Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Čeká nás zítra první návštěva školky. Dneska probíhaly přípravy (hledání oblečení v krabicích a pytlech, protože zatím ještě nemůžeme seskladat skříně a poklidit to), a už kolik měsíců probíhají debaty o školce, ktere doposud provází brek, že do školky nechce, že se bojí dětí a že se jí tam nebude líbit... No, nejtěžší bude jí tam dotáhnout... :D a přitom já už se tak těším! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ Pepíno má zítra taky první školácký den. Chtěl abych šel s ním ale soudruh šeditel ze školy rozhodnul že může jít jen jeden příbuznej. Takže v pátek jsem mu asi hodinu vysvětloval že jsem strašně rád že mě tam chce ale že strejdu za maminku nemůže v takový den vyměnit. Tak jsem zvědavý jestli zítra podá raport až se vrátí ze školy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já do školky nechodil, máma byla s náma doma, takže první den ve škole (1.třída) byl pro mě hrůza, proto jsem se o velké přestávce přezul (šatny se tehdy nezamykaly) a šel dom 😂, hledala mě celá škola, takže moje jméno znaly okamžitě všecky učitelky a učitelé 🤣😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsi byl vlastně celou školní docházku známá existence. 

Pepíno měl odklad a celá jeho parta se kterou to táhnul  od začátku školky už jde do druhé a on ač mu to nedělá problém se seznámit tak nedokázal najít ve školce toho správnýho parťáka jako měl v těch co odešli do školy takže se plácal mezi dětma a teď  má strach že ve škole to bude podobný že nenajde komplice tak doufám že se mu tohle povede a že tam  "chytne" tu správnou partu.  Jinak samozřejmě taky od něj padaly hlášky jako že mu bude stačit chodit do školy do té doby než se bude umět podepsat a pak že bude chodit do dílny ke strejdovy že ten ho naučí víc než škola a když se ho sousedka ptala proč bude chodit jen než se naučí se podepsat tak no přece abych mohl podepisovat zákazníkům faktury. A když tohle řekl i bráchovi tak ten mu jako ještě správnější strejda řekl že se dá nechat podpis udělat jako razítko a že pak může jen na fakturu dvakrát praštit razítkem.  Takže až se naučí škrábat tak prej udělá vzor podpisu a nechá si udělat razítko že v kasičce na něj má a na to mu brácha řekl nebuď hloupej ať ti razítko nechá udělat strejda Vašek.  Tak jsem zvědavej jestli Pepíno ve škole pustí nějaké takovéhle moudro protože ségra prohlásila že pokud udělá ve škole průšvih a ona přijde na to že je to ode mě tak že to půjdu do školy žehlit já.  Jako když jsem musel jít žehlit průšvih do školky. Někde jsme s Pepínem lozili a on se popálil o kopřivu tak jsem mu řekl ať si to počurá že to přestane pálit  a on si při tom načural do boty jak se snažil aby ho to na noze nepálilo a když máti (babička) vyšetřovala proč má mokro v botě tak se pochlubil proč to udělal. Mě to řekl strejda že to nebude pálit. No a po nějaký době volala ségra že mám vyzvednout Pepína ze školky a že soudružka učitelka se mnou chce mluvit abych jí vysvětlil proč Pepa na procházce hledal kopřivu a když ji našel tak celé svojí partě vysvětloval že když se tou kopřivou otře kůže že to pálí ale že to pálení vyléčí  počůrání tý popálený kůže. No soudružka učitelka to fakt nechtěla pochopit a pořád mlela že je to nehygienické apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, sitler napsal:

No... nas ceka vyssi level. Poprve do skoly. Spoluzaci ze skolky budou v jinych tridach... 

Tak my dneska poprvé na střední ale pořád si pamatuju první den ve školce: manželka bulila u takovýho toho okna kterým bylo vidět do třídy zatímco dvojčata vysmátý jedna drandila s kočárkem a druhá šéfovala v kuchyňce :D nějak tech 13 let kua uteklo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já si dneska na nezájem nemůžu stěžovat - jednak jsem byl požádán o odvoz, dostal jsem hudlana a mám slíbenou pizzu. že prý dodávám klid a jistotu ... ještě že ne pocit sucha jistoty a bezpečí.😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 já se zase prvni školní den zapřel , tvrdil jsem že se jmenuji jinak :D taky jsem byl známej když běhal celý první stupeň a hledali mě jako dvě osoby  :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hergot tady je to jeden rebel vedle druhýho. Já jsem ZŠ teda prolezl tak nějak jakože ne super výsledky ale prolezl jsem a nepropadnul jsem ani jednou i když nějaká sesle se na vysvědčení občas objevila. Na učňáku už to bylo s prospěchem lepší trochu horší to bylo s účastí na vyučování, na praxi to bylo cajk tam mi to nevadilo ale škola byla několikrát do měsíce traumatizujícím místem takže jsem se mu raději vyhýbal. Ale tak jakože byl to učňák a v tý době to nikdo moc neřešil důležitý bylo že jsem prolejzal a nic víc a že jsme se nechytli " blbý party". 

A dneska co jsem dělal ráno v 7.03 telefon protože tak si říkám a někdo se chystá do školy s dítkem nestartuje mu auto. Tak to zvednu a ona ta spolužačka u které jsem tuhle byl na návštěvě a Vašíku mám velkou prosbu ségra jsou se švagrem na služebce a já mám na povel jejich děti a zaspali jsme a nemůžu řídit (nemoc) neodvezl by jsi tu starší na vlak do Úval a já no můžu a v kolik jede v 7.13 říkám tak jí namaluj omluvenku to nedám a prej tak jestli bych jí neodvezl do Č.Brodu tak říkám fajn dej mi 10 min. vyloupnu se z peří něco na sebe hodím a vyzvednu ji před barákem. Tak jsem vyrazil, přibrzdil jsem před barákem frknu a Janina jde a vede tu svojí neteř a ta brečela že prej nestihne bejt první den včas ve škole. Říkám nebul to dáme no a v Č. Brodě jsem ji vysazoval u nádraží že tam má sraz se spolužačkama a akorát přistával vlak kterým měla přijet. Lidi takhle uvědomělou puberťačku jsem dlouho neviděl jí říkám však to asi není tak důležitý když jdeš do druháku bejt tam první den nebo jo? A ona je . A já no nevím za mě bylo že se odfajfkovalo kdo ráčil dostavit a šlo se stejně dom. A ona na to ale oni se tam sdělují i důležité organizační informace a já na to no tak to budou vědět ty co se dostavili a pak se jich zeptám říkám ze školy nesmí bejt stres a ona to já mám pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes a včera navštěva veteriny se psem...začla polehávat a kňučet u toho....vypadala jak v posledním tažení....tak jsem vyrazil na veterinu...dostala kapačku, odebrali krev, sono břicha a rentgen jestli něco nespolkla....a 5ti litr v tahu....a výsledek....zaražený prdy :D teda zjednodušeně řečeno,

měla střevo plné plynu, který nedokázala odbourat a špatně se ji tvoří krevni destičky... no když ještě nevěděli co s ní je a měl jsem ji tam nechat na kapačku, tak mi bylo pěkně ouvej.

no a v práci novej šef...tak mi skončil covidový homeoffice..... :ticho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ajdamek No tak my jsme čerstvě přestěhovaní, takže tu známe jen sousedy (s holčinou od sousedů si před třemi dny hrála). Zmizet bez povšimnutí bylo nereálné :D (zamítavý postoj na školku do dnešního rána prostě byl a řev byl také...) Ale nějako jsme to zvládly spolu, dokonce když jsem pro ni po svačině šla, tak mi zdrhla zpátky do třídy, a nechtěla jít domů, že si chce ještě hrát :D Takže zítra do pooběda. A prďola povídala, že to zvládne i bez slziček a že se tam těší.

@Fruktis Přesně to jsme měli asi před rokem :D A já hrůzu z toho, jestli někde venku něco nesežrala a ono jen plynatost :D

Upraveno uživatelem Goldinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to dobře se školačkou dopadlo :D 

apropo rychly dotaz, odpoledne u Klemone, vylezu z nastartovaneho auta, otevru kufr, dam Klemonovi pasku, zavru kufr, neotevru dvere k ridici ani spolujezdci, ani kufr. Celkem prdel, kdyz je auto nastartovany a parkuju jako kokos. Jeste ze Adel byla doma, a dovezla nahradni klice. Stalo se to nekomu? 407C

IMG_9266.JPG

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom dnešním dešti mi zdechly stěrače, super jízda bez nich. Ponaučení. Seznam pojistek nemít zaházen v plném kufru, ale v kabině. Tekuté stěrače aplikovat hned po koupi a nečekat měsíc na nefunkční stěrače. Před chvílí aplikace tekutých stěračů a přeleštění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Agrafik neni to tak davno co jsem videl nekoho ve fabii na dalnici v opravdu pekne prutrzi mracen bez steracu...chlapec do pulky tela ven z auta a rukou si odhrnoval vodu ze skla...nevim jestli to melo efekt😀

Jinak ja si dneska pustil telefon na zem...a svete div se...mam na displeji pavouka...tak snad se v praci smiluji a tel vymeni...

Tento tyden mi kondiciogram nepreje...🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...