Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Já letos nebyl ani raz jak se u nás praví. Já jsem se hrozně zkazil a jediná komunikace s lidmi (když nepočítám tu sebranku doma), je akorát v robotě a tady. 

@ozzy56 Tak já dát 3 kusy tak si pro mne děcka musí přijít abych trefil dom. Já jsem ožralý aj z Birella 😅

A hlavně se mi z piviska chce hrozně spát 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vagiPivní koutek na PC? Hele buď už jsem fakt starý nebo nevím, ty Facebooky atd jdou totiž mimo mně. To myslíš nějaký klub kde se pije přes mikrofon nebo co 😅

Aha bliiik na Peugeot Clubu myslíš 🤣 Teď mi to došlo. Já už jsem myslel že chceš lít pivo do disketové mechaniky 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes pokracuje "smula"
V nedeli jsem si privezl naprosto neco jineho nez jsem chtel = duveruj ale proveruj :) pro priste kus po kuse kontrola.
Dnes dopoledne vyrazil na geo do Phy geo OK ale volant je trosku "sejdrem" :( sice reklamace je prijata jako ze to predelaji ale netusi proc to nastalo.
Pro jejich obhajobu pisu i u nas se stava tak jednou dvakrat do tydne se auto vrati z "polygonu" tak ze v sobotu repete :)
Dal jsem pri ceste odvezl darek/y pro kluka bratranka je ujetej na hasice tak jsem privezl snad 30ks modelu - to byl za dnesek asi jedinny dobry pocin ....

A na cestach diky Covidu jsem si nejak "odvikl" ale pokud nekdo rika ze se v Polsku jezdi silene tak dnesek byl vyzivna kura ...., asi prestanu jezdit uplne a nebo skutecne s brzdama ze SUPERsportu !!
A to doslova .... Cesta Dobruska Praha Usti n.L. Decin MB a zase domu ..... Skutecne vyzivne .... !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 12. 2020 at 15:31, Klemoň napsal:

To máš tak : kdyby měla prsty rozpíchané dcera, byl by to ten nejlepší plyšák na světě a spala by s ním ještě v 25 letech  :papa

Sou jí 4, sem ráda, že umí držet pastelku a příbor :) myslim, že my jsme šili plsťové hračky až někdy v první, druhé třídě. Ta plsť teda nešla prošít místy ani mě (navíc strejda to neodhadl, na krabici bylo uváděno pro děti 7+)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...