Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

To by asi šlo ale mám obavu že by si ten střed " sednul " celý a měl bych pak v podlaze lavor. takže v plánu je vytahat zámkovku skoro z celé plochy podlahy nechat okolo stěn 4-6 řad jak to bude vycházet ten střed uskákat doplnit štěrkem uskákat podruhé a pak položit zpátky zámkovku.  Nebo to uskákat jen až bych to dosypal před pokládáním to ještě uvidím jak to bude vycházet. myslím si že by to mělo stačit to udělat takhle. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mám Véno za sebou na chodníčku u baráku. Onehdá mi tam zapatkovali plošinu a zámkovka se o 1 cm zamáčkla. Asi třikrát jsem to už rozebíral, rovnal a dosypával. 
Je a bude to na tom místě vidět, ale prdím na to už. Možná si toho nevšimne nikdo kdo o tom místě neví, ale je to tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ano zamkovka je nadherna ale po stejnych zkusenostech po letech naprosty opruz ....
Zlata klasika 50x50cm sice to neni "trendy" ale da se to lehce opravit mnoho na tom videt taky neni .... jen to neleti.

A to mame dvur podbetonovany zhutneny a vim ja co jeste a jsou tam koleje a nedej boze kdyz je / bylo treba neco rozebrat = je to videt leda by se preskladal celej dvorecek (cca 75m)  :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lihous Co vám po tom dvorku jezdí? To je jinak něco hodně špatně. Před garáží mám zámkovku 16 let, není podbetonovaná, má "jen štěrkové lože". Kromě části, kde se rozebrala a kopala voda (tam si to viditelně sedlo) je v naprostém pořádku. Poznám to podle kaluží, které se tam nedělají a při vyhrnování sněhu, kdy ji vyhrnuji úplně na čisto a hrablo mi nikde nezadrhává. Jediné, co se mi stalo, že když na ní delší dobu stála V3S se zvednutou korbou (něco vysejpala) a nastartovaným motorem, tak kola jakoby provibrovala dlažbu nepatrně níž, ale to se do měsíce zase samo zázračně srovnalo. Jinak po ní jezdily plně naložené V3S, několikrát stála na ní naložená Tatra, byl na ní zapatkovaný traktorbagr JCB, který odhrabával zákop u sousedova baráku kvůli izolaci,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netusim co je spatne ale jezdilo tam XMko den co den pak P406 a ted P406.
Nejsou to zadna mala a lehka auta ale ani velka a tezka nic mene min 1 dene jedou ven a zase zpatky do garaze ...
Pokud vzpomenu pridam sem do odpovedi nejake fotky ale neslibuju ze nezapomenu.

A pokud se rozebrala pro pripojku plynu je to videt ted po pripojce vody jsem na slozeni opaleneho kluka - umel to  skutecne hodne dobre ale po cca roce je videt kde to bylo rozebrane.
Jasne ja vim kde to bylo tak ze si asi vsimnu ....

Nic mene zamkovku vsude ale na dvur uz ee :)

Fotky nahrany 16.10.20
Jen to "propadle" na posledni fotce je jen od zadni napravy - do garaze se vsim couvame  :(
Ale je fakt ze to mame snad uz 15 mozna 20roku na dvorecku - nic mene zamkovku na chodnik ale ne na dvur

 

 

IMG_20201015_082927.jpg

IMG_20201015_082945.jpg

IMG_20201015_091720.jpg

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Lihous napsal:

Pokud vzpomenu pridam sem do odpovedi nejake fotky ale neslibuju ze nezapomenu.

:D :super Taky tak nějak funguju/nefunguju.... Aneb, jak se říká v našich končinách: "moje krátkodobá paměť je dlouhodobě v pr*eli....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moje pamět je OK. :papa   Jen ty šuplíky na informace jsou za ty roky už plné , takže když potřebuji nějakou informaci uložit, musím jinou vyhodit.  :myslim  Samozřejmě , že mám naprogramován filtr důležitosti. Takže informace potřebuji na WC má vyšší prioritu než žena má narozeniny. A tak holt letos nebude dárek - přeci se nepos....  😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes dopoledne jsem 20 minut v dešti čekal na krtka kde začne hrabat, nakonec jsem se dočkal a v místě, kde se začala hlína zvedat jsem jako smyslu zbavený snad 20 krát zavalil rýč do země, ve snaze ho sejmout..., celý šťastný jsem poobědval a pak  žena chtěla, ať ji zavezu do obchodu, teď jsme přijeli a na zahradě jsou dvě hromádky od krtka 😯:grr--jak se toho zmr da mám zbavit? žádně plašiče atd. nepomáhají :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 Mám 100% účinnou past:

https://www.nej-ceny.cz/676525/agrobio-swiss-past-hrabosi-1-ks.html

Potřebuješ k tomu ještě https://www.nej-ceny.cz/676533/agrobio-swissinno-past-hrabosi-prislusenstvi.html

A pak se s tím naučit zacházet. To trvá tak jeen až dva neúspěšné pokusy, pak je neúspěch tak jedno sklapnutí z dvaceti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle mu už zůstane a může ji používat opakovaně. Krtek má velkou rodinu. Já mám jen za tento týden chycené už dva. Každý den obcházím pozemek a jak někde vidím, že maká, tak líčím :D Ve většině případů se mi daří ho chytit ještě "za plotem" - u souseda nebo na břehu k potoku :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobného vyprávěl jeden kolega akorát že ten co ničil krtka mu do děr napumpoval jakýsi koktejl technického benzínu ředidel a bůh ví čeho. No a na jednom konci zahrady to zapálil a jak to teklo tak mu ze země vyskakovali ohnivé pochodně kde byli díry a aj v kůlně která neměla pevnou podlahu. 

Dnes jsem přezul jednou auto, máti jsem opravil přívodní kabel od antény k TV a zkontroloval jsem C2 protože navečer si ji půjčil brácha že s ní bude jezdit nějaký rozvoz jídla čehož se teď chytnul když mají zavřenou hospodu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozebral naraznik na ovci III - inteligenta co vymyslel uchyceni svetel - a narazniku bych jeste tyden kopal do zadnice
svetlo ma neco jako plastovou matici v drzaku - v te matici je plovouci kovova podlozka a tim se steluje svetlo - jen kdyby ten uchyt svetla neprasknul pri kazdem povoleni
a druha vec - naraznik je nasroubovany v podbehu 2 + 2 srouby - bohuzel pristup je z motoru za svetlem - ten kdo tenhle system vymyslel by potrebovval narvat neco do rekta !!!
(svetlo bez sundani narazniku vyndat nejde )

 

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...