Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

V pondeli v garazi sundana - preventivne co kdyby se natrefilo na nejake podobne popsane "pedanty"
Jinak dole asi za minutu lep na okne a celkem se rozskubla snad 10x nebude to i tim ze je auto vic venku na slunicku ??
Ikdyz mame sklo s folii ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes brzo ráno, kdy měla ženuška odjet do práce, zjištěno, že nejdou na Focusu otevřít ani jedny dveře... :nevim  Ne, že by byly přilepený gumy, nešlo pohnout s klikama.... :roker  Takže jsem bez ztráty kytičky ženušku odvezl Zafirou a zase pro ni budu muset dojet.... Zafira mně pořád chce přesvědčit, že ač o 9 let starší, je lepší, než ta plechovka od Forda.... Teda až na podvozek....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, Rikic339 napsal:

Právě mi psal kamarád že dostal v Praze na Evropské 500kč pokutu za stále nalepenou dálniční známku.. Asi natrefil na hodně znuděnou hlídku.... 

Když začaly dálniční známky, měl jsem jich na čelním skle Mazdy sbírku za 6 let provozu. 6 let to nikdo neřešil, až jednou... 

No bylo to domluvou, ale počkali si hezky až je všechny sundám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako že by mě konečně s 508 taky zastavili? Naposledy jsem tavil brzdy ještě na 406, abych toho sebevraha s plácačkou nenaložil :aut Kdyby chudák věděl, jak "dobře" brzdí stará 406 v 1,8, tak se spíš schová za strom :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Rikic339 napsal:

Právě mi psal kamarád že dostal v Praze na Evropské 500kč pokutu za stále nalepenou dálniční známku.. Asi natrefil na hodně znuděnou hlídku.. Tak jsem si uvědomil že jí mám furt taky a šel jí hned sundat :D Nikdo mi nevěří že se sundávání nemám problémy, tak jsem ji dnes sundaval před nastoupenou půlkou firmy.. 15s a známka byla dole bez jediného natržení - a to ji nelepím na kalhoty před nalepením, prostě rovnou na sklo které ještě navíc očistím.. No asi mám dobré sklo :D

mozna spis mastne od chladici smesi

ja sundaval vcera na sluzebaku - moje nesla ksoro vube zustalo tam lepidla jak blazen - u kolegine sice na par kusus ale lepidlo zadny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem dneska sundal 4x dálniční známku. A ještě budu večer sundavat v práci ze dvou služebáků. A vcelku to šlo sice se trhali ale lepidlo co zůstalo na okně šlo stáhnout škrabkou na sklokeramický varnou desku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...