Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

@brixtr v tom je kus takové té profesní deformace že. Já když jsem jezdil jako kmenový tak když jsem se po městě pohyboval MHD tak to byl přesun na střídání nebo ze střídání ale na běžné cestování jsem v sobě zřídka nacházel odvahu. Protože když jsem jel do /ze služby tak jsem byl v uniformě a většinou jsem zůstával stát vepředu u řidiče v prostoru předních dveří  ale mimo službu jsem toto nechtěl dělat a v prostoru pro cestující jsem měl špatný pocit z toho že nemám rozhled a nedokážu jízdu jakkoliv ovlivnit jako když řídím nebo aspoň stojím vepředu a takhle to má nebo měla většina mých kolegů. 

Jinak hoši mám za sebou dvě 12 směny v nové robotě. A v Po mi začíná maraton pěti  dvanáctkových služeb  z mých zjištění je to tak jak jsem předpokládal přes den je ten provoz takový mírnější než v noci včera jsem měl zkontrolovaných asi 38 návěsů a 20 natankovaných ve čtvrtek asi 45 kontrolovaných a 35 tankovaných a na noční má kolem 65 kontrolovaných a kolem 40 tankovaných.  Samozřejmě že odpovědný člověk rozepsal služby tak jak je zvyklí pro řidiče kdy většina řidičů tam jezdí v turnusu 5+2 já od začátku chci aby se fungovalo podle hospodského modelu krátký dlouhý týden protože jsou dané pracovní a volné dny pevně kdežto v těch různých jiných režimech jsou volné a pracovní dny většinou plovoucí a to mi nevyhovuje hlavně kvůli tomu že na tohle jsem kejvnul abych měl dost času na dílnu. Tak uvidím jak to bude slíbil jsem že do konce měsíce to nějak zkusím vydržet a on slíbil že od prvního to napíše tak jak jsem chtěl. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pepito máš pravdu, těch 25 let zmínila včera průvodkyně, ale mi se to hned nezdálo, protože kdykoliv když jsme tam přijeli s rodičema, nebo už já s děckama, furt byl zámek v lešení, nebo se někam nemohlo, bo se tam opravovalo, kopalo atd., pro mě je  Hradec celý život staveništěm... :(

jinak jsme si to ,,užili'', bo tam byli s náma na prohlídce mladí rodiče se dvěma miminama, co celou prohlídku probrečela, průvodkyně na nervy (já taky), opravdu nechápu proč tam šli s takovýma malýma děckama, když z toho neměli nic oba rodiče, děcka samozřejmě taky, a o zbytku ani nemluvím :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak další objev--včera jsem odjížděl potmě a po zmáčknutí tlačítka na klice jsem zjistil, že svítí venkovní kliky dveří 😯, tak bych Vás znovu požádal o vysvětlení, k čemu taková píšovina může být?? 😂, že bych jako nenašel potmě kliku ?? 🤣

jinak, že SUV musí mít i kompas v zrcátku jste mi už vysvětlili :super, i když ani v jednom autě doposavad jsem ho neměl a celkem vždy dojel tam, kam chtěl  🙈:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je to "picovina" ale proc ne pokud za kazde dvere neni v ceniku cena napriklad 1000Kc .... Pak je to zho....lost ;)

Myslim si ze toto treba nebude az tak spatne - kdyz koukam na kliky u naseho auta jak jsou dodrbane tak si rikam PROC PROBOHA ???
Ale mala cast populace dokaze otevrit dvere tak aby nevznikl nejaky sram - ale proc to resit to prece neni moje tak ze tak :)

Krasny den jeste bez extremnich "represiiii"  :)

 

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o cenu třeba ani tak nejde--stejnak ti to dají v nějakém ,,balíčku'' jestli chceš, nebo nechceš... :)

@Pe.Tr musím ten kompas někde zrušit, bo mi vnučky furt melou, že jedeme na východ, západ 😂, mají z toho jundu a já nervy :D

joo, a prsteny a dlouhé nehty mají jen buzeranti 😂🤣

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík za radu--zkusím to :super

přiznám se, že celý manuál jsem ještě nečetl, takovou bichli co k tomu dává Hyundai jsem ještě neviděl 😯, oni tam popisujou i jak funguje airbag 😯, to ať jdou do řiti, to nečtu, některé části manuálu jsou snad pro domorodce XIXAO  🙈

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zacalo to v noci - byl sem na pohotovosti (nejak jsme se nedomluvily a bylo nas OFF vic nez melo bejt) takze sem da se rict nastoupil asi hodinku po standartnim casu uz v 6 vecer
nekolik jizd s hnedoobcany - par delsich cest kvuli uzivarkam mistnich komunikaci a pak to zacalo :P
v 10 vecer drink drive z pecek do ceskyho brodu - klasika Superb III v automatu jizka krasna jen nejaka houpava - nastaveni jizdniho rezimu na comfort (nevim asi tlumice ale houpalo to jak kachna)
prijedeme zpet na dispecink a hned na me - sedej do auta mame prahu
slecna z namesti do prahy na chodov
vracim se zpet a najednou - odjednana dalsi jizda - nymburk - podebrady da se rict ze skoro po ceste
prijedu na namestti v nymburku a nikde nikdo jen nejaky ozrala ze chce do prahy na Katerinky
OK - jedem jen sem si chtel natankovat CNG - nezbylo nez jet na benzin rikam si natankuju v praze cestou zpet
prijedeme do prahy na adresu - frajer zaplati vystoupi - ja hnedam kde natankuju
frajer se vratil a rika - nemam klice od baraku jedem zpet !!!
takze sem si na otocku dal prahu - nymburk - prahu
jako uz sem toho mel za cely vecer plny zuby ale co neudelat pro zakaznika kdyz zaplati ne ??
(zakaznik zaplatil 1289 + 2490 kc) sakra drahy klice :P

 

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sám na sebe si taky pamatuju 5 x 14 nebo 7 x 10 .... ale vstávat v půl pátý ... TVL to by mě zamlada zabilo a teď bych asi chcípnul hrůzou už večer den předem. Zase si začnu víc vážit toho jak to je a nebudu brblat když musím z pelechu v půl sedmý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já teď nechápu, jak se mohlo kdysi makat přes týden, soboty, neděle..., a to 12 i 16 hodinové směny..., jednou když jsem dělal řidiče, nastoupil jsem v pátek na noční a skončil v pondělí ráno 😯 (byla to práce, kde se dalo i trochu pospat v přestávkách), pak to musel dispečer rozepsat do celého měsíce...,normální měsíční taxa byla cca 280 hodin v práci 🙈, dnes si říkám, jestli to bylo opravdu tak??  no bylo, bohužel, bylo 🤠

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...