Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

taky jsem si myslel, že zůstanu u PSA, ale řada pežot 2008-3008--5008 se mi nelíbí, nemluvě že 5008 je na mě už moc i finančně, z pežotů se mi líbí jen Rifter a to už jsem měl (berlingo), nízké auto už nechcu--blbě by se mi nastupovalo, z citroenu jsem uvažoval o C5 Aircross, ale tam to taky začíná kolem 600 tisíc a já si dal strop něco kolem 500 a do půjček-splátek už nejdu 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Vena garážmistr napsal:

No tě pr.d.el . Jako Ty jsi jeden z mála lidí který bych tipoval na PSA na věčnost. A že vezmeš něco takovýho to by mě teda nenapadlo. A co že jsi šel do většího však když jsi koupil 2008 tak jsi psal že velké auto už nepotřebuješ ?  Jinak nádherná barva  vždycky jsem chtěl červený auto a proto jsem ho zatím nikdy neměl. Vím že lakýrníci červenou moc nemusí a že ta červená aby vypadala potřebuje spoustu péče ale je luxusní. Tak hlavně hafo spokojenejch km a jen si rejpnu jak to je s převodovkou vrátil jsi se k fofrklacku nebo jsi zůstal u automatu? 

to jsem si o sobě taky dříve myslel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako já jsem pomalu taky začal koukat že bych asi zabrousil i do jiných vod než PSA protože když to vezmu tak za nástupce 807 se dal považovat Traveller  a ten bohužel dojezdil na debilní předpisy o smradu od EU. Jako možná ještě tak Rifter jenže nevím no tam je 1.5 naftová největší ale jinak ze současné nabídky nevyberu ani u Peugeota ani u Citroena.  Navíc Rifter má ve výběru mínus protože tam je málo na TZ takže pokud budu měnit tak budu asi taky koukat po něčem takovém jako Tucson nebo Santa Fe ale tam mi zase budou chybět ty šoupačky.  Takže přes zimu dostane 807 omlazovací kůru to asi akorát tak vyjde na nějakých těch kulatých 200 tis km dostane nový podvozek trochu poškádlíme ty neduhy okolo motoru a holt najedem dalších xxx tis. km. Ne nedělám si iluze že by mi 807 vydržela do důchodu ale bude si to muset holka odjezdit pokud projde takovým omlazením. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, radim.1008 napsal:

@ozzy56 to se mi vůbec nelíbí. :D Ale barva pěkná. Měl jsem to jak Véna, taky bych neřekl, že si někdy koupíš něco jiného, než lva. A červený je proto, aby to babky sousedky nepoznaly, že máš něco nového? :D

taky sem si vždycky myslel, že jen peugeot, ale mi se fakt ty dnešní pežoty nelíbí, tím nechci říct, že Tucson je krasavec 😂, navíc pežot dělá takové kopance s tím Servisboxem, i když já měl v poslední době nová auta a nic jsem vlastně nepotřeboval, babky budou samozřejmě zuřit, kde na to ten sused furt bere, za 9 let 4 nová auta 😯, ale tak peníze se mají točit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, ozzy56 napsal:

taky sem si vždycky myslel, že jen peugeot, ale mi se fakt ty dnešní pežoty nelíbí, tím nechci říct, že Tucson je krasavec 😂, navíc pežot dělá takové kopance s tím Servisboxem, i když já měl v poslední době nová auta a nic jsem vlastně nepotřeboval, babky budou samozřejmě zuřit, kde na to ten sused furt bere, za 9 let 4 nová auta 😯, ale tak peníze se mají točit ...

Jen se divím, že jsi nepočkal, jde do výroby nový, či face, nebo jak to tam maj. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale chlappy není to nejhorší, je to měkčí než ta 2008, závoďák to sice nejni, ale já už taky nejsem závodník 😂, najel jsem dnes 150 km a jede to, troubí, zatáčí, stěrače stírají, 5 let záruka, zimní gumy zdarma, já bych to neviděl tak zle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Dneska dělám řidiče do Fakultky v HK a sedl jsem si na lavičku a říkám si, všude chodí sami pacienti, a sem nevleze ani jeden. Pak jsem si všiml, kde že to vlastně sedím 😀😂

 

IMG-20200821-WA0000.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...