Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Nojo prahákům už taky dovezli bůrčák dneska jsem se vracel z nějakého pojíždění po Prahe a na odpočívadle na konci města v Hočo Počo stála oktávka se zaplachtovaným vlekem a tam měl dva nebo tři barely s kohoutkem v tom něco co ani zdálky nevypadalo jako to Tvoje . A  měl tam taky velkou cedul Moravský burčák. 

Jinak teda ráno přivezli pelety do kotle na zimu, dopoledne nějaký to ježdění po Prahe,  po obědě jsem se vrhnul na uskladnění těch pelet,  pak přijel Pepa protože ve středu jsme dotáhli 306 jeho tatíka která nestartovala ( špatné uhlíky ve startéru) dneska to poskládal a navečer jsme to odvezli k němu domů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem toho moc nepo... ale už přemýšlím co následujících deset dnů 🙄 bo nás dnešním dnem hygiena uvalila do karantény , dceři vyšel pozitivní test na covid . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

twl , volala hygienička, v pondělí musim na testy ač nemám příznaky , jdeme celá rodina . Doufám že posílej personál aby mě udrželi, když mi budou strkat tu louč nosem do mozku :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pe.Tr na ty mlhovky se zeptám, o někom bych možná věděl:)

 

Dneska jsem nedělal skoro nic, ale včera jsem na kamarádově stroji ( felicii) sundal hlavu, protože auto si přilepšovalo litrem oleje na tisíc km...

Ještě jsem měnil homokineťák, tak jsem otestoval novou hračku, Je to sice na 12V přes zapalovač, ale poradilo si to i se středovou maticí náboje:roker

IMG_20200912_181736.jpg

Upraveno uživatelem PaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...