Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 53 minutami, ozzy56 napsal:

takže mám jet příští rok na dovolenou Saharu? díky, už sem tam byl :papa😂

No tak muzes zkusit treba sibir...nebo Gobi ... takových plani na planete je...

A klidne vlakno udelej...je tu kvantum skodovek...fordu...bmw...renaultu...tak se tu ztratis s cervenym kombikem😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak brácha má zase pokřtěný Bávo. 

Jel prý kdesi v Praze, když se proti němu ze zatáčky vyřítil motorkář (pro bráchu to byla zatáčka levá, pro motorku tedy pravá) a to takovým kalupem, že ho zatáčka vynesla až do bráchova jízdního pruhu. Brácha naštěstí nejel rychle, takže dupnutím na brzdu se mu povedlo vytvořit motorkáři jakous takous mezeru a tím mu umožnit se aspoň trochu srovnat. Motorkář bráchu tedy netrefil čelně (to byl asi fakt prů*er), ale nějak mu urval levé zpětné zrcátko, prohnul dveře do lavoru + zřejmě stupačkou v nich udělal asi 15 cm otevřenou rejhu (podle bráchy je rozpáral jako konzervu). Velká legrace je, že motorkář UJEL a brácha auto (mám pocit) nemá havarijně pojištěný. Dveře na trojkový BMW v kabriu se budou jednak blbě shánět a určitě nebudou za málo 

 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 to hlídání pruhů jsem jen vyzkoušel , jsou tam dvě možnosti jedna pouze zvuková a druhá aktivní , s aktivní jsem při 90Km/h a rukama cca 5cm nad volantem ujel asi tak 500m , takové esíčko , poté to začlo řvát ať chytím volant a když jsem neposlechl funkce se vypla , pokud s tím jedu , jsem jak ožralej :D  protože to koriguje střed mezi pruhy a jelikož nejsou uplně rovně , pořád mi to tahalo "lehce" ruce . K motoru 2.0 Crdi 136Kw , čekal jsem to lepší , možná to dělá to moje 2,2Hdi . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkoušel jsem i motor 1.6 turbo, má údajně 177 koní, ale asi byli zrovna na procházce, protože to jelo mdle, no hrůza (na ty koně)-- asi motor vhodný na dálnici a dlouhé štreky :myslim

řekl bych, že těch mých 132 koní je jako 130 koní v pežotu 5008 1.2PT (jel jsem s tím), jede to ve dvou dobře, ale kdybych měl jezdit v 5 lidech, tak ten motor neee (platí pro obě značky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, adraj napsal:

Dneska volno a tak nevozim kaštany v tramvaji a makám jinde. 

To jsem dělal u dcerky v Praze předminulý rok. U panelů také vše vedeno v betonové mazanině podlahy. Sousedi určitě měli radost a já prach úplně všude. Ve stropu nám kápo místního SVJ zakázal drážkovat, takže jsem musel nechat původní kabely a krabičky pod stropem 😞 Nějací umělci, co panelák kdysi navrhovali, tahali kabely ke světlům podlahou o patro výš. Ve Strakonicích mám taženo odlehčovacími otvory v panelech, ale tady jsem je nenašel 😞 

To, že Ti povolili drážkovat strop zespodu tiše závidím.  Já jsem připraven až jednou přestane fungovat starý hliníkový kabel nalepit na strop sádrokarton a "nadrážkovat" to v něm. Dnes mě trochu štve, že jsem to tak neudělal hned, ale nějak na to nebyla energie, čas či co.

Ale už jsi pomalu z nejhoršího venku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...