Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

cece ja myslim ze jsem brzdil neb jsem sjizdel u kutné hory smer sv Mikuláš. proto už tam je D8 a ne D9 a otáčky padly. je to dvoulitrová nafta 143kw +elektro , jezdi to celkem obstojne na tak velke auto a ctyrhrnek 😁 (GLE 350de)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem si usadil řidičovy dveře, protože spodem odstávaly vůči zad. dveřím o cca 3mm😯, celkem nechápu, jak se to může stát, když furt melou o vícenásobné kontrole na výstupu z linky, ale asi šla kontrola na pivo či co, nechtěl jsem to dávat do servisu, bo by to dělali týden a já to měl za 15 minut :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem byl půjčit podval a dnes bylo odtahovkové dopoledne v 8 ráno jsem vyrazil do Tuklat tam jsem naložil haťapku a odvezl jsem ji do Mladé Vožice skorobráška Pepa tam má nějakého bratrance či koho z příbuzenstva a ten mu slíbil resuscitaci haťapky jen za materiál a protože je motorář a specializuje se na škodovky tak není o čem. Před dvanáctou jsem byl zpátky 807 měla průměrnou spotřebu podle palubáku 10,8 l/100km  v 16.30 jsem jel vrátit podval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Pe.Tr napsal:

cece ja myslim ze jsem brzdil neb jsem sjizdel u kutné hory smer sv Mikuláš. proto už tam je D8 a ne D9 a otáčky padly. je to dvoulitrová nafta 143kw +elektro , jezdi to celkem obstojne na tak velke auto a ctyrhrnek 😁 (GLE 350de)

Jsi se na svatbě styděl za Hyundai? 

Naší dcerce v Mcely taky bylo bawo zaparkováno též trošku jinde než kamarádky pežo. 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Gabriel 307 napsal:

.do akva je lepší. .

100% souhlas !!!    :potlesk     Když přijdu z práce a mám nerva , což je dost často , prásknu židli před akva a sleduji cvrkot . :mrk     5 , 10 , 20 minut :papa 

Záběry se neopakují , témata jsou různá :  šneci , krevety , ryby dna , hejnové ryby , velké ryby a když mám pocit, že je to moc velká romantika , tak nasypu krmení a hned mám akční až drama  🙊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 10. 2020 at 19:57, ozzy56 napsal:

dnes jsem si usadil řidičovy dveře, protože spodem odstávaly vůči zad. dveřím o cca 3mm😯, celkem nechápu, jak se to může stát, když furt melou o vícenásobné kontrole na výstupu z linky, ale asi šla kontrola na pivo či co, nechtěl jsem to dávat do servisu, bo by to dělali týden a já to měl za 15 minut :)

No možná kdyby nebyla vícenásobná kontrola tak tam nemáš dveře vůbec :myslim To jsou neskutečné marketingové plky, jiné už to nebude. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestalo se to sice dnes, ale v sobotu - nicméně i tak věřím, že Vás historka pobaví

Vezmu-li to od začátku, tak musím zmínit, že mi manželka ve středu odjela na nějaký zákrok do nemocnice s tím, že by jí měli pouštět někdy příští týden. Znaje tuto informaci, objednal jsem se na dnešní desátou hodinu do automyčky, aby mě zbavila fleků od smůly na kapotě Dobla (modří vědí 1f603.png:D ). No a včera večer mi Hela psala, že zákrok dopadl dobře a že ZŘEJMĚ bude ze špitálu propuštěna už dnes, ale čas že se dozví až po vizitě, co bude NIKDONEVÍKDY (může být v 8, v 9, ale i ve 12 nebo ještě pozdějc), každopádně ale že předpokládá, že jí ze špitáliu domů dovezu.
O.K.
Ráno v 8,30 zvonek z před domu - zvonila sousedka, že stojí ještě s dalším sousedem před domem a že nefunguje klíč, jestli bych jí nepustil do baráku. Pavel tedy běžel dolů a když zkusil v zámku náš klíč, taky s ním nepootočil (ale klikou i zvonkem z bytu se otevřít dalo). Takže změna v původní představě - Pavel zůstal doma a já jel do práce a následně s Fiatem na myčku sám. Cestou jsme se snažil volat Helče, že dřív jak v 11 ve špitále nemůžu být, ale nebrala mi telefon, takže SMS.
Cesta s Doblem na myčku v pohodě - ale cestou z myčky na autobus (auto jsem tam nechal, zákrok jsem odhadoval na několik hodin) jsem zjistil, že nemám telefon. Tak návrat k autu - tam telefon NEBYL. O.K. - snad jsem ho nechal v kanclu, když jsem si bral klíče od auta - ale PROČ BYCH HO, SAKRA, VYNDAVAL?
Autobus, tramvaj, práce, kancl - a PRD, telefon tu není. Ale vždyť mám v tašce tablet .... Jak se z tý potvory jako volá? Asi 5 minut pátrání a už vytáčím své číslo - vyzvání 1x, 2x, 3x - asi na páté zazvonění se ozývá mužský hlas a ten mi sděluje, že je řidičem tramvaje a že našel můj telefon, že je právě na Radošovické a míří do Hostivaře. Rychlý dotaz a už vím, že na Letný bude v 11,48. Takže v lepší náladě valím domů a z Pavlova telefonu zjišťuju, že Hela už od 10ti hodin čeká, kdy si jí vyzvednu. Info, že dorazím v poledne jí netěší, ale co už se mnou může dělat.
Já nakonec vyrazil tramvajákovi autem naproti, za telefon zaplatil nepožadované nálezné 100 Kč a cca v 11,30 vyzvedl Helu.
Zbytek dne byl už v cajku, ale to dopůldne, to bylo fakt na mašlu
P.S.
Zámek ve vstupních dveřích baráku zničila včera nějaká návštěva s kočárkem, která si otevřela obě dvě křídla, ale to jedno zajišťovací jaksi zajistit opomněla. No a pak došlo k vylomení jazyka zámku a šprajcnutí stavítek vložky - od večera naštěstí zase funguje


Pozitivum celého zážitku spočívá ve zjištění, že dobří lidé ještě žijou, páč tydlifoun nezměnil majitele (mám v něm soukromou i pracovní SIM, tak by bylo fakt veselo), ale nějak se dostal až k řidičoj a ten mi ho následně mohl předat. Stovku nálezného si vůbec nechtěl vzít, musel jsem mu jí skoro vnutit

Doblo kapota.jpg

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem konecne dotahnul strechu na pristresku, takze klempirske prace zas vesim na nejaky cas na hrebicek :) docela jsem se dost nastrihal nuzkama, tak ted plech nechci nejakou dobu ani videt :)

a ac to nebylo v planu, z pristresku bude asi nakonec plnohodnotna garaz, dodelame i vrata, sousedovic kocky mi chodi ochcavat cabrio a to fakt nee 😛

Resizer_16025240644121.jpg

Resizer_16025240644120.jpg

Resizer_16025240644122.jpg

Resizer_16025240644123.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...