Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

mám dnes už za sebou vagonářské muzeum ve Studénce, jel jsem tam na blind já blbec--kdybych se podíval aspoň na internet, čekal jsem exponáty v nějaké hale, ale nakonec je v místním zámku pár modelů, el. vláčky a šlus :roll, dobre mi tak, ko.otovi :D

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši den jak obrázek. Ráno na 9,30 na Pražského povstání na vstupní prohlídku z domu vyrážím pro jistotu v 8,10  cesta všelijakýma zkratkama kus mě táhnul kámoš dispečer zakázaným územím v 9.15 do cíle 18 min volám tam že se jako omluvím že budu mít zpoždění operátorce která to zvedla po 8 minutách říkám že to mám podle navigace cca 5 min do cíle ale než tam zaparkuju a dojdu že se teda mírně zpozdím v ten moment jsem se dozvěděl že termín tedy ruší protože nejsem schopen dojít na čas. Tak volám tomu člověku se kterým jednám že teda tenhle problém a on no nedá se nic dělat jeďte na Postřižín od 10 je tam školení tak ať jste aspoň chvilku na tom školení tam se dozvídám věci o kterých mi nikdo nic neřekl což mi nafukuje tlak ještě víc. Někdy na sraze z toho bude vyprávění na delší chvilku. Mezitím přišla SMS že teda mám na 15,30 zajištěného jiného doktora na prohlídku. V SMS adresa a jméno dr. no exotika hadr. cestou na prohlídku mi zkolaboval telefon takže to exotické jméno jsem nevěděl a jen horko těžko jsem vydoloval jak se jmenuje ta klinika. Tam jsem došel v recepci Anife v asi tak o 25 let mladším vydání a ani ne poloviční češtinou na mě co si žádám a že ona žádá pas pojištění jářku kam jsi to vlez. No dobrá domluvili jsme se co a jak a sedněte a čekat. Najednou tam z nějakýho kumbálu vylítla bába tak velkou a starou bábu zároveň jsem ještě neviděl okolo krku ty korále a cinkrlátka když začne klepat kozama aby to dělalo rambajz a na tu Anife začala něco hulákat. No já byl malinkej jak školák a řikám si tak jestli tě bude prohlížet tohle tak ti rovnou vystaví pas mrtvoly Anife tam pobíhala pokaždý když šla okolo tak se omlouvala za opoždění a najednou povídá pan lekár vás čeká tak vlezu do ordinace tam doktor ten léčil možná ještě Žižku seděl u počítače a povídá tak pane kouříte já ne pijete já rybník už jsem si vychlastal a on to nevadí ten se dá prohloubit pak povídá ranní moč máte a já no pane doktore vy by jste to sebou tahal celý den a on to  je fakt tak to nebude potřeba. Teď se začal rozhlížet a povídá no dopr.dele kde mám ty uši a sestra podle mě nějaká asiatkoruska  Věrka jí říkal mu povídá máte je v dětské ordinaci hm tak já si tam dojdu a šel 10 min. byl pryč pak došel sednul si na židly a povídá Věrko vytáhněte pánovy triko já ho budu poslouchat tak mě nastavila k němu aby dosáhnul tím stetoskopem a vzala ho za ruku a přendavala mu ruku kde má poslouchat. Pak povídá udělejte dřep ale bacha ať vám neprasknou gatě předkloňte se a Věrko změřte pánovy tlak tak mu hlásí ty hodnoty a on povídá vy jste nějakej napnutej tak mu v rychlosti říkám co se mi za celej den stalo a on aha tak to není napnelismus to je čistá na.sranost jste schopen. Tak jdu za Anife kolik budu platit a ona to si vymůžeme ze zaměstnávače tak jsem poděkoval a šel jsem si po svých. Telefon vypadá že se umoudřil a já už se pomalu taky uklidňuju. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Véno jednička podtržená za zábavný slohový cvičení. Druhej Hrabal ... povídka v jedný větě.:D 👍

Vidím Postřižín...že by Tesco?

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle sem naštěstí nemusel nikdy absolvovat--celý život včetně učení u jediné firmy--, na důchodovém paní říkala, že takových exotů už moc není :),  a z těch různých příběhů kamarádů na pracáku, u doktorů, nebo na novém pracovišti by mě fakt jeblo :roker  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ Tesco pro CS CARGO technik vozidel. 

Jo a aby toho nebylo málo za chvilku co jsem to napsal volal skorobráška Pepa že ztroskotal v Kácově jestli bych ho mohl odtáhnout. Naštěstí se mu povedlo v Ratajích sehnat bývalého spolužáka že jsme tu jeho zdechlou 306 dovláčeli jen tam a zítra že ho tam za světla vezme jinej kámoš a že to tam u toho spolužáka zkusí opravit. Teď jsem se vrátil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Využil jsem posledních záchvěvů léta a vzal si pár dnů dovolené. A konečně jsou zevnitř vyspárované zdi a také jsem udělal to, čeho jsem se nejvíc bál - nalepil lemovky kolem vaničky. Příští víkend přijdou také vyspárovat. No a mimo to jsem plnil hlavní cíl slova dovolená a dovolil si koupele. Voda 26 - 27 st. bez ohřevu - ohřátá jen zastřešením. 

IMG_20200915_150438.thumb.jpg.90aadcbaf3c52208e5a1534243a353f9.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 zase se potvrdilo, že když je něco zadarmo, tak čech musí co nejvíc... 😂🤣

máme tady kvůli korony vstupy do zámků, hradů, muzeí atd. zadarmo, tak dnes byl maraton --muzeum Automoto Kopřivnice (paní v pokladně prosila ať nefotím, že se jí jinak spustí bleskem alarm), ale byla tam krásná auta :super, pak Tatra muzeum (18 válcový motor na foto) a nakonec hrad Hukvaldy :), zítra nikam nejdu 🤠  https://www.automotomuzeum.cz/#utm_source=mapy.cz&utm_medium=ppd&utm_campaign=firmy.cz-12951483

DSCN1973.JPG

DSCN2016.JPG

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Klemoň napsal:

Ahoj Pepí.   A jak jsi na tom ty ??? Všechno OK ?  Kolena také ???  :papa

Ahoj Vlasťo, děkuji za optání. :super

Zdravíčko slouží a celkově jsem v pohodě.

Nezhoubný nádor v hlavě je hlídaný a když bude zlobit, tak mi ho prý na vrátnici ve FN Olomouc odstraní. :D

Koleno už je v pořádku. Před dvěma měsíci jsem měl pád na kole a docela jsem byl potlučený, ale i z toho jsem se dostal. :super

Moje přítelkyně Radunka už je trojnásobná babička a já s ní trojnásobný poloviční děda. :D

Můj 22ti letý syn Kuba se zatím do vztahu nehrne, studuje vejšku. :myslim

Měsíc a půl mám novou práci, která mě baví. :super

Jezdím hodně na kole 🚴,hraju kuželky, stolní tenis, takže se snažím žít naplno, co tělo a zdraví dovolí a musím zaťukat na dřevo, že jsem rád, že ještě drží pohromadě. :D

Teď v sobotu se chystám s kamarádem na výjezd na Dlouhé Stráně a Praděd - 160 km, tak snad to zvládnu. Hned tak se nevzdávám. :aut

Občas tady čtu, že i Ty a někteří další klubáci máte určité zdravotní potíže.

Přeji vám všem klubákům a vaším rodinám hlavně hóóódně zdravíčka, lásky, životní pohody a štěstíčka, to ostatní už přijde samo. :papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...