Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

@Fruktis no pro Tebe je nejblíž ten Kačírek  máš to kousek. Mě dělali dvě auta Berlingo a Megana. Ráno na osmičku přistaveno a okolo poledního bylo hotovo.  Teď je teda na p.r.d.el že se nedá nikam jít protože je všude zavřeno.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ozzy56 nevěř tomu že by ty stránky psal osobně.  Proti tomu jak ty jeho stránky vypadali kdysi tak tohle je hodně profesionální práce na těch stránkách takže ty stránky psal nějakej ajťák  a ten asi neví jak se to píše ale je fakt že by to mohl někdo z technicky znalejch lidí zkontrolovat. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem nechal přezout pneu (zimní jsem k autu dostal zdarma), dělali to dva chlapi kolem důchodového věku a musím říct super--všechno v klidu, každý pohyb nacvičený, kolové matky heftoval rukama, pak dotáhl pelouškem a nakonec obešel auto s momenťákem a pěkně pomalu (asi abych to viděl) dotáhnul matky na předepsaný moment :super, je radost dívat se na lidi co umí 😉

pro info--4 kola 17 palců za 990 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 však výš sám jsi na dílně dělával že pokud to máš zažité tak je to většinou rutinní záležitost.  Přetažení momenťákem by měl být dneska standart však ten nejlevnější se dá v akci pořídit okolo pětikila.  A ne jako včera byl tady maník přehazovat kola na fábii auto vyšlechtěný když jsem to zvednul tak jsem chtěl povolit pravý přední  aku utahovačka jen cvakala tak dobrá vezmu vzduchovou ta povolila dva šrouby a ten maník povídá pane mistr já ty kola utahuju drobet víc aby je někdo neukradnul a z kufru vytáhnul trubku dlouhou aby se vešla za sedačky  napříč autem klíč na kola a za konec tý trubky zabral celou vahou přes metrák vážil určitě. Tak mu říkám buďte tak hodnej a " utrhejte " ty šrouby na celým autě  jasně to není problém.  A když jsem ty šrouby porovnal tak od oka v nich byl viditelný rozdíl jak byli natažený. Naflákal jsem tam kola utáhnul jsem je momenťákem a on si vzal tu svojí trubku a za víc jak 3/4 dýlky tý trubky to dotáhnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Vena garážmistr napsal:

a on si vzal tu svojí trubku a za víc jak 3/4 dýlky tý trubky to dotáhnul.

Hmm jsem zvědavý co bude dělat až v zimě (-10°C) někde uprostřed polí píchne , vytáhne tu trubku a 3 ze 4 šroubů utrhne / ukroutí  . . .  :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Klemoň napsal:

Hmm jsem zvědavý co bude dělat až v zimě (-10°C) někde uprostřed polí píchne , vytáhne tu trubku a 3 ze 4 šroubů utrhne / ukroutí  . . .  :roker

Nic. Zavolá si Venu s plaťákem ... :D

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek jsem měl poněkud rozlítaný, taky mi začala přezouvací sezona a protože i na některé členy rodiny dolehla současná situace, takže jsme odpoledne dělali nákup do karantény.

A to nemluvím o včerejšku, kdy jsem spal po noční 3 hodiny, pak jsem byl vzbuzený telefonem, že se budou zavírat obchody, tak jsem letěl do obi a zdaleka jsem nebyl sám... no uvidíme co bude dál......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Sawoy napsal:

Nic. Zavolá si Venu s plaťákem ... :D

Vena si plaťák půjčuje protože kdyby měl provozovat všechno na co si vzpomene tak by musel mít zahradu jak půl okresu😀. Takže když by byl v půjčovně volný tak by se dalo.  Jinak plaťák je drahý špás na to aby stál na dvoře a použil se jednou dvakrát za měsíc a s půjčováním co nechceš mít to půjč. 

Dneska ráno kolega z bývalé práce na přehození kol SEAT LEON CUPRA 18" kola měl jsem pocit že přezouvám autobus. Pak jsem dodělal VW Golf přezutí + výměna předních desek. A odpoledne výlet se zákazníkem pro auto Š O I 1,9 74kw 4x4 po faceliftu v krásné oranžové barvě ( folie ) najeto 194000 km po švícarské finační správě  hezký interiér za krásných původně 70 po slevě 67 . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...