Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 22 hodinami, Medvěd napsal:

Vyrazili jsme v dnešním hezkém počasí na výlet (Liběchov, Klácelka, Čertovy hlavy, Želízy, Tupadly, Harfenice, Liběchov). Trasa asi 12 km, užili jsme si to 

S Pavlem už jsme to kdysi absolvovali, kdo si tipne jak stará je přiložená fotka? 

 

Osm let. :super

Pěkný výlet, už jsem to tady někde psal že se mi líbí jak se věnuješ Pavlíkovi. :super

Taky jsem s Kubou jezdil na výlety, rallye, srazy PC, atd.. ale už z toho vyrostl tak jezdím sám nebo s přítelkyní. :papa

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ano . . . .   :potlesk   Celou dobu žiju tím , že byl přibalený v té velké krabici a před 3. týdny jsem ho našel na stole mezi věcmi na letadla . . .  :mad:     A protože jsi se neozval , tak mi to bylo nějaké divné , dokonce jsem si říkal, že mi asi k té nové přibalili i nový takže teď budeš mít dva . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 12. 2020 at 14:42, MJSytic napsal:

Tak ještě aby ne, když je to o třídu výš :)  Jinak spotřeba hodně dobrá :super 

díky:), abych řekl pravdu, já tu 2008 moc nechtěl, ale manželka z ní byla unešená a taky z té červené perleti, já chtěl zase zkusit automat..., ale nějak jsem tušil, že to bude krok vedle, dosavadní Berlingo v naftě mi vyhovovalo více

jako já jsem HLAVA rodiny, to jo, ale jak známo s hlavou hýbe KRK 😂

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Dnes jsme podnikli hned první letošní výlet - Šumava - přes Zadov na Kvildu a Modravu. Počasí naprosto parádní.. zavřené hotely bez hostů, poloprázdné sjezdovky, všude klid - trochu nezvyklé výhledy. Lidé statečně místo hotelu bydlí v karavanech.  Kávička u výdejového okénka ale byla super a výlet taky..

 

P1000845.thumb.JPG.bf4869bc9ff77bc0bb59417f4803f5bd.JPGP1000861.thumb.JPG.638314b26736c91b859a3dd3f2538f4d.JPGP1000871.thumb.JPG.35a206d3dfaa2a8501d7f0a9c546921c.JPGP1000872.thumb.JPG.1dc9fc89bcd7d28805a2b76c50767c9e.JPGP1000856.thumb.JPG.39fca33b140a18db878a0356beb53c36.JPG

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes dalsi pokus o opravu - vymenen dalsi vstrik - snad tentokrat to bude uspesne ...
Uvidime zitra rano jak pujde nastartovat.

A koupe dalsiho dronu - za cenu kterou jsem se s panem dohodl neslo odolat - zitra dle pocasi se pokusime neco naletat a vyzkouset.
Uvidim kolik dovedu prijde prudit a nebo zavola rovnou "bezpecnostni slozky" :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...