Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

dnes jsem při stavu tacho 3000 km vyměnil olej, (úchylka se zase projevila :)), na spodní dekl dali pitomci šrouby s metrickým závitem, což po jedné zimě nepovolí asi nikdo, opravdu zvláštní doba dnes--samý inženýr a doktor a produkují neskutečné zhovadilosti :myslim, olej jsem dal co doporučuje výrobce

DSCN2098.JPG

DSCN2100.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však ale proto tam dali ty šrouby s metrickým závitem aby do toho nikdo nepovolaný nelezl. Protože servisák bude mít v manuálu že všechny ty šrouby se mají utrhat a odvrtat závity aby měli na co psát čas u té garanční prohlídky 😃.

Já jsem si dnes vyzvednul na ortopedii 807. Ano i mechanici občas dávají vydělat kamarádům. Protože začalo hučet přední ložisko tak jako že už mi nebylo příjemné s tím jezdit ale nebyl jsem schopný identifikovat které to na předku je navíc ač si troufnu napsat že mám relativně solidní vybavení dílny tak lisem nedisponuji a ložisko je potřeba vylisovat ale hlavně nalisovat zpátky takže jsem to svěřil kamarádovy který to za odpoledne sfouknul a kamarádská cena 2730,-  ložisko SKF, A teď je na palubě zase ticho než začne hučet nebo klepat něco jiného ale tak jako máme na hrbu skoro dvě kila takže už to má nárok aby se občas něco ozvalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Sawoy napsal:

Ta původní cena přes dvojku je úplně mimo

To každopádně. Ale na druhou stranu třeba říci, že nynější cena za Sygic i s Trafficem je hodně dobrá. Vzal jsem zlatou střední cestu (mapy Evropy mi stačí) :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když jsem tuhle probírali ty doručovací společnosti tak mám pokračování. Mě jde balíček českou poštou od 24.11 z Ostravy ještě je pořád v přepravě. Máti si objednávala nějaké zboží od firmy někde na Moravě dnes od nich přišel email kde stálo že se velmi omlouvají ale že ze strany jejich exkluzivního dopravce GEIS došlo k dosud nevídanému kroku a to že začal zákazníkům limitovat podání zásilek aby nedošlo k zahlcení dopravcovo systému.  S tím že oni tedy hledají alternativu s kterou budou odbavovat svoje zásilky ale že většina oslovených dopravců už jim není schopna garantovat že jejich zásilky budou odbaveny do vánoc.  Já jsem teď chtěl taky objednávat ještě nějaké věci do dílny aby to došlo do konce roku ale asi se na to vybodnu protože by to nemuselo dojít. Jo a balíček který mi měla dovézt DPD tak mi ho přivezli o den později s tím že se nevešel na auto. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně dnes hlásila Alza zpoždění o jeden den, jinak mám porůznu za dnešek asi 5 nákupů a všichni hlásí 3-5 pracovních dnů. To je do příštího pátku a tady na sever od Prahy máme Vánoce hlášený někdy kolem 24.12. a konec roku ještě o něco dýl tak jsem zatím v klidu.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen přes internet :)

přitom ty firmy nemají moc kšeftů, aspoň všude píšou a stěžují si a pak narazím na toto nelogické chování, sama prodavačka říkala, že je to na hlavu, a že je ráda, že jsem slušný, protože od rána jí tam zákazníci nadávají, jako by za to mohla ona... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ano mam podobnou zkusenost potreboval jsem ke kamere kablik stavajici prestal nejak casem fungovat - rikam zajdu do prvni PC prodejny ktera je otevrena a .... aaaa

Pane my jsme jen vydejna my vam nemuzeme nic prodat a bezte ven protoze nevim kdo to tady sleduje a vy  jste nevolal ze si jdete pro nejaky balicek DEKUJI :)

Chapu prodavace ale tento zvraceny pseudo stav uz nikoliv .....

Tak ze jsem jel domu bez zapadu slunka a na ceste mame rovnou tri kousky co kdyby se zase jeden "porouchal" - a kde ze se to stalo .... ? V cz  :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja v nedeli vecer objednal v nemeckym eshopu nahradni tlakovy spinac na Lidlovskou WAPku (v CR jsem proste nesehnal) a v utery byl doma ve schrance. Vcera v deset vecer jsem objednal nahradni moturek do akku vrtacky Makita a dneska v osm byl k vyzvednuti na Balabence (mmch. kupodivu skoro o polovinu levnejsi nez z Ciny 😛 ) takze ted vecer opravena akkucka i WAP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Vena garážmistr napsal:

přišel email kde stálo že se velmi omlouvají ale že ze strany jejich exkluzivního dopravce GEIS došlo k dosud nevídanému kroku a to že začal zákazníkům limitovat podání zásilek aby nedošlo k zahlcení dopravcovo systému

Jo mně to někdy ve středu napslali z DPD. A dnes PPL - ti dokonce vezmou jen 50% zásilek, posílaných v srpnu. Srpen = skoro nejslabší měsíc 😄
Naštěstí 90% posílám Toptransem, kde je to v pohodě zatím.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zdůvodnili Ti to nějak nebo protože nejsi tak velký zákazník jako ty nadnárodní řetězce tak si s Tebou takhle vytřou .....?  Jako jo Toptrans no ale to je spíš na takový to rozměrný a těžký zboží. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa Jee, no to je skoda. Jo, podarilo se mi to po fakt dlouhem hledani, furt jsem nemohl najit zadne objednaci cislo az uplne nahodou pri googleni pomoci obrazku jsem asi po hodine narazil na ten jedinej nemeckej shop. Vysel na 8 ecek + 7 doprava. Taky jsem ji mel dlouhou dobu polofunkcni, nouzove jsem spinac preklemoval a wapka strikala jen nizsim tlakem, jak byl vnitrek rozlamanej a netesnil. Odesla mi pomerne brzo, jenze uctenku jsem tehda ztratil, tak jsem mel smulu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...