Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

@Fruktis výš jak jako už kdysi když jsem se rozhodnul že si domeček postavím na darované parcele u rodičů jsem věděl že takovéhle situace nejspíš nastanou a že to bude na mě protože ostatní sourozenci " zdrhli " z rodného hnízda a já jsem se svým způsobem vrátil sice s rodičema nežiju pod jednou střechou ale na jedné parcele. Vůbec mi nevadí jim pomáhat ale spíš jsem si myslel že k takovým to situacím jako nastala teď bude docházet až za delší dobu.  A navíc teď řeším i nějaké svoje osobní věci a je toho na mě trochu víc což může být i důvod proč mě ty věci okolo " blbého " kotle takhle dostali. 

Ale slovy klasika " nikdy není tak zle aby nemohlo bejt ještě hůř " se tomu musím postavit a nějak to řešit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po hrozne dlouhe dobe konecne dnes zase delsi cesta - do DC no ce se delo cestou skoda psat - tak ze asi budu zase rad ze nebudu muset jezdit.
Jinak plna dvojta cara jako prerusovana - nalozeny kamion nalepenej na prdelce v cca 90 asi 30km kdyby prislo na brzdeni nedejboze panicke tak mame z auta namisto bezmala 5m cca max 2 ....
Predjizdeni v obci prez zeleznicni prejezd ja cca 60 / ne zrovna predpisove na bile svetlo / audi cca 150 a to jsem asi hodne strizlivej ....
No doma sice nuda ale na cestach .... Prihodim par fotek ale Sony RX10 bude uz na pochopeni pro me asi "vissi" level - v seru a tme to foti nadherne - samozrejme stativ je podminkou ale i tak vse nastavit .... ???!!!!

A jeste postreh nove otevreny most v Horicich fakt "unikum" smer HK-JC jako po schodech obracene snad snese oznaceni Ok - potez koste pkud se to bude vlnit jako treeebaaa  ..... v Ostrave ci kde to bylo :(

 

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nalepené auto za mým zadkem řeším tak, že jedu striktně předpisově, to ten vzadu dlouho nevydrží :)

jinak podobnou situaci, kdy na kolegu ten vzadu ještě zuřivě blikal, aby jel rychleji, vyřešil kamarád zastavením v pruhu, vypnutím motoru, otevřením kapoty (Š 120), a pak šel v klidu zeptat se toho za ním, proč na něho bliká, zda bliká proto, že mu něco teče z motoru, nebo nesvítí brzd. světlo ???  dotyčný byl prý na infarkt 😂🤣 (kamarád to zahrál v hospodě tak sugestivně, že řvala celá putyka) 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Péťa napsal:

Ale kolega to zase řeší tak, že zatáhne za ruční brzdu (to se nerozsvítí brzdová světla) a kochá se, jak auto za ním brzdí jako o život. Čím víc má řidič vytřeštěné oči, tím prý líp.

No trošku se bojím , aby neměl brzy vytřeštěné oči kolega , až mu jednou někdo to auto zezadu otevře, protože si na tu ručku nevšimne že brzdí a trefí ho . . .  :myslim

Jinak ono je lepení a lepení . Něco jiného je 3 metry za zadkem v koloně po městě a něco jiného 5 metrů v 90km/h někde v polích.  Řítní lepiče tedy moc nemusím , ale určitě je od jednoho zážitku necvičím přibržďováním.  Jednou při souběžné jízdě ve městě v cca 55km/h (prostě dvě souvislé řady jedoucích aut) zezadu prudil nějakej otrapa . Nalepenej za zadkem , dálkovýma na mne svítil jako by rodil . . . Normálně takovým , když to jde uhnu - co když opravdu rodí . . .  Ale tentokrát fakt nebylo kam - souvislá kolona. Pro zvědavce na Poděbradské v Hloubětíně. Osíral mne nejméně 500 metrů. Jak říkám , jeli jsme souvisle všichni lehce přes pade. No a u Havany už jsem to nevydržel , pravá stále na plynu a levou jsem sepnul brzdová světla - tak na na 2-3 vteřiny. No a jak to nebylo jen bliknutí , tak ten pošuk za mnou se lekl a jak neměl kam uhnout do prava, tak to strhnul do leva přes obrubník na zvýšený tramvajový pás a ten trolejový sloup minul jen těsně. Podle mne přišel o pravé zrcátko. Já to samozřejmě připravený pozoroval a můžu vám říct, že ve mě tedy fest zatrnulo, když jsem to viděl .  Byl jsem vytrestaný skoro stejně jak ten hňup.  No a od té doby když to jde, tak v klidu uhnu a když ne , tak je prostě ignoruju. Ono to prostě u nás jinak nejde . . . :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak o to tuknout na brzdu nebo bliknout varovakem - pochopim kdyz pojedu sam predemnou nic jedeme nejakych 85 - to "chapu" ze je kamionak na prasky ale  kdyz jedeme od HK na Horice a dal na JC
Snura aut kamionu ze proste jedeme jak jedeme - tak toto nejak nechapu .... ANO on ma zapnuteho kde jakeho pomocnika a fakt je ze poud vse funguje je to asi i bezpecnejsi nez kdyz jsou vypnute ale ale ale ....

Sam se snazim drzet min 2vteriny ale klidne i 3 a jedem na pohodu nejakych 90/100 co je smutne ze tam pravidelne vlitne nejake nedockave cune .... :)
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska si brácha odvezl C2 po opravě. Zatím nevolal tak jsme to asi opravili dobře😃. Jinak Céčko teda když teď jezdí v tom velkém městě tak dostalo na zadní okno lehký tuning by se o nás taky vědělo v tom velkém městě třeba to nějaké ovoce přinese. 

WP_20201106_10_37_43_Pro.thumb.jpg.ac29a2337ed14240d25f282a37f856c6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Klemoň napsal:

Nalepenej za zadkem , dálkovýma na mne svítil jako by rodil . . . Normálně takovým , když to jde uhnu - co když opravdu rodí . . . 

Hele, málokdy čtu něco takového rozumného. Nikdy nevíme, proč to auto letí, jaké k tomu má důvody. Vždycky je lepší uhnout a pustit ho :super. Je na jiných, aby ho případně řešili. Ono "na každou svi... se vaří voda" a pokud někdo dělá kraviny bezdůvodně, jednou na to doplatí. A když bude svět spravedlivý, tak jen on sám, nevezme nikoho s sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera odpoledne a dnes dopoledne jsem si hrál na zahradníka kolem paneláku a s plotostřihem se popral s džunglí co tam od jara vyrostla. Vše naházel na kárku a spořádaně odevzdal v místním sběrném dvoře.

IMG_20201106_102908.thumb.jpg.bf6e484f0023b7695b9868d6efb95f8d.jpg

No a při posledním keříku zjistil, že plotostřih je ostrý a vůbec mu nevadí ani vlastní kabel. Povedlo se mi to poprvé po snad 20ti letech co s ním stříhám 🤬

IMG_20201106_163541.thumb.jpg.a5846fc3bed9fde2efd7c7f8ce8f8eda.jpg

Večer jsem tedy v dílně na chaloupce použil produkty z Lidlu a ze dvou kabelů udělal opět jeden.  

IMG_20201106_172731.thumb.jpg.f02a284257162f8ec70e5cb63e84b5f3.jpg

 

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  @Milan+    https://www.hobynaradi.cz/elektricky-primotop-geh-2000-p-gude/   tutím . Jako na práci není potřeba aby byl hic, stačí aby jsi nemusel dělat ve vaťáku. A když hodně mrzne tak nedělám. Ona ta garáž je zateplená ve stěnách jsou 3 cm a ve stropě 4 cm polystyrenu. Za tu dobu co to mám tak se mi nestalo že by tam něco zamrzlo. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 11. 2020 at 19:51, Vena garážmistr napsal:

kotel na tuhá paliva když se mu dá péče vydrží fungovat i dvacet roků

Slokov (typ netuším) - aktuálně v baráku od roku 1979 a stále OK, jen teda posledních 8 let se v něm netopí každý den. Na střídačku s plynovým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa Presne tak pokud to jde klidne poustim i kamion nebo mu udelam misto - prilad konec stoupaciho pruhu - ale "zase tak" aby se nezastavila cela snura aut v rychlem :(

Dodavkare poustim vice mene vzdy - to je nerizena strela - a opet jejich praci bych delat asi nechtel a nemel na to nervy ....
Stejne tak motorkare pokud ho vidim uz s predstihem jedu ke kraji a davam smerovkou najevo "JED" - podobne jako na "okruhu" ...

A kam specha pravda svata netusim kam chvata od nerozvaznosti kde ma radost jak mu to jede az po skutecne treba pripad pro zachranku .... horici barak .....

A jedna z cest ...
Tady me napada nedavno nachod kruhac "pod nemocnici" :) P206 zacal predjizdet pred ostruvkem smer od nadrazi vratit se byl uz ukol pro nase brzdy jinak by jel asi v protismeru

jel k nemocnici ale bral to prez ostruvek v pravo - mozna byl tak vyrizeny ze si muzeme jen rikat "spechal" a nikoho sebou (co jsem videl) nevzal ;)a nebo kolik toho mel v sobe .... ?

Tak ze tez nejak neresim jen se tu a tam i pochlubim nejakym videem - a to nas "archiv" ma perly - skoda ze to nejde zverejnit :)


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já dnes ušetřil 10 tisíc, v městském lese jsem neměl na hubě roušku, kolem dokola nikdo :)

ale byl jsem na příslušníky hodný, tak mě nezastřelili 🙈

 

v domovech důchodců prý můžou dát pokutu 3 miliony 😯--nevěděl jsem, že tam žijí milionáři

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...