Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Však taky není důvod strkat to do okna. Občas používám taky tablet v držáku do mřížky ventilace. Sice se nedostanu k rádiu ale to mě v situaci, kdy potřebuju hodně podrobnou mapu/navigaci, vůbec netrápí.

Pro šťouraly: když jsem si třeba naplánoval 200 km trasu přes Dolomity silničkama kde se před každou zatáčkou troubí bo v ní se nedá vyhnout - to se mi ten displej cca A5+ hodila a panorámata byly takový, že jsem měl rádio u .... no tam, no ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já už byl dnes obouvat letní, jelikož bez ráfku to tu zabíralo místo, zouvané už k.o., tak jeden válec uvolnil místo. Gumy trošku zaprášené, jelikož tu z důvodu hodně výhodné ceny rok leží. 

Sundat, nandat, ventilky, vyvážit, krásných 650kc.

1605715929574..jpg

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Print napsal:

Dneska sem vylestil světla na Méďovi.

Čím jsi světla rozleštil? Na konec jsi dal lak, nebo něco spešl aka Karnaubský vosk?

 

Jinač já dnes na otočku do HK a cestou zpět u Třebechovic jsem dojel RCZ. Myslel jsem, že mi ukáže, co v něm je...a prd...jel si svých 100 - 110, tak jsem ho předjel a zase nic... :(

Jen teda musím říct, že mu to občas trochu modře zahulilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Milan+  do R16"  4x demontáž/ montáž pneu z/na disk vyvážení á 100,- + 4x ventilek á 30,-  tj. 4*100+4*30=420  ceníková cena. 

                   od  R17"  ..............................................................................................  á 130,- ................. ............................4*130+4*30=640   ceníková cena  tj. s dokladem

jinak dnes jedna výměna oleje a úklid na dílně a příprava dílny na zimní spánek ještě je v jednání jedna větší akce a letos asi bude konec. Od pátku by měla běžet nějaká brigáda tak uvidím. 

                                          

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska zase po D1 do Brna. Z Prahy do Jihlavy cesta zalitá sluncem, za Pávovem ale jak když švihne a mlha jak mlíko až do Brna. 90% řidičů jelo na mlhách, ale samozřejmě se našli tací, co jeli na slavný denní svícení - obzvlášť čokoládově hnědý dvojkový Superblb, co fakt dobře splynul s okolím, to se prostě neokouká. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, Medvěd napsal:

Ano, vozím tablet za čelním sklem už mnoho let a ZATÍM žádný problém ani s tabletem, ani s kamerou.... 

Nó ... to jsi teda ultraklikař. Hlavně v Rakousku to milujou - tam jsou ochranou soukromí posedlí natolik že ani Streetview. Mě zkoušeli buzerovat za nezapojenou mrtvou kameru. Dali pokoj až když jsem jim dokázal zapojením kabelu a nastartováním že je "nefunkční". Naštěstí jsem ji měl zapojenou pod palubkou přes roztrojku s vypínačema výstupů a při startování jsem ji stihnul nepozorovaně vypnout.

Předměty v zorném poli řidiče nekomentuju, to asi nemá smysl:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Vena garážmistr napsal:

@Milan+  do R16"  4x demontáž/ montáž pneu z/na disk vyvážení á 100,- + 4x ventilek á 30,-  tj. 4*100+4*30=420  ceníková cena. 

                   od  R17"  ..............................................................................................  á 130,- ................. ............................4*130+4*30=640   ceníková cena  tj. s dokladem

jinak dnes jedna výměna oleje a úklid na dílně a příprava dílny na zimní spánek ještě je v jednání jedna větší akce a letos asi bude konec. Od pátku by měla běžet nějaká brigáda tak uvidím. 

                                          

Tak tenhle zaměstnává cca 8 lidiček, nemá to při práci, takže to je taky jiná. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Medvěd napsal:

ani s kamerou

No že máš ten držák TrueCam takhle hodně vpravo pochopím - protože na té nestíněné potištěné/ boulaté oblasti podtlakovky nedrží . Ale já si ji nalepil hned vedle snímačů tou origo lepkou , nestraší mi tam ta soustava podtlaků a kladek.  Mám jen lepící držák a na něm držák GPS s napájením a kamera je tak rovnoběžně schovaná za zrcátkem. Takže o žádném zorném poli nemůže být řeč :papa  Je pravda, že nevidím na displej , ale na co - stejně mi po minutě zhasne , aby nerušil  :super    Tím pádem mi tam nestraší ani kabel napájení - mizí po 10cm pod krytem snímačů :mrk

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Však já to mám taky jako hlavní práci. Je pravda ale že nemusím živit nikoho jiného než sebe. 

 jen pro informaci: 4 kola Alu 17" z auta a na auto, přehodit pneu a vyvážit, BEZ VENTILU, firma BestDrive, cena 990 Kč :)

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 11. 2020 at 12:44, Medvěd napsal:

Ano, vozím tablet za čelním sklem už mnoho let a ZATÍM žádný problém ani s tabletem, ani s kamerou.... a to ani v zahraničí. 

Doufám, že jsem to teď nepřivolal 🤔🤔🤔

 

hele ovecka :P
ja mam 8 palcovy tablet na brodit drzaku (nebo Brokit nevim presne) dany v mrizce ventilace ale je pravda ze tablet i drzak ma M3 suchy zip - nebrani to vyhledu a neni to tak rusive
pruser je ze nedosahnu na vystrazaky a mam zakrytej levy vydech - ale aspon mi to v zime klima ochlazuje :P

Upraveno uživatelem brixtr
odstraněn obrázek z citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem si narychlo vyvazil zimni sady na Forda a 806 a zul zimni gumy z disku pro 406, abych pneu prodal. Zbytecne by mi doma jen tvrdly, kdyz 406 pujde do depozitu. Vecer to jeste rychle premrskam na auta a ozyvajici se zima uz muze propuknout, vikend uz jsme meli v Brdech pekne mrazivej

pneu 2020-11-23 at 12.26.47.jpeg

WhatsApp Image 2020-11-23 at 13.22.00.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...