Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 1 hodinou, ozzy56 napsal:

dnes jsem se rozhlížel v marketu, kde : Tady je svět ještě v pořádku 🙊, a zjistil, že olej do motoru, co kupuju běžně za 655 Kč tam stojí 1299 :super a VIF mají za 299 Kč ,:super, já ho kupuju za 199-- ať žijou slevy a vánoce 😂

Vif nekupovat po plechovcickach, ale lepsi vzit kanystr 5l (treba s nekym napul, kdyz nevyjedes celej sam), pak ta plechovka vychazi v prepoctu na 120kc. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš sice pravdu že se dá koupit VIF v kanystru ale dost blbě se to pak rozlitý skladuje kdysi dávno ještě za velké slávy www.xsara.cz tam s tím přišel tuším @MPkoupil  10 nebo dokonce 20 litrovej kanystr pak to rozlejval a distribuoval dál po jednotlivých členech ale tuším že to byla jednorázová akce protože normální PEtku ten VIF po čase " rozebral" a začala propouštět. Když se koupí v akci v AK nebo i jinde tak se ta půllitrovka dá pořídit okolo 150 Kč  a mě ten půllitr vydrží 8-10 měsíců teď když jezdím méně tak možná že rok. 

Jinak já dnes takovej jakože údržbovej den  doplnil jsem olej do kompresoru, doplnil jsem olej do přimazávače na rozvodu i na zouvačce, odkalil jsem vzduchový rozvod pak jsem navečer přezul svojí účetní Fabii . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja to nechavam v tom 5l a jen vzdycky prelivam do tech plechovcicek. Dve jsem tuhle nasel v kosi na benzince, jednu kdysi koupil :)

Ja nakonec uz vecer neprezouval, prijel jsem pozdeji, nez jsem cekal a uz bylo vsechno omrzly, ja hladovej a ven uz se mi pak nechtelo 😛

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Vena garážmistr napsal:

To máš sice pravdu že se dá koupit VIF v kanystru ale dost blbě se to pak rozlitý skladuje kdysi dávno ještě za velké slávy www.xsara.cz tam s tím přišel tuším @MPkoupil  10 nebo dokonce 20 litrovej kanystr pak to rozlejval a distribuoval dál po jednotlivých členec

Jj, jak píšeš. Párkrát jsem to udělal. Ale z toho 20 litrovýho kanystru se to nedá rozlejvat, zasviníš všechno kolem a pak jsou i ztráty. Navíc jsem musel shánět skleněný flašky. Jednou jsem to měl v PETce od Matonky a tu to po čase rozložilo.

Letos jsem kupoval v pětilitrovkách do práce, ale už jsem řekl že nic nerozlejvám. Odlil jsem si svůj díl a poslal to dál. Další si zase odlil kolik si objednal a poslal dál. A poslednímu došel ten jeho zbytek v kanystru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo z 20l to uz je problem, na ten se uz vyplati koupit vicko s kohoutem pro staceni, pak je to v pohode

@MJSytic To vis, vysoke skolstvi neni zadna hitparada, clovek se musi protloukat, jak umi 😛 Dve deti a pet veteranu, to prijde kazda popelnice a kontak vhod :D

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Jen pro upřesnění zde je to kamenivo pod asfalt.

Měří o kolik se zaboří rozpěrka při daném tlaku. Měřák na pístu ukazuje tlak a klasický strojařský úchylkometr ukazuje u kolik se rozpěrka propadla do povrchu.   Borec nastavuje tlak podle daného postupu, pak to narve do chytrého programu a vyleze mu únosnost povrchu. 

Naložené auto se používá protože to je na stavbě tohoto typu nejdostupnější zátěž proti rozpěrce.

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po delsi dobe me zase prekvapil mail ....

Za me to prijde jako nejake "infekce" ikdyz se tvari jako ze je Ok

Nevim ale posilat nekomu/kazdemu zpravu ze je informovan ?? Navic s cislem objednavky 123456 ....??
Me to prislo ze zasilka byla predana a bude dorucovana a ne ze bude prijata ... Mozna se pletu
Ale jako pokus Ok a dobre - skoncil ve slozce SPAM :)

Jinak nam v okoli "pribudol" dalsi radar na mereni rychlosti v obci :( Obec SPY
Mame i dalsi znacenou obec Bestviny ....

Za chvilku i trivalec bez turba bude pruser jezdit po svete 😂


 

Screenshot_2020-11-24 (6669) Doručené – Seznam Email.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lihous napsal:

Po delsi dobe me zase prekvapil mail ....

Za me to prijde jako nejake "infekce" ikdyz se tvari jako ze je Ok

Nevim ale posilat nekomu/kazdemu zpravu ze je informovan ?? Navic s cislem objednavky 123456 ....??
Me to prislo ze zasilka byla predana a bude dorucovana a ne ze bude prijata ... Mozna se pletu
Ale jako pokus Ok a dobre - skoncil ve slozce SPAM :)

Jinak nam v okoli "pribudol" dalsi radar na mereni rychlosti v obci :( Obec SPY
Mame i dalsi znacenou obec Bestviny ....

Za chvilku i trivalec bez turba bude pruser jezdit po svete 😂


 

Screenshot_2020-11-24 (6669) Doručené – Seznam Email.png

Tak mi to nedalo...a jsou to normalni stranky..dokonce tam i cislo objednavky 123456789 sedi😋

Screenshot_20201124-213249_Chrome.jpg

Takže bud sis objednal kafe...nebo si nekdo spletl email...😁

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Fruktis napsal:

Takže bud sis objednal kafe...nebo si nekdo spletl email...😁

Jasně ... a čirou náhodou s někým úplně jiným taky z Dobrušky. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím. A protože Zásilkovna nemá důvod uvádět číslo jeho objednávky u toho hokynářství tak tam je nechaná  implicitní nějakým softem přednastavená číselná řada od 1 do 9 ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...