Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 2 hodinami, MJSytic napsal:

Nechtělo. Nikdo by to nečetl. Stejně, jako pravidla fóra :) Díky filtru se to dozvíš hned po uložení příspěvku a můžeš to slovo pomocí úpravy nahradit nějakým slušnějším synonymem. A myslím, že zrovna ve tvém případě jsou ty zásahy automatu spíše výjimka, ne? :)

Ano, jsou vyjímka, ale občas je ten zásah takový....., takový..., asi bych řekl AUTOMATICKÝ 

Už pan Werich - a že to byl mistr slova - řekl, že jsou situace, kdy se užití peprného slova hodí mnohem víc než mnohaslovný opis stejného významu (zde mě napadá třeba sekce vtipy). Nicméně je-li ten automat chápán jako prospěšný, holt se s tím nedá nic dělat 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Vena garážmistr napsal:

No a protože jsem už velkej kluk tak včera přišel na dílnu Ježíšek.  Jeden kousek na popud @kirkiz

A druhej kousek navýsost praktický a potřebný: 

 

třítunka zdvih od 75 do 500 mm dvojitá pumpa no prostě takovej zvedák jsem potřeboval protože ty moje co jsem dosud používal tak ač nebyli nějak starý tak přeci jen to byli spíš takový lepší hobby zvedáky a teď při podzimním přezouvání dostali dost na prdel. 

 

Za docela slušnej peníz má kelly  taky třítunku, vejde se to do dvou tisíc.


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, radim.1008 napsal:

Zabít nejenom krtka...

Mi povídej, já mám zase poťapaný auto od koček :bacha  :bacha

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Milan+ napsal:

Za docela slušnej peníz má kelly  taky třítunku, vejde se to do dvou tisíc.


 

No v kelly jsem na to koukal ale žádnej se mi nelíbil. Ty co maj levnější jsou stejný jako mám ty svoje starší a u nich je to takový trochu vachrlatý se stabilitou jak jsou na tom užším podvozku a zvedneš to hodně vysoko tak tomu moc nevěřím a takhle to potřebuješ hlavně na dodávky nebo SUVéčka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, MJSytic napsal:

Tenhle hovadský systém je tu jen díky hovadům, kteří se vyjadřují, jako otevřený kanál v pubertě

Mno, na střední škole jsme se o vulgarismech přímo učili.... Profesorka tvrdila, že do jazyka patří, ale měly by se používat s rozmyslem, neboť jsou kořením jazyka.... A jak známo, když je koření příliš, nedá se to žrát.... Celý život se tím snažím řídit, bohužel každý má práh "koření" někde jinde.... A proto je tu asi ten "hlídač".... Mně osobně nevadí, umím ho obejít....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tohle mě taky fascinuje na jutubu zgenerálkuje přední nápravu na passatu ve 14 minutovým videu s úsměvem na líci a když to vidíš tak klepne do čepu a on vyskočí z toho voka snad dřív než se ho kladivo dotkne. Poloosu povoluje krátkým trhákem já na ní včera navečer skákal půldruhého metru dlouhým jeklem a měl jsem co dělat. A to je i s jinýma návodama. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ ty návody třeba od TecDoc na youtube jsou dobrý. Jeneže oni mají všechno rozhejbaný a povolený. Potom to teprve natáčeji.
Zrovna v pátek jsem si na svý Octavii měnil rejdový čepy na STK. Jebal jsem se s tím dvě hodiny, jak to bylo zarezlý na axiálních táhlech.
Je to pak o to horší, že ti přijede týpek se slovy: "Tady jsem si koupil a potřebuju vyměnit přední tlumiče, koukal jsem na joutubu a tam mu trvala výměna jednoho 12 minut. Takže 500,- za výměnu jednoho tlumiče se mi zdá dost peněz."
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...