Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 7 minutami, Sawoy napsal:

a že nebyla sama ...

O to jsme se s manželkou snažili.... Do poslední chvíle jsem jí hladil a držel za tlapky.... I ty pusinky na čumák.... Ač se to někomu může zdát v rozporu s hygienou.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Hafity napsal:

Dnes jsem velmi smutný.... Byli jsme nuceni nechat uspat naší milovanou feňouru.... Táhlo jí na 13 a už měla trošku zdravotní omezení.... Ale včera k večeru to nabralo rychlost.... Mozková příhoda.... Už je i pohřbená.... Bude tu pořád s námi na zahrádce.... Na veterině jsem byl za tvrďáka, ale teď, když to píšu, tak mi jdou slzy do očí.... Všem se omlouvám za ten citový výlev....

Tak to je smutny, budiz ji to alespon vysvobozenim od bolesti :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predevcirem sem si vzal sluzebni fobii -
okno zajebany OK ostriknu ho - NIC

doleju vodu do ostriku - NIC

posloucham motorek - funguje
najednou louzicka pod kapotou - rikam si vypadla hadicka
kouknu pod kapotu a trysky tam nejsou  (byla menena kapota )- objednam 2 kusy v mototechne  dnes tam dojdu - a cumim oni objednali jen jednu
takze zitra tam bezim pro druhou :P

aktualne misto ostrikovacu pouzivam lahev s dirkou ve vicku 🙈

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
V 4. 1. 2021 at 19:19, Hafity napsal:

Dnes jsem velmi smutný.... Byli jsme nuceni nechat uspat naší milovanou feňouru.... Táhlo jí na 13 a už měla trošku zdravotní omezení.... Ale včera k večeru to nabralo rychlost.... Mozková příhoda.... Už je i pohřbená.... Bude tu pořád s námi na zahrádce.... Na veterině jsem byl za tvrďáka, ale teď, když to píšu, tak mi jdou slzy do očí.... Všem se omlouvám za ten citový výlev....

Přeji ti Hafi hodně sil, tyto situace se dají srovnat s úmrtím člověka. Pes je totiž tvor který vždy dává lásku naplno a vítá tě vždy stejně. Nemá nálady že dnes ano nebo ne a vítá tě stejně ať se vracíš z práce nebo kriminálu. Je mi to líto 🙁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme měl v parádě jedno obstarožní Volvo pak jsem přijal vlek na opravu. Dnes jsem vyměnil náboje kol na tom vleku a přezul jsem to. Pak jsem byl na Klíčově pro papíry na prohlídku protože mi bude končit zdr. způsobilost. No a teď jsem přichystal ten vlek na předání a navečer přijede C4 na výměnu zp. zrcátka , oleje a přípravu na STK a zítra jdu ráno na 6 do práce asi do 9 a pak od 18 znova do 6. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...