Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

@HanysRjj přesně tak:D Něco podobného jsem v létě udělal se stařenkou z MB (Felicií), Stála půl roku, hodil jsem baterku a nesmrtelná 1.3 chytla na drc :D

a auto??co???:D busem jsem jel naposledy ani nevím kdy:aut

Vzhledem k tomu, že v první práci jsem byl občas na některých místech dřív než silničáři (pokud se cesta vůbec udržuje), takže nějaký ten bílý nesmysl mě jen tak nerozhází, spíše mě děsí (ne)řidiči okolo.....,ale je jasný, že se na sněhu musí s rozumem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Péťa napsal:

Buď rád, že jsem v té bílé 508 nejel já :D Já si (když to jde) najedu doprostřed silnice a donutím toho v protisměru vycouvat ;)

Taková agrese na cestu nepatří . . . učení/vychovávaní řidičů řidičem na silnici, je prý to nejhorší co se může stát 🔥 😱

Raději mu zamávej, popřej hezký den a poděkuji za krasojízdu :papa, to ho vyvede z míry a bude přemýšlet vocogo . . . nebo mu dej flastr a to ho vyvede z míry ještě více.:D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaká agrese a vychovávání . . . do toho počítám vybržďování a jiné zvěrstva. :roker  Ale pokud mi jede někdo v protisměru , tak mu tedy rozhodně neuhnu. U nás v HoPo u závor se to děje běžně když padnou. A klidně i 100 metrů a s náklaďákem. Ten ocas na mne ještě blikal ať mu uhnu do příkopu. A jako proč ?  Ikdyby jel na kole tak on jede v protisměru a pozor zdůrazňuji V PROTISMĚRU ne opačným směrem v jednosměrce. Prostě začne souběžně se stojicí kolonou ji předjíždět a vpravo stojící auta a vlevo plot - tak co čeká ??? Že si vezmu auto na záda a ten plot i s autem přelezu jen aby milostpán mohl tím protisměrem pokračovat ??? :bacha  Nehledě na to, že během 30 vteřin už za mnou stojí dalších 5 aut .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jízda v protisměru - to je téma
Mě osobně v tomhle směru točí hlavně pumpičkoidi, kteří jezdí v protisměru u nás v relativně úzké a frekventované jednosměrce. Pokud takovýho mamlasa vidím, opravdu se chová v duchu Péti - a donutím ho z toho krámu buď slézt nebo aspoň potupně zalézt mezi zaparkovaný auta. Nechápu PROČ a CO JE K TOMU VEDE, když souběžně o nějakých 100 m bokem je ulice jednosměrná v pro ně správném směru.
Další téma je jízda pumpiček (a nově i skútrařů) po chodníku - zvláštní móda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolikrát mám pocit, že se někteří chovají ve stylu "nemám motor, nemám spz tak žádný zákon neplatí".... Některé kola dražší než třetina aut, ale na světla/blikačky už asi nezbylo - Však mu přece svítí pouliční lampy na cestu. O jízdě po chodníku a přechodech škoda mluvit:( Ještě se tu objevují někteří, co to vyšperkovali čína-motorem (50 - 70ccm) a pak lítají pade s kraválem přes půl města:bacha Jak mě zajímá všechno co voní benzínem (a mám i fichtla), tak tomuhle vůbec nefandím a nechápu to....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já věděl, že to tady rozproudím 😉, přitom jde o kravinu,  jedná se o širokou cestu na parkovišti, kde se jezdí krokem a rozhled jak na letišti, v žádném případě nehrozí jízda proti autu :bojim , ale ano--jsou tam značky, je to přestupek

jen se mi vždycky líbí, jak jezdíte všichni podle předpisů, škoda, že to na cestách není vidět :(, na hnůjdaj klubu taky jezdí všichni jak z partesu, pravděpodobně tak budou jezdit všichni klubáci napříč značkama :super😂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte to trošku lehčeji s humorem a nadsázkou, člověk aby se tu bál pomalu něco napsat 🤓.

Líbí se mi tam hned ten uvodní citíát :D https://www.autoweb.cz/herbich-ridic-tresta-ridice-vzdyt-je-to-preci-zbytecne/

V práci jsme měli během dvou měsíců tři různé techniky, ani jeden nebyl použitelný, ale šéf nám říkal ať si z každého něco vezmeme. Já jsem si říkal, jak si z vemena něco vzít, vždyť to byli totální cocoti. A opravdu jsem si z jednoho něco vzal. Magor, který měl soudně nařízenou léčbu na zvládání agrese, řídil styl brzdy/plyn bez blinkru = poučení pro mě: netrub, neblikej, nemávej na nikoho takového, protože onen magor je fakt reálný magor (vozil v autě mačetu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 Tak já ze sebe teda nikoho, kdo jezdí podle předpisů nedělám ;) Rychlost v obci, to mi nic neříká, bílá čára není zeď, zákaz vjezdu to samé,... Ale zrovna k jednosměrkám mám úctu, protože si říkám, že naproti může někdo vyjet, kdo nepředpokládá auto v protisměru (jasně, musí předpokládat třeba ženskou s kočárkem, ale ta je pomalá. Obvykle ani ty internetové diskuse, jak je každý ten nejlepší řidič a ostatní pitomci nekomentuji a myslím si své.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ je to tak nedavno v Borohradku u benziky je takvej ouzkej mostek z jedne strany prednost pred druhym smerem
Jedu za Dacii a proti BMW - skoro to dopadlo :( chvilku stani pak okenka dolu - kolona narusta - nikdo netroubiiii
Nasleduje nejaka rozprava opet prekvapeni bez "emoci" - pratelske mavnuti couvala Dacie ktera mela prednost
BMW ridic jeste mavl nam a jelo se dal ....
Za me klasika ale prikladne varesene ....
Vcera Hk vnitrni okuh u "Strelaku" prechod cervena brzdim  zastavuji v pravem no dojizdi me Mondeo smerovka do leveho a aaaa
natvrdo brzdy zpatecka a cekal az bude zelena ....

Proste se stane ze zapomenu prehlednu - pokud se NIC nestane je to spis usmevne ...
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Péťa napsal:

@Medvěd A nemají tu jízdu upravenou dopravní značkou? Asi ne, když se rozčiluješ :DU nás je hodně jednosměrek, kde mají cyklisté povoleno jet i v protisměru.

Ne, nemají.

Vím, že tuhle ptákovinu cykloloby celkem srdnatě prosazují, ale většinou je taková úprava v širší jednosměrce, kde je zhusta ještě tento fakt zvýrazněn barevným pruhem na asfaltu. U nás se parkuje po levě straně souběžně s chodníkem (tedy řidič sedí u obrubníku a při vyjíždění si hlídá v zrcátku auta za sebou a periferně levý přední roh auta, jestli neťukne auto před ním - když se mu u pravého předku objeví pumpička v protisměru jedoucí tam klidně třeba 30 km/h, je to velká radost) a vpravo šikmo čumákem k chodníku. Ulice je relativně frekventovaná a tak je potřeba spíš si hlídat projíždějící auta než ještě dávat bacha, abych náhodou neskřípl nebo neshodil z kola protisměrně jedoucího pumpičku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...