Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

@Péťa  ano přesně tak s baterkou jsem laboroval už loňskou zimu ale to nebyli takové mrazy.

 Ani jsem si po noční nešel lehnout však jsem se něco trochu pospal v práci.  Ráno na 8 jsem byl u doktorky pro výpis pak jsem byl pro ND  potom u našich příprava na demontáž boileru na TUV teď jsme ho s bráchou shodili a já jdu dělat na zákaznickém autě.  Vidím to tak do 18.00 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jsem byl objednán na periodickou prohlídku k doktorce u DP. Je tam od podzimu a je taková ještě neotrkaná a hlavně nezvyklá na autobusáckej humor takže jsem ji asi tak 3x během 15 min. přived do rozpaků a jednou až zčervenala i pod tím ksichtodeklem to bylo vidět. Ale nakonec mě uznala na další dva roky schopným řídit BUS.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 2. 2021 at 11:09, ozzy56 napsal:

tak storry pokračuje--dnes ráno Pošta psala, že balík našli 😯(po 12 dnech od původního doručení) 😯, že si můžu pro něj zajít na poštu!!!, tak jsem volal, že nikam nepůjdu, poněvadž mají balík doručit do ruky, paní říkala, že to zařídí, ale neví, kdy balík přivezou...,doufám, že se řidič opět nenabourá :)

předem se omlouvám--vím, už jsem otravný jak sobotní šichta, ale dnes je to rovných 14. dní co jsem měl mít balík doma a zatím nic 🙈😂,  ovšem jako rodilý optimista stále věřím, že se jedná o mimořádný případ, který Pošta nepamatuje od svého založení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska treti den kuryr od dpd... prvni balik chtěl hotovost, pritom sms ze preferují platbu kartou...nemel jsem, at to teda privezou zitra, ze vyberu...druhy den prijel jiny a hle terminal mel s sebou...tak fajn...vrazil jsem mu vybranou hotovost...dneska opet pondelni kuryr...a zase jen hotovost....tak uz mu rikam at si v tom udelaji poradek a at mi to ulozi na nejakym vydejnim miste, ze nebudu cekat den co den kdy prijede. A stejne sem pojede znova...protoze prijde balik manzelce...takze rano hned dojet vybrat cash abych nebyl zaskocen a vyzvednou balik....

Zlatá pošta, balíky jezdi v jeden cas...kdyztak nechá na poště v obci...tam je vesela paní...😁

A dneska jsme mladymu koupili brusle...na zahrade jsem vytvoril ledovou plochu 4x6m a hned jsme museli bruslit...na to co dostal pri narozeni od sudicek za handicap, tak řádil pěkně. Konečně si clovek muze říct,  ze ten čas co venoval vsem tem rehabkam, cvicenim, hippoterapiim a doktorům se opravdu vyplatil a mělo to smysl 😇

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Fruktis Naprosto stejne zazitky mam i ja - na shopu zaskrtnuto PLATBA KARTOU
Prijede auto a ridic nee jen hotovost to jste si to mel zaskrtnout pane .... rikam moment a nesu objednavku a rikam je to tam zaskrtnute ??
Nooo noo noo ano - ale ja mam terminal v oprave
Ok zaplatim hotovost a pisu na shop proc to nabizeji kdyz to spolecnost neakceptuje - odpoved gulas v podobe ze zato shop nemuze ale ze zjedna napravu
Asi za tyden se ozvalo depo a omluva ze ridic je novej a ze s tim nedokaze manipulovat a ze je pro ne rychlejsi hotovost ...

Tak ze opet v CZ klasika chtej co chces a bud rad ze neco vubec dostanes ;)

Ale proc se rozcilovat byt v klidu je lekem na tuto dobu ... Pekny vecer bez rozdilu vam vsem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ozzy56 napsal:

... věřím, že se jedná o mimořádný případ, který Pošta nepamatuje od svého založení :)

... od zestátnění jsi chtěl napsat, žejo ... jen nevím, jestli od toho 1918 nebo 1948 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska na D 11 trošku foukalo (no trošku jako že dost) a u Transita se mi PODRUHÉ za dobu co ho mám utrhl plastový kryt levého sloupku u čelního okna. Asi to má Transit nějak blbě vymyšlený, páč v Praze jsem zjistil, že i ten pravej je ve spodní části nějakej volnej
Může jít o obrázek car a outdoors

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...