Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

V UT jsme se byly podivat na Morave v Trebici a Priseka u Jihlavy ...
No zacalo to Mapy.cz kdy nas v HK na kruhaku u nemocnice navigoval do mesta a chtelo to vyjet prvnim vyjezdem namisto druhym ....,dalsi chyba byla u krizovatky na Pardubice kdy nas sipka vedla dal po vnitrnim okruhu.
Co ale dostalo i me bylo u Chudime kdy se jelo "polnackama" na misto po okruhu mesta ale nez toto nastalo tak nas navigovala "prejed do protismeru" !! Pritom zadne zuzeni zadna uzavirka ale jen odbocka!
Nedivim se ze pokud nekdo jede podle MATLACIHO SKORO ZARIZENI klidne z niceho nic vyjede do protismeru. Nu coz Mapy.cz se nahradili Sygic nesnasim 3D ale tady byla jen v podstate sipka a dal nic ....!!!
OK jdeme na "GUGL mapu" a nekde v kraji nas to navedlo na viz foto ANO toto je realita matlacich navigaci.
Nakonec se sekerou +2hod se do Trebice dojelo a privedl me tam muj nenavidenny WAZE :)

Do Priseky to byla uz jen drobna zajizdka ale vim a ujistil jsem se ze "jednicka" je posledni moznost pro nase cestovani - ikdyz kolem Trebice jsou cesty nadherne celkem udrzovane a na vyblbnuti idealni a neni treba ani nejake silene rychlosti

90 bohate staci sama zatacka casto prez "horizont" vse uzke ale ocenuji ze jsem vsude potakaval "ridice" tak ze nebyl zadny problem ikdyz to bylo na cm ;)
V samotnem Trebici zaparkovat na namesti taky ukol  pro "detektiva" ale povedlo se - a zas jen muzu napsat a jen chvalit lidicky naprosto v pohode zadny stres proste jiny svet ....

 

DSC06919.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

I tak je to všechno blízko rámů, a teda než to sekat okolo okna tak ty Wawky sundám.

Jo hodinu se budem *neumím psát slušně* s plynovym zarizenim, pak na to budu muset udelat revizi jak plynu tak kourovodu, to bylo rychlejsi to za 3 min odsekat a dat tam o 3m delsi kabel...... 😉

před 3 hodinami, radim.1008 napsal:

Počkej až nad to prostřední okno budeš vrtat gárnyž na závěs a ten kabel trefíš. :D:D  

Diry tam davno jsou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska poslední den "dovolené" , od so jsem byl v Ostravě, projel si cesty kudy jsem jezdil jako dítě( kdysi polňačky teď krásné cyklostezky 👍) , s fouknul jsem 6hodinový tenis "u Boříka" - v pondělí se podílel na únosu rodinného příslušníka z pn v Opavě , v úterý a středu absolvoval školení Mercedes Daimler v centru Ostravy spojeného se střeleckou aktivitou v nedaleké střelnici v množství větším než velkém. Ve Čt výlet na Valašsko k rodinné chaloupce, kterou jsem byl pověřen pustit do světa.Následovala hrozná 4,5h cesta zpět.Tvl na D1 je fakt omezení mezi Brnem a Mirošovicema skoro v kuse 🤦 - ten kdo D1 jezdí denně je u mně sebemrskač 😂

 

IMG_20200905_104539.jpg

IMG_20200907_144543.jpg

IMG_20200907_153027.jpg

IMG_20200907_153057.jpg

IMG_20200907_184319.jpg

IMG_20200910_111051.jpg

IMG_20200910_105408.jpg

IMG_20200910_105410.jpg

IMG_20200910_111035.jpg

IMG_20200910_111150.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Scratch napsal:

Jo hodinu se budem *neumím psát slušně* s plynovym zarizenim, pak na to budu muset udelat revizi jak plynu tak kourovodu, to bylo rychlejsi to za 3 min odsekat a dat tam o 3m delsi kabel...... 😉

Diry tam davno jsou....

No, aspon by jsi mel konecne revizi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záhlaví sloupců zleva: číslo (zápisu), datum narození, křtu, jméno a pohlaví dítěte, manželské/nemanželské, jména rodičů, místo narození a číslo domu, jména svědků/kmotrů, jméno (asi) faráře. Neboli 21.3.1864 se narodila a 22.3. byla pokřtěna Josefa, nemanželská dcera Terezie Burešové z č.p. 52 .. obec nerozlustim. Zřejmě něco jako křestní list ... oprava, spíš výpis z matriční knihy pořízený 29.1.1881.

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...