoc se mezi slušnými lidmi prostě neodmítá. Tak jsem se aspoň kolem 13 hodiny šel podívat na naší velekřižovatku a těch několik desítek nazdobených aut viděl na vlastní oči. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes po vcerejsim ON-LINE "flamu" nic az odpoledne kolecko navsteva na dilne u kluku pri te prilezitosti vymena prednich vzper kapoty.
Koupe "pizzy" v Nachode a pri te prilezitosti dvou baleni respiratoru po trech kusech za cca 30Kc - nerikam ze je tato cena TOP ale oproti 60Kc/KUS !!
Je toto 10Kc/KUS zadarmo

Jinak jsem mel dnes v planu pohadkovou prehradu Les Kralovstvi no soucasny stav je jak je a komentare netreba - tak ze jsem byl doma :(

No a aby bylo malo spatnych mam pro sebe vyzvu udelat vzpominkove video pro kolegu sberatele ktery nahle beze sluvka rozlouceni odesel ....
Popravde nikdy jsem neco podobneho nedelal a nikdy by me nenapadlo ze to budu zrovna ja kdo s nim bude mluvit jako jeden z poslednich ....
Zatim jsem na zacatku a ze zamysleneho 3-5min videa mam cca 20vterin na vic jsem po tydnu silu nenasel  ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska oddechový den...rano brusle, cestou zpět jsem hodil kobru...a nevěděl co dřív chytat, jestli brusle nebo syna co jsem nesl na ramenou...vyhral syn...chytil jsem ho kousek od země...jak v napinavym filmu 😁 ale tělo po tom začalo stávkovat...oteklo mi koleno...asi jsem na takový akrobaticky kousky starej...

odpoledne namontovana nová digestoř...zitra jeste musim dodelat trubku z patra do strechy....a opet me nasral eshop odkud jsem vsechno objednaval...trubky krive narezany..spojky byly jeste hůře narezany trubky...no a ke vsemu trubky nebyly uzpusobeny na spojky...protože na ne je jina spojka...což eshop nenabidl...no tak jsem si spojky vyrobil z kolen co nakonec nepotřebuju 😁 už aby mi otevreli hobbymarket. .neni nad to si to tam poskladat a vyzkoušet 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pátek & sobota denní v pátek jsme jezdili po obvodě a sepisovali největší díry některé jsme označili ale opravovat se nedalo ani zázračným studeným asfaltem bylo moc pod nulou při těch pojížďkách se povedlo že mi jedna paní trefila levé zpětné zrcátko na dodávce klasika dvě minuty před tím jsem se tam vešel a vyhnul se s autobusem a pak panička s MB Viano a nevešla se já už jel krajnicí a parťák křičel vole lehneme si. Naštěstí se to vyřešilo jen záznamem o nehodě který jsem dal šéfovy s tím že to paní která to má na starosti vyřeší. Já jsem objednal u svého dodavatele prasklí blikač v zrcátku v pondělí dojde tak to vyměním a budu klid.  V sobotu byla péče o ty veterány se kterýma tam jezdíme takže jsme z toho sundali radlice s myšlenkou že snad je to tutu sezonu naposledy. Trochu se to ostříkalo aby se z toho dostal ten sníh co byl zafoukaný v rámu apod.  Dnes jdu na noční takže dopoledne musím dořešit nějaké resty na dílně a u našich na přípravách na instalaci tepelného čerpadla. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

@Vena garážmistrNaprostá klasika, s malým, autem se nevyhneš i kdyby ses na hlavu postavil. Nadávám každý den, s náklaďákem se vyhnu při troše opatrnosti celkem v pohodě a s osobákem je to někdy skoro konečná. Jen kroutíš hlavou. A každé ráno potkávám pani v oktávce a to je každodenní horor. Ta nepovolí, neuhne. Vůbec nechápu, že zatím vždy projela bez úhony. To ani nemluvím o tom, že ji ani nenapadne chvilku počkat v širším místě.

V pátek mi na busu praskl měch, tak jsem s tím večer dohrkal domů, nechal to stát na městě, včera jsem po ránu odvezl do dílny. Dnes je vyměněno, opraveno, po obědě pro to dojedu a zítra můžeme zvesela pokračovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A největší sranda že mi jsme jeli dodávkou Renault Master takže to nejni velký auto kdybych je s T815 nebo dokonce s radlicí tak by si asi klidně rozpárala bok auta. A ještě začala hulákat že má kameru a že já jsem jel furt a nezastavil a neuhnul. Parťák došel na míso střetu vyfotil stopy ve sněhu a ukazuje jí to kde jsme měli kola a ona no eště tam bylo místo a stála si na tom že jsem měl ještě já uhnout. No nic je to za mnou víc to nebudu řešit. 

Dneska výjezd k jednomu mrtvém Tranzitu udělali jsme na to DIAG ukazuje to nějaký problémy s immobilizérem takže to je spíš na elektrikáře než na mě pán si vyfotil chyby a že zkusí nějakého autoelektrikáře jestli by to dokázal rozlousknout.  Teď jsem pomohl tatíkovy dodělat přípravu na to TČ a v úterý nastupujou montéři takže v ve středu by mohli naši začít topit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

JJ taky jsem byli na 14 km vycházce. Všude plno pěšáků i běžkařů. Podpořili jsme dvě okýnka.

 

19A05756-6922-4318-9CC1-9A87AEA1B718.jpeg

46232C34-496E-49D8-9C90-05A86368A92F.jpeg

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Péťa napsal:

My právě definitivně rozhodli, kam pošleme přihlášky. Takže jdeme vyplňovat 4 prihlášky na SŠ. Docela úleva. A druhá bude, až budou někam umístěni :D

Hmm to jsem absolvoval vloni. Kdybych věděl že tam budou chodit šest neděl tak jsem se na to .... 😁🤭

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...