Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Jako tak já většinou vstávám ve 2:00 a dělám do 12:00 nebo déle jak je třeba. Dělat často 12 i víc jsem už taky měl ale přechodně dle situace. Ne stabilně 5x12 každý týden. I to vstávání kdy mám 3 budíky na 1:55, 2:00 a 2:05 je vražda ale člověk si zvykne na vše a zase mám odpoledne čas vézt děcka na kroužky apod ale večer umírám. Ale dělám na sebe a v tom je sakra rozdíl že mne nikdo nekomanduje. Zase ale nehledím na čas... 6 dní v týdnu opravdu nic mimořádného není. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HanysR a co prosím tě děláš na sebe, že vstáváš ve dvě? Rozvážíš ranní tisk nebo pečivo? :D

Dneska jsem zase po čase vstával v pět na šestou a myslel jsem, že nevstanu. Je, ale pravda, že o půl třetí bude padla. ;) Jinak vstávám před šestou a o půl sedmé juniorem do školky a na sedmou do práce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pe.TrNo možná ne v Bělorusku ale civilizovanej člověk má v pondělí malou neděli tj. 10-14, úterý až čtvrtek jede naplno 8-12 a 14-16 a v pátek má malou sobotu čili konci v poledne. 😂

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, radim.1008 napsal:

Dneska jsem zase po čase vstával v pět na šestou a myslel jsem, že nevstanu. Je, ale pravda, že o půl třetí bude padla. ;) Jinak vstávám před šestou a o půl sedmé juniorem do školky a na sedmou do práce. 

chudak malej, na pul sedmou do skolky...... to ma za trest :D 

před 1 minutou, Sawoy napsal:

@Pe.TrNo možná v Bělorusku ale civilizovanej člověk má v pondělí malou neděli tj. 10-14, úterý až čtvrtek jede naplno 8-12 a 14-16 a v pátek má malou sobotu čili konci v poledne. 😂

a jeste mezitim si skocit na houby, nebo v lete na koupak. Mam to taky nejak tak :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak o mě si asi řeknete,že su debil,ale jsem v inv.důchodku a normálně vstávám + - 5.00 hod.😉 Dřív jsem dělal práci,kde jsem mohl chodit v kolik sem chtěl,a když jsem měl hotovo,tak jsem mohl jít dom.Takže jsem chodil do práce ve 3.00 hod,v 9.00 jsem měl hotovo,pak další práce jako vedlejšák na ŽL a práce kolem baráku.Končil jsem většinou 7-8 večer.Někdy i soboty a když bylo volno,tak se šlo pařit.Stačilo mě spát 4-5 hodin,ale je fakt,že v neděli sem byl už dost vyřízenej.Ale je to o zvyku.:myslim  No a to vstávání mi tak nějak zůslalo.😀

A abych nebyl úplně :xvul  tak dnes už jsem vysál pažoutka.Nevím,kdo tam natahá tolik bordelu.😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Scratch napsal:

chudak malej, na pul sedmou do skolky...... to ma za trest :D 

Ne za odměnu. :D Školka od půl sedmé do čtyř. No a mezi to se musí vejít pracovní doba na sedmou do půl čtvrté, od školky necelých 10km takže po ránu se občas trhají "rychlostní rekordy". :D Jsem na to zvědavý v zimě. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přestaňte už řešit , prosím , pracovní dobu - nebo se zabiju . . .     V sobotu na sběrný dvůr , 2 roličky koberce + na prkénka rozebranou starou obývákovou stěnu. Po obědě montáž nového kusu nábytku . Neděle dopoledne cca do 10 hodin TV dokumenty a pak kolečko  XXXLutz další kus nábytku , pak Hornbach nějaké police do nábytku ze soboty + tmel na spáry + Super zoo pro psí žrádlo a kouknout na ryby.  Po obědě očista obou akvárií + ještě nějaké malé stěhování do skříní. Pak cca 2 hodiny odpočinek s Vodkou a džusem u TV. Na večír návštěva mladých a hlášení o proběhlém výletě na Slovensko . . .  Jsem troska , kterou bolí záda po troše práce s nábytkem :nevim  Musím říci , že nejsem spokojen s mojí osůbkou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To důsledek 25 let práce za stolem a života v paneláku bez chaty a tedy nutnosti pohybu. Teď po padesátce toho už moc nevymyslím. Trocha večerního pohybu co jsem začal praktikovat je spíše pro udržení stavu kloubů než svalové hmoty . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Klemoň napsal:

Jsem troska , kterou bolí záda po troše práce s nábytkem :nevim  Musím říci , že nejsem spokojen s mojí osůbkou .

Vlasťo, už nejsi nejmladší, musíš se šetřit. Podívej se na mě, 57 let a taky už nezvládnu co před 15 lety. V sobotu jsem byl na kole, dnes jedu do Rýmařova hrát kuželky, od zítřka budu zakonzervovávat velkou betonovou díru po bazénu pro příští pokolení a nad ní postavím pergolu,ve čtvrtek hraju pinec,v pátek s kamarády na kole a v neděli opět práce na bazénu.. a pořád dokola. Jakmile se zastavím,tak je po mě a pak už budu čekat na konec.. :D 

Život se má prožít a ne přežít. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Klemoň napsal:

To důsledek 25 let práce za stolem a života v paneláku bez chaty a tedy nutnosti pohybu. Teď po padesátce toho už moc nevymyslím. Trocha večerního pohybu co jsem začal praktikovat je spíše pro udržení stavu kloubů než svalové hmoty . . .

jestli ti to tak chybi, tak 1x 14 dni sekani cele zahrady sekackou, kdyz uz tak uz, vyndas si i krovinak, na tocive pohyby, aku strunovka a pojedes. A jeste ti dam 300 jako odmenu. Abudes mit pohybu az az :D a na ten vecerni pak uplne zapomenes..... :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...