Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 12 hodinami, ozzy56 napsal:

ta přednost na kruháči se v poslední době nějak rozmohla--platí furt že větší auto má přednost, že?? :D bo kamiony a dodávky mě asi nevidí :roll

zkus to přes Kolín... a nebudeš se už ničemu divit.

A když pojedeš přes obchvat v 7:00h od Čáslavy, tak poznáš jak se jede úsek 7km 30-40min a nedej bože že si necháš trochu mezeru, šup a už ti tam předjede auto, protože těch 5m je super ne

A když pojedeš v pátek zas směr Čáslav na 15:30h tak to je úplně stejné a ještě ty vocasové na tebe troubí a gestikulují , že si necháváš rozestup....omg

Zlatý Kolín... 6 příjezdů a 2 zavřeli, 2 omezili, 1 ucpaný a přetížený

Upraveno uživatelem John_Ice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je to asi všude :)--na trase OVA-Jeseníky je rondlů něúrekom a když na nich potkám pilota s kamionem naloženým  kládama, tak ubírám automaticky plyn a brzdím, bo mi tam stejnak vjede, navíc jede rychle, že se návěs tak naklání, že ty klády na mě vysype..., tak ho radši pustím cypa (zpravidla Polák), než být zasypaný kládama :roker

před pár rokama jedu přes Krnov za tahačem s jednostranným sklápěčem naloženým řepou až po vrch (krásný fungl nový mann s návěsem), říkám si v duchu že jede dost rychle-- na tom kruháku u kaufu to položí na bok, na kruháku ( který je trochu do pyramidy jak to dnes dělají) se návěs naklonil na jednu stranu a pak se celý převrátil i s tahačem--řepa všude kolem... :), z kabiny vyskočil klučina, co měl podle vzhledu chodit ještě do školy a celý rozesmátý někam telefonoval..., OMG 🙈

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Pe.Tr napsal:

takže jeden dárek pod stromečkem by mu už mohl stačit ne? :D

že si mě napíše už konečně do občanky a já si ho vymažu ? :D  a nebo mi řekne, že dost chytrý na školu a jeho tam škoda a že neuznává Marii Terezii?

Jasně jeden dárek by mohl stačit a za kolik??? :myslim:D

Upraveno uživatelem John_Ice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco kutím ...... vrtám a jsem z druhé strany zdi ( jinak to nejde ) Miláčku ? ohlídáš mi, abych neprovrtal tu trubku s vodou ??  ano a to ti mám říct až bude stříkat voda ?? néééé twl , ropa .. a až bude stříkat voda asi tě lásko zabím ... Já chci do práceeeeeeeeeeeee 😭😭😭😭😭 😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 9. 2020 at 19:00, Vena garážmistr napsal:

na vstupní prohlídku z domu vyrážím pro jistotu v 8,10 

Já dneska byl na pravidelné prohlídce z práce co máme dělat jednou za dva roky...

Úplně jsem si na tebe Veno vzpomněl protože jsem tam měl být v 9:50(ulice Italská na vinohradech) a vyrazil jsem v 8:20 s tím, že budu mít dost velkou časovou rezervu.

No zaparkoval jsem v 9:35 a měl jsem vcelku nahnáno abych to stihl :D

vysetreni jakžtakž v pohodě až na jeden zádrhel, měřili mi cukr a málem jsem dostal infarkt když mi řekla 14( ještě že mi srdce kontrolovali 5 minut předtím). Jsem říkal že to není možný tak ještě zkusili vzít krev z druhého prstu a najednou 5,6 😀

Když jsem přijel domů tak jsem se šel trochu dospat před noční a pak ještě vyměnil ventil od turba. Skoro měsíc dovolená a málem jsem přijel díky tomu pozdě 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zrovna do Italské je to s MHD nic moc jede tam sice BUS ale z jedné nebo z druhé strany to je přes vcelku exponovaná místa kde to bývá dost ucpané. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

před 2 hodinami, ozzy56 napsal:

dnes zmáknuté dva zámky--Hradec nad Moravicí a Raduň 🤠, v Hradci po 25 !!! letech dokončili rekonstrukci :super

 

 

"V roce 1979 byl zámek uzavřen a začala dlouholetá generální rekonstrukce" Výňatek z Wikipedie.

V roce 1987 jsem tam byl. Pracovali tam na rekonstrukci zámku zaměstnanci tehdejšího Národního podniku Geologický Průzkum Rýmařov,kde jsem v té době pracoval jako elektrikář. Prováděl jsem tam údržbu elektrických zařízení. Zámek jsem si tehdy prošel celý.

Takže rekonstrukce trvala dlouhých 41 let a jsem rád že už je to opravené. Rád se tam někdy podívám. :papa

Upraveno uživatelem brixtr
odstraněn obrázek z citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...