Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Zeptam se je pouzitelna tato drt jako "zasip" meziprostoru po zrusenem "svetliku" z pudy na chodbu a do koupelny - mame tam zatim jen deskovy polystyren spodek sklo preklizka vrch zaklop OSB deska ....?

Predne se omlouvam nejsem zednik a toto me je hodne vzdalene ....

IMG_20201026_193417.jpg

IMG_20201026_193437.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Hafity napsal:

Vono to má i vokap :super

Jj, ma, taky zbyl :) Jo a srouby na ty stresni plechy my vysly presne na kus :D Akorat teda okapove haky jsem musel koupit a pak panty a zasupovaci petlici na dvere.

@Havlicek.Lukas Noo, taky uz nas to napadlo :D Ale ta jestli bude, tak preci jen trosku vetsi a v jine casti pozemku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tos fakt nevedel ? 😎 tak asi, ze jsou jen rok a pul od sebe, no. Nj, ted to bude na silvestra tri roky, co jsme rodili s ohnostrojem skoro cestou v aute. Udelal jsem rychlostni rekord - nase vesnice->Pribram, obvykle tak 12-14min, tenkrat to bylo asi 7 a narodil se dve minuty po prijezdu do nemocnice :D Bylo to Fordem, tak mozna uz tehda jsem ten motor uhnal :D

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to nevím jestli bych dal, protože žena je tvor neuvěřitelný. Nejvíc mne baví, jak manželka ničemu nerozumí ale je nejlepší rádce. Když se doma něco dělá, stojí to za to :D My to doma máme rozděleno dva na dva. U dcery už odmalička vidím, jak to ženy mají v sobě zakódováno a jsou většinou stejné. Nejvíc dceru vždy dostanu když ji oslovím a pak přidám - Ale nic. A to je na nervy protože ze mně hodinu doluje co jsem to chtěl. Pak otázky kdo mi volal, kam jdu apod, to je už taková klasika 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen v mail se me zobrazuje text tak trosku spatne - copak mam "prenastavit" pro korektni zobrazeni ...?

Dnes, cestou na hÅ™bitov do Klášterce jsem jel pÅ™es Pastviny a ejhle...hned Älánek o pÅ™ehradÄ›

Jinak se zeptam aby rec nestala copak nas primelo zase ke zmene vzhledu ??
Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...