Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Jako já si nestěžuju že by toho bylo moc nebo málo ale když vezmeš v potaz to počasí a jak ty auta dojeli rozhicovaný tak to byla chuťovka. A i to na to převážení on je to úplně nejlíp sundavat kola z dodávky H1 která jezdí naložená pořád na 70% nosnosti a dovalí nějakých 30 km po tý horký silnici. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návrat z dovolené, 170 km z celkových 220 s hláškou Závada výfukového systému (FAP) na 2000 ot., max. 2500 s černým kouřem, teplota OK ale netáhne to. Tak v pondělí někde DIA a uvidíme ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Dnes výletní den. Návštěva muzea Tatry v Kopřivnici a potom ještě přesun na návštěvu k příbuzným. Když připočítám ranní otočku do Rokytnice v OH, tak mi vyšlo krásných 450km...

Klubáci jsem nepotkal, zato plno magorů v BMW a koncernu VW...no coment :)

Krásný den zakončím pár pivky...a padnu za vlast :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpoledne se byl projet skutecne bez jakehokoliv cile jen tak.
Skoncil jsem prez Hk az v Jicine tam si dal kafe a pokracoval prez Lazne Belohrad s umyslem na Velichovky ale tam je cesta zavrena tak ze se jelo na Dvur Kralove a pak prez Jaromer a Novac domu ....
Sileny provoz je znat ze hromady lidicek zustala doma ale i tema vsema navigacema a pomocnikama "bloudi" ....tak poprosim o vetsi predvidavost a predevsim "schovivavost" ....

Joo a motorkari nejak nereaguji na "probliknuti" - jeden si zabudol smerovku a prez tri pomerne zradne krizovatky stale "blikal" na me "problikavani" - neprosto nic - snad se do zp.zrcatek ani nepodival ...??
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 7. 2020 at 19:54, radim.1008 napsal:

Dnes? Odpoledne mi začala dovolená. Do práce až 17.8.2020. :mrk Už teď vím, že se mi nebude chtít. :D

Já jsem vědma... :D To bude ráno kruté. :roll

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...