Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Jo a že co jsem dneska dělal byl jsem na denní ráno jsme vyrazili se studeným asfaltem lepit díry v silnici. V 9 nás šéf odvolal že přijela dodavatelská firma a že jim máme jet zajišťovat řízení dopravy.  Silnice třetí třídy ze Mstětic do Čelákovic  ořechová alej po obou stranách vozovky dodavatelská firma tam dělala prořez roští a keřů. A dnes se ten vyřezaný materiál drtil.  No jako ono to bylo vcelku jednoduché protože když ten traktorista ustavil tu drticí mašinu do pracovní pozice tak se po té silnici nedalo projet tím spíš že na něj couval traktor s kontejnerovým nosičem a na něm měl 12 kubikový kontejner takže to bylo o tom zastavit dopravu nechat chvilku tu mašinu dělat a po nějaký době stáhli mašinu ke kraji tak dopravu nechat projet a pak zase zastavit. A při té příležitosti si poslechnout jaký že to jsme " pašáci " a proč to neděláme v noci nebo další chytrý rady. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, HanysR napsal:

Člověk by měl ale mít v sobě to, že když už nějakého zákazníka zná, ví že je v pohodě, nezneužívá ochoty apod, tak někdy ty hodinky neřeší a pomůže třeba i o víkendu když je problém. Myslím vážný problém což se někdy stane

No s tímto musím než souhlasit. Osobně se řadím mezi prudiče  "v pracovní době" , ale ani nevíš jak jsem byl šťastný, když se mi zastavila škodovka cestou z dovolené, v autě dvě malé děti a byla sobota po obědě. Zavolal jsem "mému" mechanikovi, ten mi mobil zvedl a poradil nouzové řešení na dojetí do nejbližší oblasti mezi lidi. :super   A druhý zázrak. Při průjezdu takovou tou vesničkou střediskovou , jsem uviděl na plotě ceduli autoservis. Tak jsem tam zašel, tam na zahradě pán v trenkách u bazénu. Mávám a hulákám na něj. Přišel k plotu, já se mu vyplakal, on se trochu přioblékl (vzal si na sebe triko) a šel se mnou k autu. Kouknul , šáhnul něco zabručel a odešel. tak tam stojím zaražený a přemýšlím zda mám jít za ním nebo ne. Za dvě minuty jde zpátky, v jedné ruce šroubovák, v druhé také něco , ale nevidím co. Sehne se do motoru (upozorňuji , že parné léto, Š105 rozpálená jak pánev pod bramborákem) chvilku něco dělá , já z uctivé vzálenosti pozoruji. Po chvilce se vynoří, bouchne kapotou a prohlásí : už to bude dobrý ! Tak vlezu za volant , nastartuji a motor přede jako kočka.     Já - Co jsem dlužen / On - Nic / já - No něco jste tam dal a vaše práce / On - Ne , nic nechci / já - tak alespoň na pivo / On - NE nic a odchází   Tak to jen zíráš co je ještě možné. :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@KlemoňTak to je paráda, mi taky tak jednou pomohl servisák na vesnici, co opravoval traktory v JZD. Praskl mi homokinetický kloub. Byl neskutečně ochotný jako bychom se znali roky. Jen jsem musel sehnat díl který byl v nejbližším AutoKelly v Olomouci cca 70km daleko (byla neděle a naštěstí jsme tam měli rodinu). Taky nic nechtěl ale dal jsem mu alespoň nějakého stováka na pivsona protože se chudák natrápil a nadával, cituji : Že to Hitler dobře utáhl 🤣 byl to tehdy VW Golf 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Klemoň napsal:

..... Já - Co jsem dlužen / On - Nic / já - No něco bych Ti měl dát / On - Ne , nic nechci / já - tak alespoň na pivo / On - NE nic a  nechám Ti to u Vašendy

Dtto jako moje příhoda s Oddiem když jsem na klubu bez 14 dní týden. Odešel mi zámek v pátých dveřích 309ky, ptal jsem se tu kde ho koupit a Oddie mi napsal, že mi ho grátis nechá na dílně, kam jsem s 309kou jezdil (dnes Trnkoš).
Byl jsem z toho tehdy dost překvapenej ...

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes odpoledne cesta po praci do Hk - pred prvnim semaforem hlidka a ve sparech mela nejakeho pirata - prvni krizovatka od Trebechovic na ctyrproudu u Lidlu ve spicce jen zluta - rikam si SUPER.
Za cca 30/45min jedu ven zase na Trebechovice a stale zluta

Zastavim se v Lidlu - mimochodem jejich apka je uzasna pokud spravne chapu pokud chci nejakou slevu musim si ji aktivovat prave v apce
uz jsem jim psal pokud takto vnimaji nutnost mit jejich apku tak ja to vnimam opacne a priklad jsem dal v PL Berusku mam kartu mam automaticky vsechny dostupne slevy pokud je splnim - samozrejme.

Ale to jsem odbocil jedu ke krizovatce a na vlastni oci kamion skoro smetl po prechodu vedouci kolo s jeho majitelem vcas duchapritome uskocil OBRACENE kamionak nejel rychle a jeho videt proste prez stojici radu nemohl ...
Rikam si to snad neni mozne v tomto kocourkove beru za jizdy mobil a vytacim 158 ozve se PCR tisnova linka a kmemu uzasu NIKDO za tu hodimu nevolal operator podekoval a ze to zaridi.

Naprosto opacny postup jsem mel ve Vrchovinach na kruhaci v lete od Noveho Mesta tam byl vyhled zarostlej travou nejake ruze ci co a po zavolani na stejnou linku 158 jsem mel pocit ze pana otravuju a stejne
vse pujde pripadne za mnou protoze ja jako ridic jsem zodpovednej ..... Pravda je ze do tydne travu nekdo posekal.

Zeptam se opakovane KAM HLASIT PODOBNE VECI ???
PCR ma jine starosti a pokud dojde k pruseru tak je zodpovednej ridir protoze musi musi a zase musi ....

Za dnesek palec nahoru cloveku co semnou mluvil zda to nekdo vyresil nevim neresim ale ptam se uz ta lhostejnost dosla tak daleko ...??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Co se týče nefunkčního semaforu...asi bych nejdříve zavolal na město...případně pomahačům na 156.

PČR bych asi nefunkčním semaforem neotravoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, brixtr napsal:

@Vena garážmistr ta silnice je sama o sobě hrozná, místy i dost na .....

Zrovna dnes jsem po ní jel a radši zastavil když proti mě jela nějaká Tatra nebo co to bylo :D

 

 

tak dnes od 6 do 12 hodin poježděníčko na ledě cca 140 km pak jsme se přesunuli na stejnou silnici jako včera a dodělávali jsme tam to drcení a aby jste měli představu tak jsem seknul jednu rychlofotku

WP_20210120_12_33_16_Pro.thumb.jpg.1ddaa5a41eec8d9c1dcd8c432693ebd3.jpg

zítra jdu na noční tak doufám že bude konstelace příznivě nakloněna a nebudeme muset nikam jet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Péťa napsal:

Kde tam máte sníh? 😮

Nám dnes silničáři stáhli břečku ze silnice :super To se už dlouho nestalo.

U nás dneska bylo max +3°C a nestíhal jsem koukat. Už cestou z práce jsem potkal dva traktory jedoucí za sebou. První měl klasicky škrabku a druhý za ním měl vpředu radlici a tu rozhrabanou vrstvu hrnuly dopryč. Za odpoledne jsem je viděl projet ještě dvakrát. To říkám furt, že místní jezevci si toho hledí líp jak firma strarající se o jedničku. Po dvojce jsem dneska nejel. Ale, co jsem viděl z práce, tak tam taky jezdil traktor se škrabkou. :super

Jinak dnes nic. Jen zjištění, že z nové střechy na baráku sjel přes den sníh a vzalo to sebou dva háky, který se natáhly a kus okapu je zohýbaný. Dalo se to čekat, co tam bylo ledu. Polámané keře jsou jen takový dodatek. :roll

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já dnes pojezdil pětatřicítku (VM - Litomyšl - ta byla v pohodě) ale některé obce na dvojkách...hnus. Naštěstí kolem oběda slunko...a sníh šel dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Nedávno jsme tady probrali ty myší a krtčí pasti..  chvíli jsem bojoval, pak ale zamrzlo, takže se čeká na jaro.  No a mezitím to u nás vypadá jak když na zahradě úřaduje Metrostav..   To bude asi trest za nákup pastí 🤬

P1000896.thumb.JPG.f0b4f46233d5df9424d6dc7542179a01.JPGP1000897.thumb.JPG.4fe3205c061550746a54de9be1d9eb84.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...