Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Dnes jsem se ujistil v tom..ze co manager to nasrano v hlave...cituji jeho slova..." no je to hrozny jak se ten covid tady šíří, oficiálně nikdo cislo nepotvrdí, ale jsou tu" a bum prask...misto abychom plne vyuzivali homeoffice...nebot nam to prace plne umožňuje tak befel od nej..."abychom se poznali, tak budeme vsichni chodit do prace"...😭🤢🤮 ja ty ksichty videt  nemusím a uz vubec ne to jejich chovani na urovni pubertaku...

A pak tu nekdo vede stat jako firmu a tak to vypada...🤮

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa s tim se neda jinak nez souhlasit...ja tomu rikam kaskada blbosti😁

Nebo rekneme kaskada povysenosti..

Ja mel doted sefa..co byl naprosto v pohode...na nic si nehral...bohuzel takovyto je malo a nehodil se vyssimu sefovi.

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Charlie 1 napsal:

Tak si to do sebe nechte napichat tu vakcinu😂😂 děkuji ani zadarmo nechci....

tak pro tebe rozhodne neni, neboj. Ani pro politiky..... abch to upresnil

před 13 hodinami, Milan+ napsal:

Snad tomu sám nevěříš? 

tak tohle neni zrovna typ, ktery by si lhanim zvedal sebevdomi....... asi tak...

před 28 minutami, Fruktis napsal:

Dnes jsem se ujistil v tom..ze co manager to nasrano v hlave...cituji jeho slova..." no je to hrozny jak se ten covid tady šíří, oficiálně nikdo cislo nepotvrdí, ale jsou tu" a bum prask...misto abychom plne vyuzivali homeoffice...nebot nam to prace plne umožňuje tak befel od nej..."abychom se poznali, tak budeme vsichni chodit do prace"...😭🤢🤮 ja ty ksichty videt  nemusím a uz vubec ne to jejich chovani na urovni pubertaku...

A pak tu nekdo vede stat jako firmu a tak to vypada...🤮

 

my mame aktualne covid na centrale a z 30 lidi zde pracujicich je nas tu 6. To rikam furt, ze jsme normalni firma.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes po 5 minutách otestováno , oficielně testují od 10hod , bylo nám řečeno přijdete na 9 , tak pro jistotu jsme tam byli 8,20 a hned jsme šli na řadu , za námi už stálo asi 20 lidí. 

EDIT: jo a nenašli nás v systému, říkám tý paní , nepočítejte s tím že sem pojedu potřetí :D 

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TVL jestli potřebujete vypustit páru tak jako jo .... to si ulevte, ale jinak .... jako fakt si někdo myslíte že se někdo (kdokoliv) někde (kdekoliv) na týhle planetě zajímá o nějaký občany a řídí se tím co je pro ně nejlepší nebo že se dokonce nedejbože někdy dozvíme jak to celý doopravdy bylo? To už dřív vyplave kdo picnul Kennedyho :papa

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono důležité je se nezastavit. Já to tak mám dnes. Jsem nějaký dolámaný, jsem na nohou od 2:00 "ráno", teď jsem si sedl a přijde mi, že už nevstanu. Chce to ještě menší dvůr a větší bič :myslim Jak se zastavíš tak je konec :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...